Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecamy

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) monika_n Zobacz post
    ...Przy okazji, że przypomnę.... wszystkim klientom korzystającym z recorderów:

Od 18 lipca w serwisie VOD telewizji n w PROMOCJI „0” złotych dostępna jest komedia Patryka Vegi pod tytułem „CIACHO”.
    Czy z racji pojawienia sie tego przymomnienia (oczywiście "przy okazji") w tym wątku mogę rozumiec że go POLECASZ

Zastanawiam sie czy bierzesz pełną odpowiedzialność za stratę kilkudziesięciu minut każdego usera, który dzięki Twojemu przypomnieniu/poleceniu skusi się i obejrzy ten nowotwór polskiej kinematografi

Ja osobiście byłem bliski takich poczynań w afekcie spowodowanym stratą ok 0,5 h życia na kiszkę p. Vegi:

Prosze o potraktowanie mojego wpisu z lekkim przymróżeniem oka
    sigpic
    U+/6XC+/MR
    HB+ASTRA (QUAD)
    NTC - RTCN ŚREM - MUX 1,2,3
    PACE HD 500 GB / ARIVA 120 COMBO

Komentarz

Jeszcze nie oglądałam, więc na temat tego filmu nie będę się wypowiadać osobiście czekam na: Człowiek, który gapił sie na kozy

Komentarz

po "krakersie" (nie polecam) czekam na wrazenia
        sigpic
        U+/6XC+/MR
        HB+ASTRA (QUAD)

Komentarz

Moniko, lepiej polecaj coś co oglądałaś... ;) Bo zaraz tu wielcy krytycy filmowi wraz z lożą szyderców Cię pożrą
          CHCĘ OTRZYMAĆ RZETELNĄ INFORMACJĘ KIEDY BĘDZIE AKTUALIZACJA N RADIA!

Komentarz

napisał(a) wnukpiekarza Zobacz post
            Moniko, lepiej polecaj coś co oglądałaś... ;) Bo zaraz tu wielcy krytycy filmowi wraz z lożą szyderców Cię pożrą
            prosiłem w swoim poście o "przymrożenie oka" - Monika zrozumiała; Ty najwyraźniej nie!
            Obrońca co uważnie postów nie czyta się znalazł, trochę luzu
            sigpic
            U+/6XC+/MR
            HB+ASTRA (QUAD)

Komentarz

napisał(a) morrisdoe Zobacz post
              prosiłem w swoim poście o "przymrożenie oka" - Monika zrozumiała; Ty najwyraźniej nie!
              Obrońca co uważnie postów nie czyta się znalazł, trochę luzu
              Nie atakowałem Ciebie, tylko dawałem ogólnie wszystkim do zrozumienia, aby polecać coś co zna się... Widać jednak, że Monika ma niestety narzucone odgórnie przez szefostwo co ma polecać
              CHCĘ OTRZYMAĆ RZETELNĄ INFORMACJĘ KIEDY BĘDZIE AKTUALIZACJA N RADIA!

Komentarz

napisał(a) wnukpiekarza Zobacz post
                Nie atakowałem Ciebie, tylko dawałem ogólnie wszystkim do zrozumienia, aby polecać coś co zna się... Widać jednak, że Monika ma niestety narzucone odgórnie przez szefostwo co ma polecać
                zgadzam się z Tobą w 100%
                sigpic
                U+/6XC+/MR
                HB+ASTRA (QUAD)

Komentarz

Z mojej strony polecam film Frost / Nixon - do obejrzenia dziś o 18:00 na kanale Cinemax 2.
                  http://www.cinemax.pl/movie/frost-nixon_-70212

"Rok 1977. Przed trzema laty Richard Nixon pod presją opinii publicznej podał się do dymisji z urzędu prezydenta USA z powodu nielegalnego zakładania podsłuchów w siedzibie komitetu wyborczego Partii Demokratycznej. Jego doradca, Irving "Swifty" Lazar, namawia go do udzielenia wywiadu telewizyjnego. Informuje, że brytyjski twórca talk-shows David Frost przedstawił ofertę wartą 600 tys. dolarów. Nixon zgadza się na cykl rozmów. Ma nadzieję, że przechytrzy dziennikarza i usprawiedliwi przewinienia, ponownie zdobywając serca Amerykanów."

Świetny pojedynek aktorski Langella vs Sheen
                  Ostatni raz edytowany przez Oleg; 2011-07-29, 11:45.
                  This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

Ja również polecam, świetny film
                    Sharp 46LE830 3D
                    Dekoder Turbo+Multiroom.

