Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• z naszego forum

napisał(a) backdraft Zobacz post
    W Polsacie multiroom działa jakoś bez dodatkowych kabli.
    nowości w Polsacie
    Extra+ - 49,90 i History Hd, H2 - 2,99

Forumowa loża szyderców

Komentarz

• napisał(a) globus911 Zobacz post
      Mó list do N gdy zażąał zwrotu dekodera, któy kupiłem od firmy reprezentującej telewizję N z grupyITI:
      Otrzymałem notę obciążeniową na sumę 1018 PLN, jako „karę za zgubienie dekodera”.
      Uprzejmie informuję, iż rzeczony dekoder nie został zgubiony, gdyż od początku trwania umowy jest u mnie i jest moją własnością. Zaznaczam, iż umowę zawarłem z BUSINESS DEVELOPMENT, uL. Żelazna 54 lok.3, 00-852 Warszawa działającą w imieniu ITI Neovision.
      W dniu 08.04.2008 zamówiłem u p. Kamila Zeca, przedstawiciela firmy GOOD DEAL, ul. Żelazna 54 lok.3, 00-852 Warszawa, kompleksową usługę instalacji oraz zestawu do odbioru telewizji nowej generacji N grupy ITI. Cena usługi kompleksowej została określona na 750 PLN. W zamówieniu zaznaczono, iż zakup będzie opłacony ratalnie. Usługa w następnych dniach została wykonana. Wprawdzie było wiele zastrzeżeń do jakości jej wykonania, ale po reklamacjach została wykonana.
      W dniu 16.04.2006 zgodnie z zamówieniem zawarłem umowę o kredyt na zakup towarów z Kredyt Bankiem S.A., 02-211 Warszawa, Kasprzaka 2/8 na zakup: ZESTAWU SATELITARNEGO, cena 750,00 PLN. Uiściłem gotówką 150,00 PLN
      i otrzymałem kredyt w wysokości 626,83 PLN na sfinansowanie tego zakupu. Kredyt w 6 miesięcznych ratach w całości spłaciłem. Tak więc, rzeczony zestaw satelitarny jest w całości moją własnością.
      Na koniec, dokumenty związane z zamówieniem, umową i kredytem posiadam. Natomiast, jeżeli ITI Neovision chce odkupić ten zestaw, to informuję, że NBOX HDTV recorder mogę sprzedać za 600,00 PLN.
      A teraz na koniec nasyłają na mnie windykację. Więc wyślę do prokuratury zgłoszenie o popelnienie przestępstwa oszustwa polegającego na próbie wyłudzenia nienależnej zapłaty. Gdy spotkamy się w sądzie zarządam solidarnie od windykatora i N zadośćuczynienia i to wysokiego. NA CELE SPOŁECZNE.
      10/10
      Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
      Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
      Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• Myślę że to kolejny typ do DEBIUTU ROKU
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• 11/10
          Nie ma to jak dobrze zaczac weekendzik

Komentarz

• Przeważnie słabe te wasze myśli, ale ta faktycznie kosi
            DIRECTV
            n

Komentarz

• Chlopak sie zagubil, bo go jakas firma naciela, a Wy sobie z niego jaja robicie.
              Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• Dokładnie
                Warto by się ta firmą zainteresować.
                Pomijam oczywiście kwestię umowy, którą użytkownik podpisał i najwyraźniej nie doczytał się, że dekoder jest mu 'wypożyczany'.
                Dodam, że cwaniaków tego typu nie brakuje. W ostatnim czasie pytał mnie szwagier brata jak to jest z tymi platformami bo jakaś firma chodziła po domach i oferowała zestawy instalacyjne (nie pamiętam której platformy) za (chyba) 1300 zł i potem nie płaci się żadnego abonamentu...

Komentarz

• napisał(a) amd30 Zobacz post
                  Przytoczyles jeden przyklad. Nie mam podgladu do starego programu N-film, ale niektore filmy byly ( sa??) powtarzane do oporu. Co tydzien latami.

Napisane o kanale nFilm, który ma 15 miesięcy...
                  Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

• napisał(a) grzesiek14
                    Izold to ja ponawiam prośbę o usunięcie konta, chyba w tej kwestii możesz coś zrobić. A jeśli nie możecie usunąć to chociaż zabanujcie dożywotnio.
                    Nie ma to jak prosic sie o bana.

