Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 2014-03-15, 22:46 #42
    napisał(a) jarek_wt Zobacz post
    ...
    nc+ ... ...od dłuższego czasu konsekwentnie zmierza na dno, a nawet jeszcze niżej.
    Dzisiaj, 18:15 #33
    napisał(a) Sympozjum
    ...
    Być może jesteś z tych co lubią płacić i po prostu mieć - nieważne co, ale żeby tylko mieć płatną tv. Ja skupiam się bardziej na tym co chcę oglądać.
    Stopka:
    napisał(a) Sympozjum
    Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają.
    Ostatni raz edytowany przez Piotrek_nc+; 2014-03-21, 15:16. Powód: post pod postem
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Dzisiaj, 20:24 #1702
      napisał(a) kojot78 Zobacz post
      ... generalnie wiele prawd objawionych w internecie można przeczytać. ;)
      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
        PRZEPRASZAM MODA za dwa posty pod sobą, skleila mi sie klawiatura...
        Włodek jest niezawodny
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu jego napisania i nie może służyć jako dowód przeciwko niemu w dniu kolejnym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Dzisiaj, 12:20 #64

napisał(a) Frauka Zobacz post
          Jakoś tak bardziej było czuć, że się firma rozwija. Teraz też czuć ale w innym sensie.

Komentarz

• napisał(a) Maccie
            Jednak jesteś de best
            znajomość języków jest w narodzie pielęgnowana

Komentarz

• napisał(a) tchórzofredka Zobacz post
              znajomość języków jest w narodzie pielęgnowana
              Czytanie ze zrozumieniem u Ciebie rownież.

Komentarz

• Jak udzielić odpowiedzi na drażliwy temat

napisał(a) wlodek.z.
                Można by zapytać w firmie produkującej ten sprzęt, ale tam nie dadzą odpowiedzi? bo mają zabronione rozmów z klientem potencjalnym, nie są UPOWAŻNIENI do informacji.
                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                  Jak udzielić odpowiedzi na drażliwy temat
                  Takich firm sterowanych jest więcej ja osobiście znam ok 10..

Komentarz

• Ty udajesz czy ze mnie robisz idiotę?
                    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                      Ty udajesz czy ze mnie robisz idiotę?
                      Sam dokonaj osądzenia swojego wizerunku, ja NIC do CIEBIE nie mam.

Komentarz

• Dzisiaj, 14:56 #176
                        napisał(a) tchórzofredka
                        Do Włodka można się przyzwyczaić taki lokalny folklor

Komentarz

• Dzisiaj, 14:57 #177
                          napisał(a) GDA
                          ale po co takie pierdoły wypisywać?

bo to że proponuje wymianę kabla to jeszcze rozumiem - nie zna się ale propozycje dał,
                          ale proponować aby zadzwonić do producenta i w tym samym zdaniu stwierdzać że to nie ma jednak sensu to nie ogarniam

Komentarz

• napisał(a) wlodek.z.
                            Moj PRIV jest włączony, bo ludzie do mnie pisza, nie chodzi o dyskusje, jaki kabel, tylko trzeba pokierować by nie było problemu, ja się chwalic nie będe, a pomogłem wielu osobom nawet z zagranicy de, uk,
                            przydał by się nowy temat złote myśli według: wlodek.z

Komentarz

• napisał(a) tchórzofredka Zobacz post
                              przydał by się nowy temat złote myśli według: wlodek.z
                              jak pomaga tak jak ostatnio z tapatakiem, to ludzie po takiej odpowiedzi rezygnuja z dalszej korespondencji, a on mysli ze jak wiecej nie pisza, to pomogl
                              sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

• napisał(a) gunner78 Zobacz post
                                jak pomaga tak jak ostatnio z tapatakiem, to ludzie po takiej odpowiedzi rezygnuja z dalszej korespondencji, a on mysli ze jak wiecej nie pisza, to pomogl
                                on pomaga naprawdę mi pomógł uwierzyć w siebie że moja wiedza nie jest taka mała niektórzy wiedzą jeszcze mniej

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+