Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecamy

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Olga_n Zobacz post
    TVN 7 HD znów zaskakuje mnie pozytywnie doborem ramówki filmowej. Dziś polecam Państwu o godzinie 20:00 film "Listy z Iwo Jimy". Jest to kolejne dzieło pokazujące jak genialnie Clint Eastwood sprawdza się w roli reżysera oraz jak świetnym aktorem jest Ken Watanabe. Film nie wpływa pozytywnie na nastrój, ale wart jest obejrzenia, gdyż pokazuje wojnę z nieco innej strony niż typowe amerykańskie produkcje. Poza samą walką i rozważaniami taktycznymi mamy inne aspekty nieodłącznie związane z wojną, niejako jej "zaplecze" - poczucie bezradności, głód, brak wody, warunki życia niegodne zwierząt oraz mało chwalebną śmierć z powodu dezynterii.
    Dokładnie!! ten film super zestawiono z wcześniejszą emisją również w TVN 7 "Sztandar chwały". Wówczas mamy dwa spojżenia na jedną naprawdę paskudną wojnę !!! POLECAM !!!

Komentarz

Seans filmowy jest dobrym pomysłem na sobotni wieczór, pytanie jednak - co wybrać?
      "Dziewiąte wrota" godzina 00:00 na TVP 1 HD
      "Sin City" - godzina 00:10 na TVN HD
      "Wzgórza mają oczy" - godzina 00:30 na Polsat HD
      This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

Seans filmowy jest dobrym pomysłem na sobotni wieczór, pytanie jednak - co wybrać?
        Jak dla mnie...
        ,, Owoc żywota Twojego
        je ZUS. ''

Komentarz

Sin City i Wzgórza mają oczy warte obejrzenia
          Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

Zapraszam dzisiaj TVP HD w niedzielę, 13 listopada o godz. 18.25. „Stawka większa niż życie” – nowe narodziny. Po blisko 45 latach funkcjonowania na ekranach telewizyjnych, serial doczeka się swojej emisji w TVP HD w najwyższej jakości obrazu. Po raz pierwszy polscy widzowie będą mieli szansę zobaczyć „Stawkę” po rekonstrukcji cyfrowej. Dzięki temu obraz odzyskał głębię ostrości oraz czystość barw i dźwięku. Prace rozpoczęte w marcu br. na zlecenie TVP HD, były prowadzone pod opieką jednego z reżyserów, Janusza Morgensterna.
            Pozdrawiam.

Komentarz

napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
              Sin City i Wzgórza mają oczy warte obejrzenia
              Właśnie miałem problem, który z tych filmów nagrać, bo choć oba mają już po kilka lat, to jakoś do tej pory ich nie obejrzałem, a słyszałem, że są niezłe. W końcu zdecydowałem się na „Wzgórza ...”, no i - za przeproszeniem - d**a blada wyszła z tego wyboru, bo zamiast filmu nagrało mi się ze 40 minut jakiegoś boksu, którego nie było w programie, no i końcówkę filmu szlag trafił. Tak więc, jeśli ktoś go też sobie nagrał, to uprzedzam, że końca nie zobaczy. Ja na razie nie będę kasowaċ nagrania i poczekam, bo może wkrótce puszczą go w Polsacie Film, więc przynajmniej początek obejrzę w nieco lepszej jakości.
              TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

napisał(a) Pilot Zobacz post
                Zapraszam dzisiaj TVP HD w niedzielę, 13 listopada o godz. 18.25. „Stawka większa niż życie” – nowe narodziny. Po blisko 45 latach funkcjonowania na ekranach telewizyjnych, serial doczeka się swojej emisji w TVP HD w najwyższej jakości obrazu. Po raz pierwszy polscy widzowie będą mieli szansę zobaczyć „Stawkę” po rekonstrukcji cyfrowej. Dzięki temu obraz odzyskał głębię ostrości oraz czystość barw i dźwięku. Prace rozpoczęte w marcu br. na zlecenie TVP HD, były prowadzone pod opieką jednego z reżyserów, Janusza Morgensterna.
                wlasnie leci naprawde niezle to wyglada
                Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

napisał(a) BoloSr Zobacz post
                  wlasnie leci naprawde niezle to wyglada
                  Naprawdę jestem mile zaskoczony
                  Pozdrawiam.

Komentarz

napisał(a) Pilot Zobacz post
                    Widziałem ten serial wiele razy, ale oglądnięcie go po raz kolejny to przyjemność w dodadtku po obróbce. Obraz dobrze wygląda.

Komentarz

• napisał(a) Vandit Zobacz post
                      Widziałem ten serial wiele razy, ale oglądnięcie go po raz kolejny to przyjemność w dodadtku po obróbce. Obraz dobrze wygląda.
                      podoba się.
                      oczywiście oglądam ( i piszę na forum).

Komentarz

• "Stawka większa niż życie"
                        18 tygodni będę siadał o 18:25
                        Mój ulubiony serial teraz w genialnej jakości i na szczęście nie zmasterowanej na kolor.
                        Jeżeli ktoś nie miał jeszcze przyjemności to polecam.
                        EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• napisał(a) kaeres Zobacz post
                          "Stawka większa niż życie"
                          18 tygodni będę siadał o 18:25
                          Mój ulubiony serial teraz w genialnej jakości i na szczęście nie zmasterowanej na kolor.
                          Jeżeli ktoś nie miał jeszcze przyjemności to polecam.
                          Dlaczego? Pokolorowanie "Sami swoi" czy "Jak rozpętałem II Wojnę Światową" nie odebrało "atmosfery" czy uroku tym filmom, są jeszcze lepsze niż w wersji cz.b. Stawka też by była lecz reżyser się nie zgodził. Mówi się trudno.

Komentarz

• Akurat Sami Swoi wyszło tak sobie i ja osobiście wolę ich w cz-b wersji.
                            Kolejne części już są kolorowe i wyglądają tak jak powinny i tak jak się przyzwyczailiśmy więc jest OK.
                            Jak rozpętałem .... jest akurat takim filmem, że może być cz-b czy kolorowy i zachowuje tak samo dobry poziom.
                            Stawki sobie po prostu nie wyobrażam.
                            EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• Ja od siebie polecę serial komediowy "on,ona i dzieciaki" emitowany na comedy central

Komentarz

• We wtorkowy wieczór polecam seans filmowy z TVN 7 HD.
                                20:00 Wzgórze złamanych serc - Clint Eastwood na wojennie i z odrobiną humoru
                                23:45 Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek - czyli jak to właściwie się zaczęło, że na farmie Hewittów rozsmakowano się w "ludzinie"
                                This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+