Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecamy

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• A ja polecam Don Jona

Komentarz

• ja lubie ogladac program ID

Komentarz

• Dobry jest Ted - świetna komedia ;)

Komentarz

• Serial The Bridge polecam.

Komentarz

• napisał(a) bonasforza13 Zobacz post
            Dobry jest Ted - świetna komedia ;)
            dobry to mało powiedziane,jest za......!!!
            superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

• napisał(a) bonasforza13 Zobacz post
              Dobry jest Ted - świetna komedia ;)
              Ted rozwalił mnie na łopatki. Zresztą tak samo jak Bezwstydny Dziadek

Komentarz

• Chyba wszystko z serii HodDoc

Komentarz

• Serial House of Cards - nr 2 zaraz po Breaking Bad.

Komentarz

• napisał(a) piotrlach81 Zobacz post
                    Ted rozwalił mnie na łopatki. Zresztą tak samo jak Bezwstydny Dziadek
                    Te dwie pozycje są naprawdę dobre pod względem śmiechu, jednak aby zrozumieć do końca film "o dziadku", chyba trzeba najpierw się zaznajomić z serią Jackass.

Komentarz

• napisał(a) diggero Zobacz post
                      Serial House of Cards - nr 2 zaraz po Breaking Bad.
                      Podobno będzie teraz dostępny w ofercie C+ w Seriale+ Prawda to? Fajnie jakby puścili to w TV.

Komentarz

• napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
                        Te dwie pozycje są naprawdę dobre pod względem śmiechu, jednak aby zrozumieć do końca film "o dziadku", chyba trzeba najpierw się zaznajomić z serią Jackass.
                        Z serią Jackass powiadasz? To już wiem, że nie warto tego oglądać skoro w oparciu o Twój post, wnioskuje, że za pierwowzór biorą za przeproszeniem odchodojadów i masochistów.

Komentarz

• napisał(a) Kipcior Zobacz post
                          Z serią Jackass powiadasz? To już wiem, że nie warto tego oglądać skoro w oparciu o Twój post, wnioskuje, że za pierwowzór biorą za przeproszeniem odchodojadów i masochistów.
                          Głównym bohaterem tego filmu jest jeden z aktorów z serii Jackass, czyli Johny Knokswile. Ja polecam. Ten film nie nawiązuje do Jackass pod względem treści w tak dużym stopniu. Tutaj akcja toczy się w akceptowalnym dla każdego klimacie, oczywiście z lekkim dystansem. Ja polecam.

Komentarz

• Witam wszystkich, jako abonent NC moge polecić:
                            - capitan phillips [Tom hanks, statek, piraci, somalia],
                            - droga [katastroficzny, relacje syn-ojciec].
                            Świetne filmy to napewno jeszcze oldboy [ koreański, 2003 r ] oraz japonskiego rezysera kurosawy, którego filmy sa ZNAKOMITE.
                            Ostatni raz edytowany przez KrystianS; 2014-03-04, 20:46.

Komentarz

• napisał(a) diggero Zobacz post
                              Serial House of Cards - nr 2 zaraz po Breaking Bad.
                              Ja mam odwrotnie. Bardziej podobał mi się podczas oglądania House of Cards, ale myślę, że to przez narrację Kevina Spacey, który zwracał się do widza. Breaking Bad przyznaje jednak, że jest również świetny. W tym roku jednak jak na razie dla mnie na pierwszym miejscu jest True Detective.

Komentarz

• Z tych dwóch seriali trudno wybrać lepszy, oba dotyczą różnej tematyki i oba są równie rewelacyjne

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+