Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecamy

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

BBC Knowledge - dostępne z satelity c+ i n:
    - Co nam dali starożytni;
    - Historia nauki.

Jednak dla mnie absolutnym hitem na BBC Wiedza pozostaje "Cuda Układu Słonecznego" - może powtórzą.
    W platformie n od listopada 2007. Tak taniej i dobrej tv sat w Polsce już nie będzie.

Komentarz

Future weapons - broń przyszłości - powtarzane na jakimś discovery co jakiś czas [także na Dmax po niemiecku] - nowe wynalazki, ktróre wchodzą lub mogą wejść do wyposażenia US Army: pociski karabinowe wybuchające po osiągnięciu danej odległosci, karabin do strzelania zza rogu, dzialo mikrofalowe do rozpedzania tłumów, drony, nowe karabiny snajperskie itp

w strefie wojny - bbc knowledge - codzienne zycie w bazie US w afganistanie, od nocnych atakow rakietowych na obóz po rozrywki i zakupy, świeży materiał , ma chyba z 1-2 lata
      Ostatni raz edytowany przez grausam; 2011-03-31, 15:52.
      Corab 72cm ->CLRA/Carbo ->tv Philips 42pfl8404H AC3->coaxial ->Philips hts3270 5.1

abo do końca maja 2013

Komentarz

Z czystym sumieniem mogę polecić:

Przewodnik po planetach - National Geographic HD

6 odcinków, przepiękne grafiki i zdjęcia z próbników kosmicznych. Świetne komentarze ekspertów z NASA i naukowców.

Świetna jakość obrazu, gorzej z dźwiękiem, co jednak nie wpływa na jakość merytoryczną filmów.
        W platformie n od listopada 2007. Tak taniej i dobrej tv sat w Polsce już nie będzie.

Komentarz

katastrofa w przestworzach - ngc [starsze odcinki też na discovery]

z ostatnich odcinkow dowiedzialem sie że przy jakmiś awaryjnym lądowaniu/ rozbiciu samolotu - nikt nie wyszedl mimo że część była przytomna - bo wszyscy mieli połamane nogi przez poprzeczną rurkę - element fotela - przed nogami, oraz że powietrza w maskach w razie dekompresji starczy na 10-12 min, jeśli w tym czasie samolot nie obniży wysokości na taką, gdzie jest gęstsze powietrze, to pasażerowie zapadają w śpiączkę, dłuższa śpiączka = niedotlenienie mózgu i jego śmierć
          Corab 72cm ->CLRA/Carbo ->tv Philips 42pfl8404H AC3->coaxial ->Philips hts3270 5.1

abo do końca maja 2013

Komentarz

Ja z mojej strony polecam film "Rzeka tajemnic" dziś o 20:00 na TVN 7. Naprawdę niezły kryminał w reżyserii Clinta Eastwooda, a w obsadzie m.in. Sean Penn, Tim Robbins i Kevin Bacon.
            This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

napisał(a) olga_n Zobacz post
              Rzeka tajemnic
              Pamiętam jak w 2003 cała filmowa-ameryka zakochała się w tym filmie. Aktorski pojedynek Penn - Robbins. Eastwood miał nosa ekranizując tą powieść Dennisa Lehane'a, co nie do końca udało się Scorsese z Wyspą Tajemnic, ale ten trafił na słabszą jego powieść.
              DIRECTV
              n

Komentarz

napisał(a) kaeres Zobacz post
                Tworząc ten wątek chcę aby istniała tutaj lista najciekawszych programów, filmów, seriali które w będą puszczane na kanałach telewizji n.
                Jeżeli jeszcze dołączymy do tego jakiś krótki opis to będzie genialnie.
                Zacznę od siebie aby było wiadomo o co chodzi.
                Przypominam założenia dotyczące tego wątku - opisał je w pierwszym poście jego autor

