Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecamy

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Polecamy

Tworząc ten wątek chcę aby istniała tutaj lista najciekawszych programów, filmów, seriali które w będą puszczane na kanałach telewizji n.
    Jeżeli jeszcze dołączymy do tego jakiś krótki opis to będzie genialnie.
    Zacznę od siebie aby było wiadomo o co chodzi.

- Wojna o wieloryby -
    Animal Planet HD codziennie o 22:50- przedstawiać za wiele nie trzeba. Grupa ekologów z Paulem Watsonem na czele ściga i przeszkadza wielorybnikom zabijać wieloryby. Bardzo ciekawy program trzymający w napięciu.

- Liga Mistrzów 2010/2011 -
    nSport HD wtorki i środy ok 20:00
    Teraz słabsze drużyny walczą o wejście do elity rozgrywek.

- Prawdziwe historie internetu -
    Discovery Historia - oglądałem dwa odcinki i były świetne. Następny będzie w sobotę 28-go o 9:30 i w niedzielę 29-go o 15:20 (również w następną czyli 5-go września o tej samej porze).
    Jest to program opisujący jak nazwa wskazuje jak to było gdy powstawał internet.

Jeżeli macie jakiś ciekawy program, który może większość przegapia to piszcie.

No widzę temat podłapał

Nic to.
    Za swojej strony polecam jeszcze
    Amerykański Chooper i Najniebezpieczeniejszy zawód świata

A tak poważnie to mam jeszcze cukiereczek.

- Niezwykli ludzie, niezwykłe historie -
    Z angielskiego tytułu The Greatest.
    Zawsze o najbardziej znanych ludziach.
    Bruce Lee, Houdini, Mohammad Ali

Discovery Historia
    O Bruce Lee będzie leciało w środę 01.09.2010 o 16:10 i powtórka w piątek 3-go rano o 9:30

W ogóle zauważyłem, że Discovery Historia to jeden z najlepszych programów Discovery.
    Ostatni raz edytowany przez Pawel.P_n; 2012-05-31, 10:59.
    EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

ja ze swej strony polecam " O krok od śmierci" D World g.23,30
    5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
    2850ST / APOLLO (DVB-T)
    Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

To i ja polecę coś Mianowicie seria "Wojownicy" na BBC HD. Bardzo fajnie zrealizowany, w postaci filmu dokumentalno/fabularnego cykl o największych wojownikach w historii. Leci aktualnie ok 20.00 na BBC, przedwczoraj było o największym japońskim Shogunie, wczoraj był Spartakus dzisiaj chyba Cortez z tego co widziałem na stronce. Polecam

P.S. BTW. BBC ogólnie trzyma poziom jeżeli chodzi o dokumenty. Poza tym, ze powtarzają akurat Planet Earth to w najbliższych dniach b. fajnie zapowiadające się dokumenty o broni atomowej i Hiroszimie, a jutro dały dzień z dokumentem o Amazonii. Nic tylko oglądać
      Ostatni raz edytowany przez hazy; 2010-08-27, 15:41. Powód: literówka
      Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

http://www.hbo.pl/video/krolestwo_644

Moja skromna rekomendacja.

Komentarz

kidyś to była lektura szkolna , nie wiem czy dalej jest TCM : z 1958 : Old Man and the Sea.
          nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
          Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

napisał(a) djsebe Zobacz post
            ja ze swej strony polecam " O krok od śmierci" D World g.23,30
            Dzięki.
            Rzeczywiście świetne.
            EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

Polecam Na Discovery Historia film o dziwnych i szalonych broniach państw Osi (IIWW) - "Weird weapons: Axis".
              V2, samoloty rakietowe ME – 163, nakładki na karabin szturmowy Sturmgewehr 44 do strzelania zza węgła.
              Były też szalone koncepcje, m.in. projekt bombowców zdolnych do przelotu nad oceanem i zrzucania brudnych bomb izotopowych na miasta USA.
              W platformie n od listopada 2007. Tak taniej i dobrej tv sat w Polsce już nie będzie.

Komentarz

napisał(a) Teddy001 Zobacz post
                Polecam Na Discovery Historia film o dziwnych i szalonych broniach państw Osi (IIWW) - "Weird weapons: Axis".

Skoro już mowa o filmach dokumentalnych, to ja polecam zbiór filmów stacji History HD pod tytułem "Podziemne miasta" z płyty DVD Blu Ray -wspaniałe kino dokumentalne. Podziemny Berlin, Paryż, Rzym, Chicago, itd...
                Ostatni raz edytowany przez tomsaj; 2010-09-07, 10:04.

Komentarz

Sekundy grozy - Discovery SD (wszystkie platformy i kablówki).

Dużo naprawdę niezwykłych filmów, często amatorskich, na których uwiecznoiono czasem tragiczne wydarzenia. Zawalenie się fragmentu sufitu w bazylice w Asyżu, wybuch zbiornika z gazem, katastrofy lotnicze, tornado, katastrofa kolejowa itp.
                  W platformie n od listopada 2007. Tak taniej i dobrej tv sat w Polsce już nie będzie.

Komentarz

A jakość taka, że trzeba z drugiego pokoju oglądać...

