Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecamy

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Jeszcze nie oglądałam, więc na temat tego filmu nie będę się wypowiadać osobiście czekam na: Człowiek, który gapił sie na kozy

Leave a comment:

• morrisdoe
    replied
    napisał(a) monika_n Zobacz post
    ...Przy okazji, że przypomnę.... wszystkim klientom korzystającym z recorderów:

Od 18 lipca w serwisie VOD telewizji n w PROMOCJI „0” złotych dostępna jest komedia Patryka Vegi pod tytułem „CIACHO”.
    Czy z racji pojawienia sie tego przymomnienia (oczywiście "przy okazji") w tym wątku mogę rozumiec że go POLECASZ

Zastanawiam sie czy bierzesz pełną odpowiedzialność za stratę kilkudziesięciu minut każdego usera, który dzięki Twojemu przypomnieniu/poleceniu skusi się i obejrzy ten nowotwór polskiej kinematografi

Ja osobiście byłem bliski takich poczynań w afekcie spowodowanym stratą ok 0,5 h życia na kiszkę p. Vegi:

Prosze o potraktowanie mojego wpisu z lekkim przymróżeniem oka

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    No i jak Wam moi drodzy dogodzić.... pamiętajcie, że to wątek POLECAMY - więc proszę nie otworzyć off topów
    Przy okazji, że przypomnę.... wszystkim klientom korzystającym z recorderów:

Od 18 lipca w serwisie VOD telewizji n w PROMOCJI „0” złotych dostępna jest komedia Patryka Vegi pod tytułem „CIACHO”.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) kaeres Zobacz post
    Sądziłem, że nadawcą filmów na MGM i WiP są odpowiednio MGM i WiP.
    Przecież te kanały są tworzone lub współtworzone przez Nkę.
    A to że filmy dostarczają konkretni dystrybutorzy to normalka. Tak jest wszędzie, w C+, HBO, nFilm, SkyMovies, Starz, Showtime.

Leave a comment:

• hazy
    replied
    Zarówno MGM i WiP to kanały "n". Razem z nFilm, mają aktualnie jednego szefa

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    Sądziłem, że nadawcą filmów na MGM i WiP są odpowiednio MGM i WiP.
    nFilm oczywiście tylko i wyłącznie n`ka za nie odpowiada.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    No akurat nadawcą tych kanałów jest w sumie Nka, więc i za kłopoty z tymi kanałami i za fajne (bądź nie) filmy też odpowiada Nka .

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    PEŁEN WRAŻEŃ DZIEŃ WŁÓCZYKIJA W TELEWIZJI NOWEJ GENERACJI n

Z okazji DNIA WŁÓCZYKIJA, telewizja n przygotowała dla swoich Klientów wspaniałą niespodziankę – porcję wyjątkowych propozycji filmowych.

W sobotę 23 lipca i daj się porwać w niecodzienną podróż i przeżyj wspaniałą przygodę z telewizją nowej generacji n!

Szczegółowy plan DNIA WŁÓCZYKIJA:

nfilmHD
    13:55 „Złap mnie, jeśli potrafisz” z brawurowymi kreacjami Leonardo DiCaprio i Toma Hanksa
    16:15 „Handlarz cudów” z Borysem Szycem

MGMHD
    17:35 „Nasz własny dom” z przepiękną rolą Kathy Bates

WOJNA I POKÓJ
    21:00 „Dom Słońca” to podróż do świata miłości, wolności, muzyki i nonkonformizmu

KOLEKCJA VOD PICTUREBOX

„Gdzie jest Nemo?”
    „Opowiesci z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa”

ZAPRASZAMY !
    Gdy są problemy z kanałami to wina jest nadawcy.
    Ale jak na nich puszczane są fajne filmy to już zasługa n`ki

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    PEŁEN WRAŻEŃ DZIEŃ WŁÓCZYKIJA W TELEWIZJI NOWEJ GENERACJI n

Z okazji DNIA WŁÓCZYKIJA, telewizja n przygotowała dla swoich Klientów wspaniałą niespodziankę – porcję wyjątkowych propozycji filmowych.

W sobotę 23 lipca i daj się porwać w niecodzienną podróż i przeżyj wspaniałą przygodę z telewizją nowej generacji n!

Szczegółowy plan DNIA WŁÓCZYKIJA:

nfilmHD
    13:55 „Złap mnie, jeśli potrafisz” z brawurowymi kreacjami Leonardo DiCaprio i Toma Hanksa
    16:15 „Handlarz cudów” z Borysem Szycem

MGMHD
    17:35 „Nasz własny dom” z przepiękną rolą Kathy Bates

WOJNA I POKÓJ
    21:00 „Dom Słońca” to podróż do świata miłości, wolności, muzyki i nonkonformizmu

KOLEKCJA VOD PICTUREBOX

„Gdzie jest Nemo?”
    „Opowiesci z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa”

ZAPRASZAMY !

