Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysły dotyczące rozwoju oferty TNK SD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Też miałem TNK sd od początku ale niestety za mało się rozwija. Teraz mam TNK HD też od początku (istnienia) i tu się cos dzieje. Pozdrawiam
    17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
    1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
    1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
    1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
    ADB 2850st
    CLRA 500 GB
    ITI 5800S

Komentarz

tylko nigdzie nie jest powiedziane że dalej będzie się coś dziać w tnk hd,tym bardziej że technicznie ten dekoder tnk hd jest przystosowany do odbioru nki i tu jest +,bo ten od tnk sd już nie
      n abonent od 2006r.
      CLRA/CARBO _ nMULTIROOM HD
      od maja 2013r w Nc+

Komentarz

w Tnk Hd powoli ale cos sie dzieje a Sd to moim zdaniem taki na probe byl czy pre paid Tv wypali w naszym kraju
        Samsung LE32A551
        Tnk HD Domomwy HD Premium ADB 2850 ST

Komentarz

a może po prostu udostępnić łatwą zapłatę przez internet? czy tak skomplikowanym jest zrobić opcje bezpośredniej zapłaty z oficjalnej strony TNK?! 25 wykonywałem przelew przez internet, mój bank zrealizował go 26, dziś mamy 29 i nadal nie ma sygnału... to jakieś jaja by czekać 48h na zaksięgowanie wpłaty, a wystarczy jeden odnośnik tak jak zrealizowało to allegro, sklepy internetowe itp; płacę z inteligo, płacę z mbanku itp... druga sprawa jest taka dlaczego połaczenie z infolinią kosztuje 1.22 PLN za minute z telefonów komórkowych? ile gospodarstw domowych posiada jeszcze tel. stacjonarny a ile posiada tylko komórki nawet nie trzeba pisać, czy tnk nie może dysponować podobnym nr jak to ma sie w przypadku n'ki gdzie płace jak za normalne połączenie lokalne!?! IMHO rozwój tnk sd powinien polegać na UŁATWIANIU abonentowi życia, bo to oczym pisze to nie pomysły z kosmosu jak dodanie x kanałów a i wymagające o wiele mniejszego wkładu, a napewno już chęci...

Komentarz

napisał(a) masslaw Zobacz post
            a może po prostu udostępnić łatwą zapłatę przez internet? czy tak skomplikowanym jest zrobić opcje bezpośredniej zapłaty z oficjalnej strony TNK?! 25 wykonywałem przelew przez internet, mój bank zrealizował go 26, dziś mamy 29 i nadal nie ma sygnału... to jakieś jaja by czekać 48h na zaksięgowanie wpłaty, a wystarczy jeden odnośnik tak jak zrealizowało to allegro, sklepy internetowe itp; płacę z inteligo, płacę z mbanku itp... druga sprawa jest taka dlaczego połaczenie z infolinią kosztuje 1.22 PLN za minute z telefonów komórkowych? ile gospodarstw domowych posiada jeszcze tel. stacjonarny a ile posiada tylko komórki nawet nie trzeba pisać, czy tnk nie może dysponować podobnym nr jak to ma sie w przypadku n'ki gdzie płace jak za normalne połączenie lokalne!?! IMHO rozwój tnk sd powinien polegać na UŁATWIANIU abonentowi życia, bo to oczym pisze to nie pomysły z kosmosu jak dodanie x kanałów a i wymagające o wiele mniejszego wkładu, a napewno już chęci...
            Ty to masz problemy człowieku ja tam miałem tnk sd 2lata ( 2x 120zł ) i zawsze 2tyg przed przelew szedł i nie było żadnego opóźnienia . Teraz mam TNK HD miałem aktywne konto do 4go stycznia ale już 29 zrobiłem przelew i mam doładowane . Nie dygaj że jak wcześniej wpłacisz to kasa przepadnie
            Nie polecam zakupu Telewizja na Kartę HD powód - : 0 nowych kanałów 2 zabrali cena pakietu ta sama !! , 0 kontaktu z Cyfrowym Domem , brak podstawowego kanału ogólnopolskiego Polsat !

Komentarz

napisał(a) Aifam Zobacz post
              Ty to masz problemy człowieku ja tam miałem tnk sd 2lata ( 2x 120zł ) i zawsze 2tyg przed przelew szedł i nie było żadnego opóźnienia . Teraz mam TNK HD miałem aktywne konto do 4go stycznia ale już 29 zrobiłem przelew i mam doładowane . Nie dygaj że jak wcześniej wpłacisz to kasa przepadnie
              Nie JA mam problemy tylko teściowie, bo sam korzystam z n'ki i bilix'a a tnk to mi koło pióra lata. Dekoder który w tamtym roku był rozdawany gratis z rocznym doładowaniem dostali oni, i nawet nie wedzieli do kiedy dokładnie jest to doładowanie ważne. Czarny ekran, eureka, trzeba doładować... Poza tym to Tnk powinno głównie zależeć na płynności wpłat z doładowań a zaproponowany przeze mnie pomysł nie wprowadza zbyt wielu komplikacji. I już pomijam twój tok rozumowania bo równie dobrze moge pieniądze gołębiem pocztowym wysyłać miesiąc wcześniej, lub innym dyliżansem i wszystko jest ok, nie? Przecież można wprowadzić dajmy na to płatność na kilka dni po wysłaniu sms's, lub sposób który zaproponowałem wcześniej. To kosztuje niewiela a znacząco UŁATWIA życie. a tak na koniec to przypomne ci że rozmawiamy o proponowanych zmianach, a ta zaproponowana przeze mnie jest na ręke i TNK i abonentowi.

