Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) gunner78 Zobacz post
    jak pomaga tak jak ostatnio z tapatakiem, to ludzie po takiej odpowiedzi rezygnuja z dalszej korespondencji, a on mysli ze jak wiecej nie pisza, to pomogl
    Nie sztuka polemizować słów drugiego, wskaż swoją drogę i poucz, podpowiedz..

Komentarz

• napisał(a) tchórzofredka Zobacz post
      on pomaga naprawdę mi pomógł uwierzyć w siebie że moja wiedza nie jest taka mała niektórzy wiedzą jeszcze mniej
      Udowodnił własną osobą, że wie mniej niż Ty. Postaw mu (wirtualne)
      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• napisał(a) tchórzofredka Zobacz post
        przydał by się nowy temat złote myśli według: wlodek.z

Włodzimierza o technice rozważania:

napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
        Ja codziennie wyłączam z prądu oba dekodery oraz router, ale wykonują to odpowiednie zegary tzw sterujący , a mianowicie : wyłącza się najpierw dekoder biały, potem czarny, potem router, a następnego dnia : włacza się router, potem czarny, potem biały i niema problemu by się coś zmieniło w konfiguracji, odległość czasowa to 15 minut między urządzeniami.
        możesz użyć taki lub taki i mam NOC WOLNĄ OD WIFI I URZADZEŃ AKTYWNIE CZYNnYCH,
        CZAS MUSZE DOBRAC TAKI BY NIE KOLIDOWAŁ Z MOIMI ZAPROGRAMOWANYMI NAGRANIAMI .

napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
        ja w tej chwili zmotyfikowałem wyłączenia na EW. NOC, bo mam router spięty z dekoderem czarnym i wyłączam jednocześnie tym samym zegarem.

natomiast jeżeli wyłaczysz sam router , a czarny pracuje to gubi IP z routera i mu się przypisuje inne IP automatycznie z powietrza, kiedy właczysz router on mu nie zmieni IP na swoje, dlatego musisz odłaczyć dekoder od prądu , by ponownie sam się skonfigurował, to samo dot. białego., ja stosuje ten programator analogowy, ale wkrotce kupie cyfrowy, bo można ustawić mniejsze czasy włączania.
        Takie same postępowanie odłączenia od prądu trzeba wykonać jak jest burza.

Ciekawe, co w tym czasie dzieje się ze szklaną kulą, a co robi Sowa?
        abonent od 01.03.2007r.

Komentarz

• Wczoraj, 23:24 #843
          napisał(a) imp Zobacz post
          Tym bardziej można się obawiać powtórki z rozrywki.

Z drugiej strony w to nie wierzę bo c+ to jednak jest jakaś marka.
          ...

Wytłuszczenie moje.
          Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• napisał(a) jjm Zobacz post
            Włodzimierza o technice rozważania:

Ciekawe, co w tym czasie dzieje się ze szklaną kulą, a co robi Sowa?
            SOWA pilnuje kotka jjm, a SZKLANA KULA rozjaśnia wasze wyobrażnie.

Komentarz

• A już niektórzy mieli nadzieję: 2014-03-28, 10:18 #1
              napisał(a) marcin7650 Zobacz post
              Mam pytanie: Dostaliście marcową fakturę na dekoder ADB ?
              Ja nie, więc nie wiem czy szanowne ITI daje gratis marzec wszystkim czy tylko mi ?
              A tu zonk: Dzisiaj, 15:26 #9
              napisał(a) garos666 Zobacz post
              Dostalem na mediaBOX+ za marzec fakture w terminie

Komentarz

• Pytanie było do przedstawicieli nc+, jaki mają problem z dodaniem kanału ftv hd do listy kanałów...

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
                Obecnie nie posiadamy konkretnie określonego problemu, lecz działania są ciągle prowadzone.

Komentarz

• Dzisiaj, 15:27 #857
                  napisał(a) Maccie Zobacz post
                  Jedyny sposób nacisku na nadawcę jest rezygnacja z abonowania Canal+.I tyle.

Komentarz

• Głos rozsądku

Dzisiaj, 15:53 #2179
                    napisał(a) Sympozjum Zobacz post
                    Otóż to, dawaj się oszukiwać i nie miej pretensji, bo będziesz nielubiany na forum.

Komentarz

• I to jest postawa godna naśladownia !!!

Dzisiaj, 11:40 #77
                      napisał(a) grzegorzjanas Zobacz post
                      W pełni zadowolony jestem z telewizji, nie zmieniajcie nic, a będzie dobrze!

Komentarz

• Dzisiaj, 12:42 #9
                        napisał(a) arturbr Zobacz post
                        jak widać nc+ czego się nie dotknie w celu poprawy to tylko spie..... na gorsze!
                        A w cytacie z mojego poprzedniego postu tak prosił.

Komentarz

• Dzisiaj, 11:03 #14
                          napisał(a) Maccie Zobacz post
                          Ze stron sie nie da,z poziomu tableta sie nie da ale naliczać za niechciane usługi sie da?

Komentarz

• Dzisiaj, 14:10 #13
                            napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                            Najwyższy czas to zmienić. Przy dzisiejszych możliwościach powinno być tak, że pasek wyświetlany jest jako nakładka i jak ktoś go nie chce, to mógłby go wyłączyć. Dodatkowo, do takiego paska mogłyby zostać dodane dodatkowe funkcje, takie jak personalizacja tematów wyświetlanych informacji, zmiana szybkości i sposobu przewijania, wyświetlanie dodatkowych materiałów na wybrany temat.
                            W odpowiedzi:
                            Dzisiaj, 14:18 #14
                            napisał(a) tchórzofredka
                            Prędzej nc połączy się z polsatem jak uruchomi hybrydową telewizję

Komentarz

• Dzisiaj, 15:15 #16
                              napisał(a) meisterrr Zobacz post
                              ... To spora sztuka odpowiedzieć na tyle pytan nie znając prawidłowej odpowiedzi

Komentarz

• Dzisiaj, 12:40 #32
                                napisał(a) Sympozjum Zobacz post
                                Bo Ty naiwnie myślałeś, że "nowej definicji rozrywki" dostarczy Ci oglądanie tv.
                                A tu chodziło o rozrywkę dla szefów nc+.
                                Oni siedzą, zajadają popcorn i śmieją się z tych co "nie zrozumieli oferty".

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+