Komentarz

• Zіote My¶

Wydane jest kiepsko cienkie pudeіko jak od CD-Ra, ale kupiіem, bo kosztowaіo 6zі razem z Gazet±. A poza tym, zaczynam siк powoli przestawiaж na... Radio Zіote Przeboje.
                      Na ostatnim koncercie Petrosjana , w rozpaczy, rzucil sie podniecic publicznosc.
                      Czy lubisz ryby? o rybolowstwa.

Komentarz

• napisał(a) SemenOV Zobacz post
                        Wydane jest kiepsko cienkie pudeіko jak od CD-Ra, ale kupiіem, bo kosztowaіo 6zі razem z Gazet±. A poza tym, zaczynam siк powoli przestawiaж na... Radio Zіote Przeboje.
                        prawidłowo umieściłeś to w wątku ''Złote Myśli''

... bo, jak w tytule postu, są to ''Zіote My¶''

Komentarz

• napisał(a) xxxkornelxxx Zobacz post
                          proponuje aby nk wpriwadziła mozliwosc wybierania rodzaju 3d oglądanego tak aby kazdy mógł oglądac 3d.równierz prosze o kanał gdzie bedą pokazywane komcerty np jeana michaela jarra ale nie w 3d ale hd.następny kanał to propozycja kanału filmowego w którym bedą puszczane najnowsze filmy te co były w kinie a ukazały sir na dvd czyli najstarsze były by z roku 2009 po tego roczne hity filmowe.
                          Ciekawe jak długo kombinował nad tym...

Komentarz

• napisał(a) hazy Zobacz post
                            Napisane o kanale nFilm, który ma 15 miesięcy...
                            16 miesiecy. Czyli ponad rok. Ponad rok- latami.
                            Zajrzyj najpierw do slownika jezyka polskiego,a potem rob z siebie idiote.
                            Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• napisał(a) amd30 Zobacz post
                              16 miesiecy. Czyli ponad rok. Ponad rok- latami.
                              Ponad rok to nie dwa lata, a wtedy zaczyna się liczba mnoga. Z jakiegoś powodu w języku polskim funkcjonują takie pojęcia jak: od miesięcy, ponad rok itd. Poza tym określenie latami w języku polskim ma zabarwienie znaczeniowe wskazujące, że coś dzieje się bardzo długo. Nie powiesz chyba, że masz swój samochód od lat, jeżeli masz go od 1,5 roku. Tak samo nie powiesz, że jesteś razem ze swoją żoną latami, jeżeli jesteście razem od 1,5 roku. Użycie tego zwrotu jest jednoznaczne, nawet jeżeli polonistycznie być może jest na granicy poprawności.

napisał(a) amd30 Zobacz post
                              potem rob z siebie idiote.
                              Nie lubisz konkurencji?

BTW. Nie ma żadnego filmu na nFilm, który nadal leci i jest w ramówce od września 2009, więc chociażby z tego powodu Twój post był bzdurą i kłamstwem czystej postaci.

Komentarz

• napisał(a) hazy Zobacz post
                                Ponad rok to nie dwa lata, a wtedy zaczyna się liczba mnoga. Z jakiegoś powodu w języku polskim funkcjonują takie pojęcia jak: od miesięcy, ponad rok itd. Poza tym określenie latami w języku polskim ma zabarwienie znaczeniowe wskazujące, że coś dzieje się bardzo długo. Nie powiesz chyba, że masz swój samochód od lat, jeżeli masz go od 1,5 roku. Tak samo nie powiesz, że jesteś razem ze swoją żoną latami, jeżeli jesteście razem od 1,5 roku. Użycie tego zwrotu jest jednoznaczne, nawet jeżeli polonistycznie być może jest na granicy poprawności.

Nie lubisz konkurencji?

BTW. Nie ma żadnego filmu na nFilm, który nadal leci i jest w ramówce od września 2009, więc chociażby z tego powodu Twój post był bzdurą i kłamstwem czystej postaci.
                                Z puntu widzenia merytorycznego jest wszystko ok. To ty szukasz dziury w calym.

N-film mam od 10.2009 i jest kilka filmow, jak butelki zwrotne, ktore od tamtego czasu leca do dzis.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+