Komentarz

Mój pierwszy post tutaj, witam wszystkich. TNK SD "używam" od ponad roku na tanim, ale moim zdaniem rewelacyjnym tunerze Linbox. Poprzednio byłem abonentem C+ oraz sprzedawałem Polsat. Po prześledzeniu tego wątku zgadzam się z niektórymi z Was. Również brakuje mi AXN i trochę (mam zeza na Astrę) polskiego Eurosportu, a moim dzieciakom jeszcze jednego kanału dziecięcego. Oferta SD powinna być rozwijana. Zwróćcie uwagę, że już niedługo w dwóch pierwszych multipleksach naziemnej cyfrówki na większym obszarze niż obecnie będą dostępne co najmniej TVP1, TVP2, TVP INFO, TVP Kultura i Historia, Polsat, TVN, TVN 7, TV 4 i Puls. Porównując to z obecną ofertą kanałów TNK SD widać sens poszerzenia tej oferty. I to niekoniecznie związanej z podwyższeniem opłaty miesięcznej. Nawet dla posiadaczy starych telewizorów zakup zewnętrznego tunera mpg4 to wydatek mniejszy lub co najwyżej równy zakupowi tunera i karty TNK SD, co poddaję niektórym pod rozwagę . Sam obecnie jestem bliski zakupu TNK HD, a to ze względu na chęć uniknięcia kłótni, co aktualnie oglądamy (no i jest AXN)
                Ostatni raz edytowany przez kmd7; 2011-01-05, 16:10. Powód: poprawa błędu

Komentarz

TNK SD powinna być wzbogacona o TVP Seriale

Komentarz

Popieram. TNK SD powinna się wzbogacić właśnie o TVP Seriale. Co ważne, jest on na tp. 11508 czyli DVB-S, a nie S2.

Komentarz

napisał(a) Totonius Zobacz post
                      Popieram. TNK SD powinna się wzbogacić właśnie o TVP Seriale. Co ważne, jest on na tp. 11508 czyli DVB-S, a nie S2.
                      Ja Też popieram bo jest na TP ogólnodostępnym oraz powinien być dodany EuroSport i AXN. 3 Kanały, Które Przyciągnęłyby wielu klientów.
                      TNK HD - ITI 5800S - Pakiet Domowy HD + Domowy HD Premium + SAYNO C21EF97EXH TXT

Komentarz

napisał(a) gardiasz92 Zobacz post
                        Ja Też popieram bo jest na TP ogólnodostępnym oraz powinien być dodany EuroSport i AXN. 3 Kanały, Które Przyciągnęłyby wielu klientów.
                        a nie uważasz że to by było z deka nie tak wobec ludzi którzy wydali na tuner tnk hd więcej niż min Ty i teraz mieli by płacić za to samo co mają w TNK SD ? ( tym bardziej że wiele osób tak jak ja miało TNK SD sprzedali i kupili TNK HD )
                        Nie polecam zakupu Telewizja na Kartę HD powód - : 0 nowych kanałów 2 zabrali cena pakietu ta sama !! , 0 kontaktu z Cyfrowym Domem , brak podstawowego kanału ogólnopolskiego Polsat !

Komentarz

a nie uważasz że to by było z deka nie tak wobec ludzi którzy wydali na tuner tnk hd więcej niż min Ty i teraz mieli by płacić za to samo co mają w TNK SD ? ( tym bardziej że wiele osób tak jak ja miało TNK SD sprzedali i kupili TNK HD )
                          Dokładnie. Też tak sadze bo mam taką samą sytuację
                          17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
                          1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
                          1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
                          1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
                          ADB 2850st
                          CLRA 500 GB
                          ITI 5800S

Komentarz

Nie, TnK HD to TnK HD a TnK SD to co innego, Ci ludzie też kiedyś kupili tuner płacąc niemałe pieniądze i mają prawo do opini w sprawie rozwoju oferty. TVP Seriale i Eurosport to dobra propozycja. Wydaje mi się że cała oferta TnK Domowy HD powinna trafić do TnK SD, oczywiście po odpowiedniej podwyżce cen do 20zł miesięcznie.

Komentarz

napisał(a) CSA Zobacz post
                              Nie, TnK HD to TnK HD a TnK SD to co innego, Ci ludzie też kiedyś kupili tuner płacąc niemałe pieniądze i mają prawo do opini w sprawie rozwoju oferty. TVP Seriale i Eurosport to dobra propozycja. Wydaje mi się że cała oferta TnK Domowy HD powinna trafić do TnK SD, oczywiście po odpowiedniej podwyżce cen do 20zł miesięcznie.
                              jak do TNK SD dodadzą te kanały to niech i dodadza co tnk hd

Komentarz

W/g mnie to TNK SD w zamierzeniach CD maiała być platformą powszechną, dla przeciętnego "Kowalskiego".Po podwyżce cen i powstaniu TNK HD ta idea się zatarła (miesięcznie 20 zł,jeżeli na kilka mies. to taniej).Ludziska mają masę starych tv, więc dla takich odbiorców wykupienie TNK HD nie ma sensu.Uważam, że wzbogacenie oferty o EUROSPORT, AXN,TVPSeriale (byłby fajny multirom do TNK HD - haha)nie spowoduje bankructwa TNG "n". Jednocześnie ułatwić stałym odbiorcą TNK SD przechodzenie do TNK HD (za dopłatą zamiana dekodera).
                                Ostatni raz edytowany przez vlodar7; 2011-01-23, 23:55.
                                LG32 LCD HD - ITI2850ST
                                PC_mon.21" - ITI2850ST
                                ant. 90cm (HB_Astra)
                                TNK HD - Premium HD, DVB-T
                                TNK HD - Domowy HD, DVB-T

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+