Komentarz

I znów polecam Wam film z TVN 7 - "Miejski obłęd", dziś o godzinie 20:00. Nie pierwszej młodości (1997) film sensacyjny, jak dla mnie podchodzący pod dramat, w rolach głównych: Dustin Hoffman i John Travolta. Widziałam x czasu temu, ale ukazanie manipulowania wizerunkiem głównego bohatera przez media zrobilo na mnie ogromne wrażenie - wystaczy dobry montaż, by z poczciwego człowieka zrobić psychopatę.
                  This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

I znów polecam Wam film z TVN 7 - "Miejski obłęd", dziś o godzinie 20:00. Nie pierwszej młodości (1997) film sensacyjny, jak dla mnie podchodzący pod dramat, w rolach głównych: Dustin Hoffman i John Travolta. Widziałam x czasu temu, ale ukazanie manipulowania wizerunkiem głównego bohatera przez media zrobilo na mnie ogromne wrażenie - wystaczy dobry montaż, by z poczciwego człowieka zrobić psychopatę.
                    Naprawdę polecam
                    http://www.youtube.com/watch?v=QD864E-A5hg
                    Pozdrawiam.

Komentarz

1972 Deliverance (uwolnienie) - tcm 22:50
                      nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
                      Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

Od pewnego czasu można w 7-ce można trafic całkiem nieźle perełki, choć może nie najnowsze. Film naprawdę niezły. Oprócz Hoffmana i Travolty również swietna rola Alana Aldy. Przy okazji odpowiada na pytanie, jaka jest różnica między reporterem a terrorysta... z tym drugim można negocjować
                        Jakoś mi ten film umknął uwadze wcześniej, i pewnie byłoby tak samo tym razem gdyby nie cynk na forum
                        BTW. Mam nadzieję, ze ten kanał przejdzie na HD... Byłoby fajnie.

-k-
                        --
                        OPTICUM HD T80 ECO (0,- zł na czas nieokreślony)
                        [n] R.I.P

Komentarz

TVN7 będzie jednym z lepszych kanałów w DVB-T. zwłaszcza, że Polsat oraz TV Puls jako swoje drugie kanały dołączają kanały nie zapowiadające się obiecująco.
                          Ostatni raz edytowany przez olo46; 2011-04-28, 22:56.

Komentarz

Ziemia - potęga planety

BBC HD, dzisiaj 5 odcinków.
                            Moim zdaniem to jedna z najlepszych serii popularnonaukowych o Ziemii. Geofizyka w ujęciu globalnym, kosmicznym i ewolucyjnym.
                            Atmosfera, wulkany, woda, zlodowacenia i wreszcie miejsce w układzie słonecznym. To wszystko składa się na pełny obraz współzależności kształtujących naszą Ziemię i życie na niej.

A wszystko w naukowym ujęciu. Serię polecam tylko tym, którzy potrafią skupić się przed tv i którzy mają podstawy wiedzy z fizyki i nauk o Ziemi.
                            Ale oczywiście dla wszystkich seria może być inspiracją do poszukiwania wiedzy w tych tematach.

Polecam. Dzisiaj cały dzień na BBC HD.

Komentarz

napisał(a) Teddy001 Zobacz post
                              Ziemia - potęga planety

BBC HD, dzisiaj 5 odcinków.
                              Moim zdaniem to jedna z najlepszych serii popularnonaukowych o Ziemii. Geofizyka w ujęciu globalnym, kosmicznym i ewolucyjnym.
                              [...]
                              Polecam. Dzisiaj cały dzień na BBC HD.
                              Faktycznie niezły dokument. BBC przyzwyczaja do świetnych zdjęć, ale i tak za każdym razem na mnie robią wrażenie Na razie obejrzałem jeden odcinek - pozostałe sobie zostawiłem "na zaś".
                              Tak na marginesie dochodzę do wniosku, że jednak dobrze, że telewizja nie przekazuje zapachów. Woń unosząca się wokoło gorących źródeł i błotka w Rotorua potrafi powalić konia A ludzie tam mieszkają całe życie...

-k-
                              --
                              OPTICUM HD T80 ECO (0,- zł na czas nieokreślony)
                              [n] R.I.P

Komentarz

Pan i pani killer

Polecam film,można w promocji za 6 zł go obejżeć,naprawdę fajna komedia

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+