Wydaje się, że nadawcy nie zauważali, że w sprzedaży są telewizory 16/9 od wielu lat, gdzie jakość przekazu jest widoczna o wiele lepiej niż na bańce 4/3. Co się dzieje, że jest nie moc na wprowadzanie 16/9??????
                    Ostatni raz edytowany przez NCR; 2010-09-14, 11:14.
                    n - nbox HDTV
                    Cyfra+ & Cyfrowy Polsat - Ferguson Ariva TT HD PVR

Komentarz

Przepraszam za odświeżenie tematu,ale mam parę propozycji:
                      1) LEGENDA GRUNWALDU
                      16 października, godz. 09:05 TVP HD (jednakże czasami jest powtarzane)
                      Film o micie grunwaldzkim, pokazujący bitwę pod Grunwaldem w różnych aspektach - poza polskim (Grunwald) przedstawione są wątki: litewski (Żalgiris), niemiecki (I bitwa pod Tannenbergiem) czy ruski (wątek pułków smoleńskich).
                      2) II MECZ BARAŻOWY O CENTERNET EKSTRALIGĘ: WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - LOTOS WYBRZEŻE GDAŃSK
                      10 października, godz. 15:55 TVP Sport
                      Jeden z najważniejszych meczy sezonu żużlowego - mimo tego, że Włókniarz jest faworytem tego dwumeczu, Lotos Gdańsk wygrał I mecz barażowy różnicą 4 punktów. Wielkie emocje gwarantowane!
                      3) INDIANA JONES I OSTATNIA KRUCJATA
                      13 października, godz. 21:50 TVP2
                      Tutaj za bardzo pisać nie trzeba - Indiana Jones to klasyk kina akcji i dlatego warty polecenia!
                      4) SHREK 2
                      15 października, godz. 20:00 TVN HD (o tej samej porze TVN SD, godz. 21:00 TVN HD + 1)
                      Rzadki przypadek sequela, który dorównuje pierwszemu filmowi. Mimo tego, że jest często powtarzany.
                      5) KUCHENNE REWOLUCJE
                      16 października, godz. 18:00 TVN HD (o tej samej porze TVN SD, godz. 19:00 TVN HD + 1)
                      Program o metamorfozach restauracji z problemami prowadzony przez Magdę Gessler. W tym sezonie jednak nie zawsze przemiana kończy się happy-endem.
                      6) WŚCIEKŁE GARY
                      16 października, godz. 17:20 TVP1
                      Program prowadzony przez Adama Gesslera. W tym programie, w odróżnieniu od Kuchennych rewolucji pokazywane są wskazówki zarówno dla restauratorów (jak prowadzić restaurację), jak i dla zwykłych ludzi (jak przyrządzić jedzenie, by było smaczne i zdrowe)
                      7) MAM TALENT
                      16 października, godz. 20:00 TVN HD (o tej samej godzinie TVN SD, godz. 21:00 TVN HD + 1, powtórka dnia następnego)
                      Popularny program, w którym występują różni ludzie z różnymi talentami (bądź ich brakiem). Emocje gwarantowane!
                      CLRA (turboBOX+) + 2850ST (BOX+)
                      Samsung LE32C650 (TV LCD)
                      Samsung UE32F5300 (TV LCD)
                      Od 7.11.2013 nc+: Universe+ + Multiroom Premium HD= 69 PLN/mies.

Komentarz

napisał(a) lukis90el Zobacz post
                        Przepraszam za odświeżenie tematu,ale mam parę propozycji...)!
                        Ale dlaczego przepraszasz. Bardzo dobrze, że odświeżyłeś niezły wątek. Jest merytoryczny i pomocny. Nie ma w nim trolowania, mącenia, zasypywania tekstami nie na temat i zamydlania.

Z propozycji, któe wymieniłeś obejrzę dokument z TVP HD o Grunwaldzie. Dzięki.

Komentarz

"Paranoid park"

Film reżysera "Słonia" - nie będę się rozpisywał, wszystko jest w linku. Dobry film, Gus Van Sant w swoim stylu.

Emisje:
                          nFilmHD: Sobota (12.02) godz 18:35
                          nFilmHD2: Wtorek (15.02) godz 15:00
                          nFilmHD: Piątek (18.02) godz 15:15
                          sigpic
                          U+/6XC+/MR
                          HB+ASTRA (QUAD)
                          NTC - RTCN ŚREM - MUX 1,2,3
                          PACE HD 500 GB / ARIVA 120 COMBO

Komentarz

Warto polecić programy z nowego kanału w n - BBC Knowledge:
                            - Geniusze;
                            - Cuda układu słonecznego;
                            - Muzem życia;
                            - Kosmiczne perspektywy.

W przygotowaniu - od marca - są jeszcze kolejne ciekawe programy:
                            - Pierwiastki
                            - Tajemnice komórek
                            - Niewidzialne światy
                            - Historia nauki
                            - Jak kształtowała nas Ziemia.

Ciekawy cykl na tym kanale to także "Co nam dała rewolucja przemysłowa".
                            Oglądałem ten cykl na Viasat History, zdaje się, że leciał ten serial także na Da Vinci Learning.

Na Discovery HD polecam:
                            Sci-trek
                            Jak działa wszechświat
                            Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem

Komentarz

GENIUSZE na BBC Knowledge

Wczoraj zgryzłem kolejny odcinek tego moim zdaniem fascynujacego programu. Z pełną odpowiedzialnością polecam każdemu

Opisy poszczególnych odcinków znajdziecie tutaj.
                              sigpic
                              U+/6XC+/MR
                              HB+ASTRA (QUAD)
                              NTC - RTCN ŚREM - MUX 1,2,3
                              PACE HD 500 GB / ARIVA 120 COMBO

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+