Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecamy

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ciapa
    replied
    Reckorder (Hdd) zaprogramowac...

Moze to nie jest az takie swieze , niemniej moim zdaniem warte nagrania
    http://www.3sat.de/page/?source=/mus...111/index.html
    31 Grudnia od godziny 6 rano do 1 Stycznia godzina 7:15.
    Dobrej zabawy zyczy

Ciapa

Leave a comment:

• Jakiwo
    replied
    napisał(a) kaeres Zobacz post
    "Stawka większa niż życie"
    18 tygodni będę siadał o 18:25
    Mój ulubiony serial teraz w genialnej jakości i na szczęście nie zmasterowanej na kolor.
    Jeżeli ktoś nie miał jeszcze przyjemności to polecam.
    "Stawka większa niż życie" To nadaje na TVP HD zrekonstruowanego i cyfrowo oczyszczonego dla potrzeb przekazu HD

Leave a comment:

• Oleg
    replied
    We wtorkowy wieczór polecam seans filmowy z TVN 7 HD.
    20:00 Wzgórze złamanych serc - Clint Eastwood na wojennie i z odrobiną humoru
    23:45 Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek - czyli jak to właściwie się zaczęło, że na farmie Hewittów rozsmakowano się w "ludzinie"

Leave a comment:

• maniek2009
    replied
    Ja od siebie polecę serial komediowy "on,ona i dzieciaki" emitowany na comedy central

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    Akurat Sami Swoi wyszło tak sobie i ja osobiście wolę ich w cz-b wersji.
    Kolejne części już są kolorowe i wyglądają tak jak powinny i tak jak się przyzwyczailiśmy więc jest OK.
    Jak rozpętałem .... jest akurat takim filmem, że może być cz-b czy kolorowy i zachowuje tak samo dobry poziom.
    Stawki sobie po prostu nie wyobrażam.

Leave a comment:

• olo46
    replied
    napisał(a) kaeres Zobacz post
    Mój ulubiony serial teraz w genialnej jakości i na szczęście nie zmasterowanej na kolor.
    Dlaczego? Pokolorowanie "Sami swoi" czy "Jak rozpętałem II Wojnę Światową" nie odebrało "atmosfery" czy uroku tym filmom, są jeszcze lepsze niż w wersji cz.b. Stawka też by była lecz reżyser się nie zgodził. Mówi się trudno.

Leave a comment:

• kaeres
    replied

Leave a comment:

• pierre_p
    replied
    napisał(a) Vandit Zobacz post
    Widziałem ten serial wiele razy, ale oglądnięcie go po raz kolejny to przyjemność w dodadtku po obróbce. Obraz dobrze wygląda.
    podoba się.
    oczywiście oglądam ( i piszę na forum).

Leave a comment:

• Vandit
    replied
    napisał(a) Pilot Zobacz post
    Zapraszam dzisiaj TVP HD w niedzielę, 13 listopada o godz. 18.25. „Stawka większa niż życie” – nowe narodziny. Po blisko 45 latach funkcjonowania na ekranach telewizyjnych, serial doczeka się swojej emisji w TVP HD w najwyższej jakości obrazu. Po raz pierwszy polscy widzowie będą mieli szansę zobaczyć „Stawkę” po rekonstrukcji cyfrowej. Dzięki temu obraz odzyskał głębię ostrości oraz czystość barw i dźwięku. Prace rozpoczęte w marcu br. na zlecenie TVP HD, były prowadzone pod opieką jednego z reżyserów, Janusza Morgensterna.
    Widziałem ten serial wiele razy, ale oglądnięcie go po raz kolejny to przyjemność w dodadtku po obróbce. Obraz dobrze wygląda.

Leave a comment:

• Pilot
    replied
    napisał(a) BoloSr Zobacz post
    wlasnie leci naprawde niezle to wyglada
    Naprawdę jestem mile zaskoczony

Leave a comment:

• BoloSr
    replied
    napisał(a) Pilot Zobacz post
    Zapraszam dzisiaj TVP HD w niedzielę, 13 listopada o godz. 18.25. „Stawka większa niż życie” – nowe narodziny. Po blisko 45 latach funkcjonowania na ekranach telewizyjnych, serial doczeka się swojej emisji w TVP HD w najwyższej jakości obrazu. Po raz pierwszy polscy widzowie będą mieli szansę zobaczyć „Stawkę” po rekonstrukcji cyfrowej. Dzięki temu obraz odzyskał głębię ostrości oraz czystość barw i dźwięku. Prace rozpoczęte w marcu br. na zlecenie TVP HD, były prowadzone pod opieką jednego z reżyserów, Janusza Morgensterna.
    wlasnie leci naprawde niezle to wyglada

Leave a comment:

• Pawrym
    replied
    napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
    Sin City i Wzgórza mają oczy warte obejrzenia
    Właśnie miałem problem, który z tych filmów nagrać, bo choć oba mają już po kilka lat, to jakoś do tej pory ich nie obejrzałem, a słyszałem, że są niezłe. W końcu zdecydowałem się na „Wzgórza ...”, no i - za przeproszeniem - d**a blada wyszła z tego wyboru, bo zamiast filmu nagrało mi się ze 40 minut jakiegoś boksu, którego nie było w programie, no i końcówkę filmu szlag trafił. Tak więc, jeśli ktoś go też sobie nagrał, to uprzedzam, że końca nie zobaczy. Ja na razie nie będę kasowaċ nagrania i poczekam, bo może wkrótce puszczą go w Polsacie Film, więc przynajmniej początek obejrzę w nieco lepszej jakości.

Leave a comment:

• Pilot
    replied

Leave a comment:

• Ziomal153
    replied
    napisał(a) Olga_n Zobacz post
    Seans filmowy jest dobrym pomysłem na sobotni wieczór, pytanie jednak - co wybrać?
    "Dziewiąte wrota" godzina 00:00 na TVP 1 HD
    "Sin City" - godzina 00:10 na TVN HD
    "Wzgórza mają oczy" - godzina 00:30 na Polsat HD
    Sin City i Wzgórza mają oczy warte obejrzenia

Leave a comment:

• cigane13
    replied
    napisał(a) Olga_n Zobacz post
    Seans filmowy jest dobrym pomysłem na sobotni wieczór, pytanie jednak - co wybrać?
    "Dziewiąte wrota" godzina 00:00 na TVP 1 HD
    "Sin City" - godzina 00:10 na TVN HD
    "Wzgórza mają oczy" - godzina 00:30 na Polsat HD
    Jak dla mnie...

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+