Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecamy

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) panoramix69 Zobacz post
    a oglądaliście już Django?
    Oglądaliśmy.
    Co to ma wspólnego z forum n`ki ?
    EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• fajny serial

Polecam serial Orphan Black

Komentarz

• Po takim zachęceniu ustawiają się już EPG z nagrywaniem
        EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• Polecam House of Cards! Leci na Ale Kino. Mega serial, ostatnio się wkręciłam po dobrych recenzjach od przyjaciół.

Komentarz

• napisał(a) grazka78 Zobacz post
            Polecam House of Cards! Leci na Ale Kino. Mega serial, ostatnio się wkręciłam po dobrych recenzjach od przyjaciół.
            No właśnie, nagrałem pierwszy odcinek, po tygodniu chciałem nagrać drugi a tu mały zonk !!! jest trzeci i czwarty!!! gdzie się podział drugi odcinek serialu?! Czy coś przegapiłem czy to pomyłka w EPG ?? Będę wdzięczny za informacje.

Komentarz

• napisał(a) tomo75i8 Zobacz post
              No właśnie, nagrałem pierwszy odcinek, po tygodniu chciałem nagrać drugi a tu mały zonk !!! jest trzeci i czwarty!!! gdzie się podział drugi odcinek serialu?! Czy coś przegapiłem czy to pomyłka w EPG ?? Będę wdzięczny za informacje.
              Drugi był razem z pierwszym puszczany. Za to 3 był już sam, a 4 będzie w tę sobotę.

Komentarz

• napisał(a) tomo75i8 Zobacz post
                Pierwsze dwa odcinki leciały jeden po drugim tak jak to opisałem w tym poście.

Zachęcam do zapoznawania się z ramówkami zamieszczanymi w wątkach poświęconych poszczególnym kanałom wtedy napewno ich nie przeoczysz
                Ostatni raz edytowany przez Piotrek_nc+; 2013-10-30, 07:13.

Komentarz

• napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                  Pierwsze dwa odcinki leciały jeden po drugim tak jak to opisałem w tym poście.

Zachęcam do zapoznawania się z ramówkami zamieszczanymi w wątkach poświęconych poszczególnym kanałom wtedy napewno ich nie przeoczysz
                  No właśnie, już się zorientowałem :-( Przegapiłem. Nie wiesz przypadkiem czy serial będzie dostępny w kolekcji nvod net Alekino+??

Komentarz

• Na listopad w ramówce netVOD+ alekino+ nie widzę niestety tej pozycji.

Komentarz

• House of Cards

House of Cards - rewelacja! Serial, którego nie potrafię porównać z niczym innym!

Komentarz

• Zdecydowanie polecam Starożytni Kosmici (Ancient Aliens) i to najlepiej po angielsku, wtedy jest klimat mega świetny serial, tak jak i książki Danikena, na których jest oparty.

Komentarz

• Polecam Pianistę. Leci co jakiś czas na C+. Świetny film a dopiero niedawno obejrzałam...

Komentarz

• Wielka wojna marsjańska dzisiaj o 20:00 na History HD.

Komentarz

• napisał(a) gochaklich Zobacz post
                              Polecam Pianistę. Leci co jakiś czas na C+. Świetny film a dopiero niedawno obejrzałam...
                              No, proszę, Tobie się podobał i polecasz go innym, a jeden taki user narzeka, że go ciągle emitują.

Na mnie wrażenie zrobiło wczorajsze "Pokłosie" i podobało mi się jeszcze bardziej od "Obławy". Na pewno jest to film diametralnie różny od wcześniejszych dokonań Pasikowskiego i słowa na k. i ch. nie padają tam z dużą częstotliwością.
                              TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

• Polecam Avatar! ;)

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+