Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecamy

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• O, trzeci sezon Wikingów to też bym sobie obejrzał. GOT poszedł to teraz sezon ogórkowy się zacznie to nie będzie co oglądać i sytuacja zmusi do wyjścia na dwór. A komary już zacierają.. cokolwiek komar może zacierać

Komentarz

• Również polecam Wojowników na BBC

Komentarz

• dzięki za info o wojownikach, chętnie zobacze co to

Komentarz

• W lecie niestety nie ma co oglądać, wszystkie sezony wznawiają się na jesień, trzeba czekać ..

Komentarz

• Polecam Suitsów ;) dobry serial nawet bardzo ;)

Komentarz

• "Anioł Śmierci"-wczoraj miał premierę na C+. Niezła propozycja dla miłośników dobrego filmu.
              PAKIET SUPERPREMIUM+
              +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
              Rodzinny HD

Komentarz

• Sezon ogórkowy w pełni to w tv raczej nie będzie dobrego serialu. Ale można coś z netu pościągać. Większość z opisywanych tu znam, jest coś dobrego z roku 2013/14?

Komentarz

• Nie znoszę wakacji pod tym względem że lecą same powtórki :/

Komentarz

• Również oglądam Suitsów i jest całkiem niezły

Komentarz

• niestety taki urok wakacji, ale pozostaje jeszcze internet i seriale na pewno znajdziesz coś dla siebie

Komentarz

• no pewnie, w sieci mnóstwo opcji na wakacje - ja mogę polecić Wikingów, dobry serial

Komentarz

• Również czekam na Wikingów i nie mogę się doczekać

Komentarz

• Niestety wakacje i sezony się pokończyły, nie ma co oglądać, same niedobitki
                            Polecam:

Komentarz

• EEE, cały internet jest pełen seriali, można znaleźć coś fajnego ;)

Komentarz

• Ja polecam od siebie również Vikingów, oprócz tego Grę o Tron Te seriale powinny zająć trochę czasu. A z filmów ostatnio które oglądałem to moge polecić Ocalonego, bardzo dobry film z Wahlbergiem.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+