Komentarz

a czy linki do filmów np. z filmweb-u można wstawiać ? razem z poleceniem np. filmu ? Frost / Nixon . i przy okazji dobrze wiedzieć , że Cinemax pokazuje filmy Universal-u już z 2009 roku .
                      Ostatni raz edytowany przez Artek Ł.; 2011-07-29, 11:47.
                      nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
                      Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

Polecam jakże zacne kino mocno rozrywkowe od FOX.

Mianowicie: X-Men: First Class
                        http://www.youtube.com/watch?v=o8ccSiH4olo

- It shall be the policy of this nation, to regard any nuclear missile, launched from Cuba against any nation, in the western hemisphere, as an attack, by the Soviet Union, on the United States.
                        - The cost of freedom is always hight. No one can foresee precisely what course will kill take. One path we shall never choose, and that is the path of surrender.
                        - R u ready for this?
                        - Let's find out.
                        - Listen to me very carefully, my friend. Killing will not bring you peace.
                        - Peace was never an option.

Thx for watching me, teaching you, and Ta-ta for now

Komentarz

Informacja nieco spóźniona, ale ostatnio TVN7 znów mnie pozytywnie zaskoczył! W ostatni wtorek puścili "Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda", i to nie o jakiejś chorej godzinie, a o 20:00. Jedyny minus to kiepska jakość
                          This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

napisał(a) olga_n Zobacz post
                            Informacja nieco spóźniona, ale ostatnio TVN7 znów mnie pozytywnie zaskoczył! W ostatni wtorek puścili "Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda", i to nie o jakiejś chorej godzinie, a o 20:00. Jedyny minus to kiepska jakość
                            ....:/ no i przegapiłem... Ale udało mi się załapac na "Chungking Express" i też jestem zadowolony...
                            That is not dead which can eternal lie, yet with strange aeons even death may die...

Komentarz

Szanowni Państwo, znów polecam wieczorny seans z TVN7 (jeśli nie straszna Wam kiepska jakość). Dziś o 20:00 film"Podaj dalej", czyli pomysł na to, jak uczynić świat lepszym. Kevin Spacey, Helen Hunt oraz Haley Joel Osment w filmie z pozytywnym przesłaniem, lecz smutnym zakończeniem.

Komentarz

&quotodaj Dalej"

napisał(a) olga_n Zobacz post
                                Szanowni Państwo, znów polecam wieczorny seans z TVN7 (jeśli nie straszna Wam kiepska jakość). Dziś o 20:00 film"Podaj dalej", czyli pomysł na to, jak uczynić świat lepszym. Kevin Spacey, Helen Hunt oraz Haley Joel Osment w filmie z pozytywnym przesłaniem, lecz smutnym zakończeniem.

Arlene McKinley (Hunt) jest samotną matką jedenastoletniego Trevora (Osment), która mieszka w Las Vegas.
                                Życie jej nie oszczędzało. Jedynym źródłem utrzymania jest praca na dwóch etatach: w kasynie i w nocnym klubie.
                                Niedość, że prawie nie widzi się z synem, to jeszcze nie może uwolnić się od alkoholizmu.
                                Trevor badzo cierpi z tego powodu. Pewnego dnia w szkole zjawia się nowy nauczyciel wiedzy o społeczeństwie.
                                Eugene Simonet (Spacey) z pozoru jest zupełnym przeciwieńtwem Arlene.
                                Z jednej strony jest on spokojnym, z uporządkowanym życiem obywatelem, który na codzień jest ubrany w elegancki garnitur.
                                Z drugiej zaś strony jest on mężczyzną potrzebującym czułości, której tak bardzo pragnie.
                                Od kiedy został poważnie poparzony, wszyscy się go boją, albo chociażby brzydzą.
                                Jego lekcje są niekonwencjonalne, gdyż stosuje on raczej nauczanie praktyczne, a nie teoretyczne.
                                Jednym z jego zadań domowych jest pytanie: "W jaki sposób zmienić świat na lepsze?".
                                Trevor wpada na świetny pomysł. Wymyśla on projekt "Podaj Dalej", który na celu ma bezinteresowną pomoc innym.
                                Pomaga on trzem osobom, które same nie mogą sobie poradzić, a te trzy kolejnym dziewięciu i.t.d...
                                Niespodziewanie wszystko wymyka się spod kontroli, gdyż projekt "Podaj Dalej" rozprzestrzenia się na cały kraj.

"Podaj Dalej" jest świetnym filmem obyczajowym, którego główna atrakcją jest obsada.
                                Kevin Spacey i Helen Hunt są laureatami Oscara, natomiast u Osmenta skończyło się na nominacji.
                                Opócz tych gwiazd, możemy także podziwiać Jona Bon Jovi, który zagrał ojca Trevora.
                                Mimi Leder znana głównie z filmów akcji("Peacemaker", "Dzień zagłady") stworzyła ciepły film, który na pewno spodoba się każdemu.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+