Leave a comment:

• Ero
    replied
    Niestety nie.

Leave a comment:

• Artek Ł.
    replied
    Już 16 lipca o godzinie 20:00 w kanale nfilmHD „SHREK FOREVER” – Polecamy i zapraszamy do oglądania!
    Shrek ( Zbigniew Zamachowski), obecnie żyje sobie spokojnie na swoim bagnie, jest przykładnym mężem i ojcem. Dopadła go jednak codzienna rutyna i proza życia, z którą niestety sobie nie radzi. Tęskni za starymi dobrymi czasami, kiedy to do woli mógł straszyć wieśniaków i był wolny od konieczności rozdawania autografów.
    Niespodziewanie w jego życiu pojawia pewien złośliwy karzeł – Rumpelnicki (Cezary Pazura), który przedstawia mu niezwykle kuszącą propozycję: w zamian za jeden dzień ze swej przeszłości, Shrek otrzyma jeden dzień, w którym wszystko "jest jak dawniej". Nasz zielony bohater podpisuje cyrograf i trafia do równoległego świata...
    a na nShow w 3D też będzie pokazywany ?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Już 16 lipca o godzinie 20:00 w kanale nfilmHD „SHREK FOREVER” – Polecamy i zapraszamy do oglądania!
    Shrek ( Zbigniew Zamachowski), obecnie żyje sobie spokojnie na swoim bagnie, jest przykładnym mężem i ojcem. Dopadła go jednak codzienna rutyna i proza życia, z którą niestety sobie nie radzi. Tęskni za starymi dobrymi czasami, kiedy to do woli mógł straszyć wieśniaków i był wolny od konieczności rozdawania autografów.
    Niespodziewanie w jego życiu pojawia pewien złośliwy karzeł – Rumpelnicki (Cezary Pazura), który przedstawia mu niezwykle kuszącą propozycję: w zamian za jeden dzień ze swej przeszłości, Shrek otrzyma jeden dzień, w którym wszystko "jest jak dawniej". Nasz zielony bohater podpisuje cyrograf i trafia do równoległego świata...

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    Ze swojej strony polecę jeszcze świetny, wręcz genialny 7 odcinkowy program o krajach Europy ...raczej wschodniej.

Nowa Europa Michaela Palina.
    Leci co jakiś czas na BBC HD więc jak coś zauważycie to od razy klepnijcie R na wszystkie odcinki.

Leave a comment:

• Teddy1
    replied
    Wiele razy na tym forum pisałem o National Geographic, spotykając się (co ciekawe) z niechęcią paru userów z tego forum. Ale wreszcie National Geographic HD jest dostępny w n i spokojnie możemy polecać liczne filmy i cykle z tego kanału.

Polecam serię "Czysta nauka", o której również wielokrotnie pisałem.

Dzisiaj np. o godz. 12:00 leciał film z tej serii "Jak powstały oceany", o godz. 19:00 "Jak powstało życie na Ziemi", a godz. 20:00 "Wyprawa na Księżyc".
    Powtórka "Czysta nauka: Jak powstało Życie na Ziemi" w czwartek o godz. 12:00.

Właśnie godz. 12:00 w dzień powszedni oraz we czwartki 19:00, to pora nadawania tego cyklu (i jeszcze kilka innych pór).

W sumie nagrano kilkadziesiąt odcinków tego cyklu. Jedne lepsze, inne mniej ambitne. Jednak polecam, ponieważ w przeważającej większości to dobre filmy, ugruntowujące wiedzę już posiadaną oraz otwierające horyzonty tym, którry niektóre zagadnienia naukowe i techniczne przegapili.

Polecam.
    Ostatni raz edytowany przez Teddy1; 2011-07-07, 20:54.

Leave a comment:

• Teddy1
    replied
    BBC HD - Życie

10 odcinków jednego z najlepszych - moim zdaniem - filmów przyrodniczych. Gwarantem jakości jest znakomity popularyzator nauki sir David Attenborough.

W sobotę 5 odcinków, dzisiaj 5 kolejnych, wielokrotnie powtórzone, dzięki temu można spokojnie obejrzeć wszystkie.

W tym momencie piszę bardziej dla odnotowania, że był nadawany, ale polecam wszystkim, gdy będzie powtarzany.
    Wszystko w znakomitym HD.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+