Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) seba1b Zobacz post
    szachy mogli by dać na TVP Seriale i w odcinkach jako serial dać
    (znaki....)
    Nie! - dla idiotyzmów...

Komentarz

• napisał(a) darius010 Zobacz post
      (znaki....)
      To chyba był żart, a nie "Złota Myśl". Do Panów piszących powyżej. Nie psujcie tego wątku, tu tylko zamieszczamy Złote Myśli, nie prowadzimy sporów.

Komentarz

• napisał(a) domin85 Zobacz post
        Witam !!!

Oglądam regularnie kanał nsport i chciałbym zwrócić uwagę na podejście Pana Wojtka Jagody do komentowania spotkań LM. Pan Wojtek komentował dwa mecze Realu Madryt i odczuwać było po jego komentarzach, że nie lubi Realu i wielokrotnie ich krytykował. Moim zdaniem komentator powinien być neutralny w spotkaniach drużyn Europejskich. Wiem ,że Pan Wojtek jest fanem Barcy i może lepiej byłoby gdyby komentował mecze tej drużyny. Oczywiście poza tym nie mam uwag do Pana Wojtka i uważam ,że ma potężną i ciekawą wiedzę na temat piłki nożnej. Proszę o zwrócenie uwagi na mój komentarz. Pozdrawiam załogę nsportu i Pana Wojtka Jagodę.
        . .

Komentarz

• napisał(a) Yagger
          .../...
          Uwaga: ze względu na drastyczność wypowiedzi, jej treść została ''wykropkowana''
          ale jest szansa że będzie z tego relacja w 3D

Komentarz

• napisał(a) nerwus62 Zobacz post
            Uwaga: ze względu na drastyczność wypowiedzi, jej treść została ''wykropkowana''
            ale jest szansa że będzie z tego relacja w 3D
            Może podaj link gdzie taki mój post znalazłeś bo nigdy nic takiego nie napisałem. A gdzie se swój głupi komentarz możesz wsadzić to bym ci napisał, gdybym nie miał ostrzeżenia. Jeżeli masz odrobinę honoru to pokaż gdzie to napisałem, jeżeli coś pomyliłeś to chyba nie muszę ci mówić co powinieneś zrobić.

Komentarz

• napisał(a) Yagger Zobacz post
              Może podaj link gdzie taki mój post znalazłeś bo nigdy nic takiego nie napisałem. A gdzie se swój głupi komentarz możesz wsadzić to bym ci napisał, gdybym nie miał ostrzeżenia. Jeżeli masz odrobinę honoru to pokaż gdzie to napisałem, jeżeli coś pomyliłeś to chyba nie muszę ci mówić co powinieneś zrobić.
              a tu:

http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=117

to nie twoje?

Komentarz

• napisał(a) nerwus62 Zobacz post
                ".../..." tak to u ciebie wygląda?

Komentarz

• napisał(a) dziabolek7 Zobacz post
                  ja we wtorek o 19 skończyłem podłączać telefon do BOK i w ciągu pół godziny miałem aktywację [...]
                  Szczęśliwi ci, którzy mają prywatny hotline do BOK...
                  CLRA/BLUE, "100", 2xQuattro GI, Multiswitch 9/6 GI
                  "Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz" - Prawo Balaniego

Komentarz

• napisał(a) legionista1916 Zobacz post
                    N zyska na tym jak wygra przetarg a Cyfra plus straci w brakuje POLSAT i naszej kochanej Ekstraklasa
                    napisał(a) danielqs Zobacz post
                    Jezyk polska bardzo trudna.
                    napisał(a) Emilio1985 Zobacz post
                    Oj czepiasz się. Gościu wspiął się na wyżyny swoich możliwości, przeprowadził głęboką analizę rynku satelitarnego po ogłoszeniu rozstrzygnięcia przetargu na transmisję Ekstraklasy. Jak na kibola Legii, który przeciętnie operuje 2-3 słowami typu k..., ch..., to nieźle mu wyszło.
                    10/10

............
                    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) gda Zobacz post
                      10/10

............
                      12/10 :d :d

Komentarz

• napisał(a) mirek25 Zobacz post
                        mam problem z glosem ,głos zanika na programach bez znaczka dzwięk
                        przeszczenny gdy program jest nadawany z dzwiękiem wszystko działaczy
                        czy ktos ma ten problem
                        napisał(a) Tomasz Berezowski Zobacz post
                        nie niemam problemow z odbiorem dzwieku pszeszczennego wogule
                        ...........

Komentarz

• napisał(a) darius010 Zobacz post
                          Moda na Sukces wystarczy
                          Aktywacja: 99PLN
                          Opłata abonamentowa: 48PLN
                          Nieznikający Ekran Aktywacyjny: BEZCENNE
                          Są rzeczy, których nie można kupić. Za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard ;)

Komentarz

• napisał(a) Agares Zobacz post
                            No lepiej naciskajcie bo ja zapomnialem jeden raz i dekoder przyciagnal do siebie wszystkie metalowe przedmioty jakie byly w pokoju.
                            Topic o automatycznym wyłączaniu dekodera
                            Aktywacja: 99PLN
                            Opłata abonamentowa: 48PLN
                            Nieznikający Ekran Aktywacyjny: BEZCENNE
                            Są rzeczy, których nie można kupić. Za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard ;)

Komentarz

• napisał(a) Ozzbi Zobacz post
                              12 2947800 , najlepiej zadwoń do BOK i poproś o kontakt z Działem Potrzymania Klienta ja tak zrobiłem, nie mineło pare godzin i zadzwonili do mnie, zycze powodzenia ....
                              Szkoda że kolega nie dopisał - "za co"?

Komentarz

• napisał(a) darius010
                                napisał(a) blindead Zobacz post
                                Moda na Sukces wystarczy
                                to nie jest moja wiadomość, zresztą kliknij strzałkę to się przekonasz

żądam odszkodowanie za zhańbienie mojego wizerunku
                                Nie! - dla idiotyzmów...

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+