Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecamy

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• cucko
    replied
    ja lubie ogladac program ID

Leave a comment:

• marcela.kos123
    replied
    A ja polecam Don Jona

Leave a comment:

• Bluelight
    replied
    Polecam Avatar! ;)

Leave a comment:

• Pawrym
    replied
    napisał(a) gochaklich Zobacz post
    Polecam Pianistę. Leci co jakiś czas na C+. Świetny film a dopiero niedawno obejrzałam...
    No, proszę, Tobie się podobał i polecasz go innym, a jeden taki user narzeka, że go ciągle emitują.

Na mnie wrażenie zrobiło wczorajsze "Pokłosie" i podobało mi się jeszcze bardziej od "Obławy". Na pewno jest to film diametralnie różny od wcześniejszych dokonań Pasikowskiego i słowa na k. i ch. nie padają tam z dużą częstotliwością.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Wielka wojna marsjańska dzisiaj o 20:00 na History HD.

Leave a comment:

• gochaklich
    replied
    Polecam Pianistę. Leci co jakiś czas na C+. Świetny film a dopiero niedawno obejrzałam...

Leave a comment:

• Jakub Pokorzy
    replied
    Zdecydowanie polecam Starożytni Kosmici (Ancient Aliens) i to najlepiej po angielsku, wtedy jest klimat mega świetny serial, tak jak i książki Danikena, na których jest oparty.

Leave a comment:

• Andrzej37
    replied
    House of Cards

House of Cards - rewelacja! Serial, którego nie potrafię porównać z niczym innym!

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Na listopad w ramówce netVOD+ alekino+ nie widzę niestety tej pozycji.

Leave a comment:

• tomo75i8
    replied
    napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
    Pierwsze dwa odcinki leciały jeden po drugim tak jak to opisałem w tym poście.

Zachęcam do zapoznawania się z ramówkami zamieszczanymi w wątkach poświęconych poszczególnym kanałom wtedy napewno ich nie przeoczysz
    No właśnie, już się zorientowałem :-( Przegapiłem. Nie wiesz przypadkiem czy serial będzie dostępny w kolekcji nvod net Alekino+??

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) tomo75i8 Zobacz post
    No właśnie, nagrałem pierwszy odcinek, po tygodniu chciałem nagrać drugi a tu mały zonk !!! jest trzeci i czwarty!!! gdzie się podział drugi odcinek serialu?! Czy coś przegapiłem czy to pomyłka w EPG ?? Będę wdzięczny za informacje.
    Pierwsze dwa odcinki leciały jeden po drugim tak jak to opisałem w tym poście.

Zachęcam do zapoznawania się z ramówkami zamieszczanymi w wątkach poświęconych poszczególnym kanałom wtedy napewno ich nie przeoczysz
    Ostatni raz edytowany przez Piotrek_nc+; 2013-10-30, 08:13.

Leave a comment:

• Kipcior
    replied
    napisał(a) tomo75i8 Zobacz post
    No właśnie, nagrałem pierwszy odcinek, po tygodniu chciałem nagrać drugi a tu mały zonk !!! jest trzeci i czwarty!!! gdzie się podział drugi odcinek serialu?! Czy coś przegapiłem czy to pomyłka w EPG ?? Będę wdzięczny za informacje.
    Drugi był razem z pierwszym puszczany. Za to 3 był już sam, a 4 będzie w tę sobotę.

Leave a comment:

• tomo75i8
    replied
    napisał(a) grazka78 Zobacz post
    Polecam House of Cards! Leci na Ale Kino. Mega serial, ostatnio się wkręciłam po dobrych recenzjach od przyjaciół.

Leave a comment:

• grazka78
    replied
    Polecam House of Cards! Leci na Ale Kino. Mega serial, ostatnio się wkręciłam po dobrych recenzjach od przyjaciół.

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    Po takim zachęceniu ustawiają się już EPG z nagrywaniem

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+