Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysły dotyczące rozwoju oferty TNK SD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) spn Zobacz post
    Jeśli wejdą w życie nowe przepisy, zgodnie z którymi nadawca obecny w cyfrowej tv naziemnej (w tym przypadku Polsat) jest zobowiązany udostępnić wszystkim operatorom swój sygnał bezpłatnie to szansa jest. W obecnej sytuacji to wróżenie z fusów. Co prawda po latach Polsat pojawił się w Cyfrze+, ale ile to trwało...
    Jak wejdą must offer i must carry to będzie na 100% ;)

Komentarz

napisał(a) Tomasz Berezowski Zobacz post
      Tu dyskutujemy na temat oferty TnK SD.
      Prosta sprawa: pakiet na doładowanie SD 20zł/m-c
      Pakiet Domowy HD 19,90zł/m-c

Kanały SD takie same w obu pakietach.

No, chyba że problemem jest to, że w SD można mieć je już za 10zł/m-c, natomiast w HD zawsze za 19,90zł/m-c .
      Ostatni raz edytowany przez CP/C+/TNK; 2010-12-17, 16:15.

Komentarz

napisał(a) MattCarnall Zobacz post
        MKOL, użytkownicy TNK HD płacą 4 x więcej za TV od użytkowników TNK SD.
        Porównuję tylko z pakietem Domowy HD. Porównywanie z pakietem Premium, którego i tak nie można oglądać na dekoderze SD jest bez sensu. Toteż różnica wychodzi w 82,80 zł rocznie (238,80-156), zatem nieco użytkownicy TnK HD płacą tyle co TnK SD + 50% ekstra. Nie upieram się zatem przy dodaniu do TnK SD wszystkich kanałów z Domowego TnK HD, ale dodanie połowy z nich byłoby uczciwe. Jak dla mnie nie muszą dołączać TVN HD i TVN HD+1 (bo i tak nie mogą - zresztą może to 50% ekstra to właśnie za nową technologię lub możliwość odbioru DVB-T, PVR i inne gdżety na nowym dekoderze? ), TVP Seriale (powtórki z TVP mam w Polonii), EskaTV i Eurosportu (jest FTA z Astry). A proszę o to co wymieniłem w poprzednim poście (4 kanały: AXN, WiP, OSInfo, coś dla dzieci).

Komentarz

napisał(a) mkol Zobacz post
          (4 kanały: AXN, WiP, OSInfo, coś dla dzieci).
          Dla dzieci to niedługo będzie Puls2. Może będzie z satelity jak Puls 1?

Co do Wojny i Pokój to nie mam pewności ale prawdopodobnie jest nadawany w h264, więc nie można go wrzucić do dekoderów "SD".

Komentarz

Eurosport i AXN to dwa kanały które znacząco rozwinęły by ofertę TNK SD.

No i oczywiście Polsat też by rozwinął
            Nie! - dla idiotyzmów...

Komentarz

Acha nie przewidziałem tego że część kanałów jest DVB-S2 (poza TVN HD). W takim razie oferta TnK Domowy SD mająca wszystkie kanały z Domowego HD, będąca na tych samych warunkach nie jest możliwa

Komentarz

Uważam, że oferta była by bardziej atrakcyjna jeśli zostały by dołączone AXN i Eurosport.

Komentarz

TNK SD od czasu wejścia TNK HD jest zaniedbywana, nie dodano kanału TVP Seriale poprostu zapomniano o TNK SD, która chyli się ku upadkowi

Komentarz

telewizja SD to już niestety przeżytek, ofercie aktualnej brakuje tylko Polsatu i ew. Polsatu 2 by osiągnąć tyle ile potrzeba - 10zł za kilkanaście przydatnych kanałów, to dobra cena

Komentarz

napisał(a) bogdanzieba Zobacz post
                      TNK SD od czasu wejścia TNK HD jest zaniedbywana, nie dodano kanału TVP Seriale poprostu zapomniano o TNK SD, która chyli się ku upadkowi
                      ale co TY byś tam chciał mieć?? oferta jest do 2016r a kanały które powstają są raczej w HD a te które są w SD przechodzą w HD a na Waszych tunerach HD nie śmiga . Ja też miałem tnk sd ale sprzedałem dołożyłem i kupiłem tnk hd skoro chcesz coś więcej to sprzedaj tnk sd i kup tnk sd 20zł mc będziesz wpłacił i miał więcej kanałów
                      Nie polecam zakupu Telewizja na Kartę HD powód - : 0 nowych kanałów 2 zabrali cena pakietu ta sama !! , 0 kontaktu z Cyfrowym Domem , brak podstawowego kanału ogólnopolskiego Polsat !

Komentarz

Witam trochę smieszą mnie twierdzenia ze tnk sd umiera itp. Ludzie ogarnijcie się ile ludzi w Polsce ma TV LCD,Plazmy,3D, czy LED-y pewnie ok.30%,ile ludzi ma tunery cyfrowe HD,a to jest potrzebne by oglądać kanały wysokiej rozdzielczości,a już nie wspominając o TV w 3D gdzie może z 1-2% ludzi w Polsce to posiada.To co z tą ogromna masą ludzi co nie stać ich (nie potrzeba im kanałów HD)na drogie telewizory i tunery.Właśnie takich ludzi można też przyciągnąć poprzez niską opłate tnk sd i fajne kanały kosztem kablówek i telewizji naziemnej.Myśle że można na tnk sd jeszcze nieźle zarobić dodając dodatkowe kanały(pakiety),a nie tylko pakować kase w TNK HD i 3D.Pozdrawiam

Komentarz

napisał(a) dzino Zobacz post
                          kosztem kablówek i telewizji naziemnej
                          Korzystanie z TnK SD nie zwalnia Cię z obowiązku płacenia abonamentu. Wiele osób co ich nie stać zostanie przy naziemnej i nie będzie płacić nic. Ew. przy TnK na starych zasadach i kanałach darmowych.

Komentarz

Dlatego powstaje DVB-T naziemna telewizja cyfrowa, w której będziesz miał kanały podstawowe w cyfrowej wersji. Jedynie trzeba zainwestować w antenę i dekoder MPEG-4.

A swoją drogą dlaczego ja mam płacić abonament RTV jak TVP robi nowe kanały TVP Sport, TVP HD i TVP1 HD i sprzedaje je komercyjnym stacjom?

Komentarz

napisał(a) bogdanzieba Zobacz post
                              A swoją drogą dlaczego ja mam płacić abonament RTV jak TVP robi nowe kanały TVP Sport, TVP HD i TVP1 HD i sprzedaje je komercyjnym stacjom?
                              Proszę nie mylić pojęć.
                              Abonament RTV płaci się za posiadanie odbiornika RTV a nie za oglądanie TVP.
                              Jestem w n - do końca czerwca, TNK HD już się pozbyłem.
                              n na kartę - no thanks

Komentarz

Nie mówcie, że TNK SD została zupełnie zapomniana.
                                Przecież TVN Warszawa wylądował w pakiecie bez opłat.
                                Ja tylko czekam, aż łaskawie zakutalizują tę informacje o pakietach na stronie.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+