Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecamy

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• kaeres
    replied
    Zapomniałem o tym wątku.
    Pewnie wielu z Was wie o co chodzi ale może się trafić ktoś kto nie kojarzy więc polecam "Zaklinacza psów"
    NGC HD

Cesar rządzi.

Leave a comment:

• Teddy1
    replied
    Nat Geo Wild HD:
    - Jurajskie zagadki kryminalne
    - Kolrowe dinozaury

Dla wszystkich interesujących się biologią, paleontologią, naukami o Ziemi, dinozaurami etc.
    W dobrym HD i bez reklam.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Pan i pani killer

Polecam film,można w promocji za 6 zł go obejżeć,naprawdę fajna komedia

Leave a comment:

• moscow
    replied
    napisał(a) Teddy001 Zobacz post
    Ziemia - potęga planety

BBC HD, dzisiaj 5 odcinków.
    Moim zdaniem to jedna z najlepszych serii popularnonaukowych o Ziemii. Geofizyka w ujęciu globalnym, kosmicznym i ewolucyjnym.
    [...]
    Polecam. Dzisiaj cały dzień na BBC HD.
    Faktycznie niezły dokument. BBC przyzwyczaja do świetnych zdjęć, ale i tak za każdym razem na mnie robią wrażenie Na razie obejrzałem jeden odcinek - pozostałe sobie zostawiłem "na zaś".
    Tak na marginesie dochodzę do wniosku, że jednak dobrze, że telewizja nie przekazuje zapachów. Woń unosząca się wokoło gorących źródeł i błotka w Rotorua potrafi powalić konia A ludzie tam mieszkają całe życie...

-k-

Leave a comment:

• Teddy1
    replied
    Ziemia - potęga planety

BBC HD, dzisiaj 5 odcinków.
    Moim zdaniem to jedna z najlepszych serii popularnonaukowych o Ziemii. Geofizyka w ujęciu globalnym, kosmicznym i ewolucyjnym.
    Atmosfera, wulkany, woda, zlodowacenia i wreszcie miejsce w układzie słonecznym. To wszystko składa się na pełny obraz współzależności kształtujących naszą Ziemię i życie na niej.

A wszystko w naukowym ujęciu. Serię polecam tylko tym, którzy potrafią skupić się przed tv i którzy mają podstawy wiedzy z fizyki i nauk o Ziemi.
    Ale oczywiście dla wszystkich seria może być inspiracją do poszukiwania wiedzy w tych tematach.

Polecam. Dzisiaj cały dzień na BBC HD.

Leave a comment:

• olo46
    replied
    TVN7 będzie jednym z lepszych kanałów w DVB-T. zwłaszcza, że Polsat oraz TV Puls jako swoje drugie kanały dołączają kanały nie zapowiadające się obiecująco.
    Ostatni raz edytowany przez olo46; 2011-04-28, 22:56.

Leave a comment:

• moscow
    replied
    napisał(a) olga_n Zobacz post
    I znów polecam Wam film z TVN 7 - "Miejski obłęd", dziś o godzinie 20:00. Nie pierwszej młodości (1997) film sensacyjny, jak dla mnie podchodzący pod dramat, w rolach głównych: Dustin Hoffman i John Travolta. Widziałam x czasu temu, ale ukazanie manipulowania wizerunkiem głównego bohatera przez media zrobilo na mnie ogromne wrażenie - wystaczy dobry montaż, by z poczciwego człowieka zrobić psychopatę.
    Od pewnego czasu można w 7-ce można trafic całkiem nieźle perełki, choć może nie najnowsze. Film naprawdę niezły. Oprócz Hoffmana i Travolty również swietna rola Alana Aldy. Przy okazji odpowiada na pytanie, jaka jest różnica między reporterem a terrorysta... z tym drugim można negocjować
    Jakoś mi ten film umknął uwadze wcześniej, i pewnie byłoby tak samo tym razem gdyby nie cynk na forum
    BTW. Mam nadzieję, ze ten kanał przejdzie na HD... Byłoby fajnie.

-k-

Leave a comment:

• Artek Ł.
    replied
    1972 Deliverance (uwolnienie) - tcm 22:50

Leave a comment:

• Pilot
    replied
    I znów polecam Wam film z TVN 7 - "Miejski obłęd", dziś o godzinie 20:00. Nie pierwszej młodości (1997) film sensacyjny, jak dla mnie podchodzący pod dramat, w rolach głównych: Dustin Hoffman i John Travolta. Widziałam x czasu temu, ale ukazanie manipulowania wizerunkiem głównego bohatera przez media zrobilo na mnie ogromne wrażenie - wystaczy dobry montaż, by z poczciwego człowieka zrobić psychopatę.
    Naprawdę polecam
    http://www.youtube.com/watch?v=QD864E-A5hg

Leave a comment:

• Oleg
    replied

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) kaeres Zobacz post
    Tworząc ten wątek chcę aby istniała tutaj lista najciekawszych programów, filmów, seriali które w będą puszczane na kanałach telewizji n.
    Jeżeli jeszcze dołączymy do tego jakiś krótki opis to będzie genialnie.
    Zacznę od siebie aby było wiadomo o co chodzi.
    Przypominam założenia dotyczące tego wątku - opisał je w pierwszym poście jego autor

Leave a comment:

• Perfect Blue
    replied
    Rzeka tajemnic
    Pamiętam jak w 2003 cała filmowa-ameryka zakochała się w tym filmie. Aktorski pojedynek Penn - Robbins. Eastwood miał nosa ekranizując tą powieść Dennisa Lehane'a, co nie do końca udało się Scorsese z Wyspą Tajemnic, ale ten trafił na słabszą jego powieść.

Leave a comment:

• Oleg
    replied
    Ja z mojej strony polecam film "Rzeka tajemnic" dziś o 20:00 na TVN 7. Naprawdę niezły kryminał w reżyserii Clinta Eastwooda, a w obsadzie m.in. Sean Penn, Tim Robbins i Kevin Bacon.

Leave a comment:

• grausam
    replied
    katastrofa w przestworzach - ngc [starsze odcinki też na discovery]

z ostatnich odcinkow dowiedzialem sie że przy jakmiś awaryjnym lądowaniu/ rozbiciu samolotu - nikt nie wyszedl mimo że część była przytomna - bo wszyscy mieli połamane nogi przez poprzeczną rurkę - element fotela - przed nogami, oraz że powietrza w maskach w razie dekompresji starczy na 10-12 min, jeśli w tym czasie samolot nie obniży wysokości na taką, gdzie jest gęstsze powietrze, to pasażerowie zapadają w śpiączkę, dłuższa śpiączka = niedotlenienie mózgu i jego śmierć

Leave a comment:

• Teddy1
    replied
    Z czystym sumieniem mogę polecić:

Przewodnik po planetach - National Geographic HD

6 odcinków, przepiękne grafiki i zdjęcia z próbników kosmicznych. Świetne komentarze ekspertów z NASA i naukowców.

Świetna jakość obrazu, gorzej z dźwiękiem, co jednak nie wpływa na jakość merytoryczną filmów.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+