Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) zmika Zobacz post
    ...Aktywacja wszystkich pakietów miała być do 48godzin a dalej niema, ile się w końcu czeka??
    napisał(a) BoloSr Zobacz post
    dzwon jak minelo wiecej niz 48 godzin bo pewnie cos pokrzanili...
    napisał(a) gutek25 Zobacz post
    A masz dwa kable podpięte pod recorder powinna trwać 24godz.
    napisał(a) BoloSr Zobacz post
    tia a jak masz zeza na astre to woggole 12 godziny tylko
    a posiadacze zestawu z obrotnicą mają aktywacje nawet 6 godzin przed podpisaniem umowy

Komentarz

• napisał(a) szewcu1985 Zobacz post
      ..........Kuleje sprzedaż N ze względu na to że nie wszyscy ludzie piszący umowy dla N zbytnio się starają
      . .

Komentarz

• Poświęcenie nie zna granic a wszystko po to aby podglądnąć kanał T3 rzekomo testowy na którym jest ......... (i tutaj dowolność - można wymyślać w nieskończoność)

napisał(a) Sk_uter Zobacz post
        kurde nikt jeszcze sie nie skusil na twardy reset, sam bym go wykonal, ale mam 1 serial nagrany, a nie mam czasu go obejrzec a nie chce go starcic :/
        napisał(a) wwwpaw Zobacz post
        a jak to zrobić??
        napisał(a) Shadow128
        Ja tak zrobiłem, skasowałem masę nagrań, a to i tak nic nie dało.
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
          Nienormalny może nie jesteś, ale skoro wszędzie widzisz oszustów to zdecydowanie Twój problem a nie świata.
          Bardzo dobre podsumowanie tych, którym zawsze się wydaje, że niemal wszyscy chcą ich oszukać.

Komentarz

• napisał(a) MaroKR
            ... Wiesz jest takie powiedzenie: "Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu" ... a przeglądając ostatnio forum widzę, że wszędzie Ciebie pełno ... jak tak dalej będzie to nakręcą nową serię Najniebezpieczniejszych zawodów świata patrząc na twoje poczynania na forum (1255 postów w 5 miesięcy)
            ostatnie wykopaliska dowiodły, że tu kolega ''archeolog'' minął się z prawdą
            datowanie radiowęglowe skorupy przesuwa tę liczbę na poziom 1347 postów
            Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2010-11-01, 09:19.

Komentarz

• napisał(a) czarny_psx Zobacz post
              Witam, co do twojego problemu to nie masz możliwości(a raczej znajomego) który mógł by wymontować swoją czaszę z konwerterem i założyć u ciebie by sprawdzić jaka będzie różnica sygnału zanim miałbyś się łądować w koszty??.........
              To nie lepiej iść z dekoderem do znajomego?

Komentarz

• napisał(a) grzmiq24 Zobacz post
                Mam nadzieję, że eNka jako pierwsza doda wkrótce kanał amerykański FOOD NETWORK HD )...

napisał(a) olo46 Zobacz post
                Tu się pisze o poważnych kanałach, a Ty raptem wyskakujesz z takim gniotem. Chyba nie robisz tego z głodu?

Komentarz

• Obserwując ten wątek można odnieść wrażenie, że 'nerwus62' nie ma nic ciekawego do powiedzenia lub co najwyżej niewiele skoro jego główna aktywność na forum sprowadza się do śledzenia cudzych lapsusów i posługiwania się cytatami.

Komentarz

• WITAM NAN DO SPRZEDANIA TUNER DO PLATFORNY N BEZ DYSKU PELNI SPRAWNY UZYTY TYLKO W OKRESIE PROBNYM SPRZED NIE POSIADA RYS ANI USZKODZEN SPRZEDAJE GO W PUDELKU I Z PILOTEM ORAZ INSTRUKCJA ZALACZONA W WYPOSARZENIU TUNER ZASILACZ PILOT I KABEL EURO WYSYLKA TYLKO POCZTA BRAK ODBIORU OSOBISTEGO POLECAM SPRZET BARDZO MALO UZYWANY I SPRAWNY W 100%
                    http://allegro.pl/tyrbo-dekoder-n-bo...298994034.html

Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                    Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                    Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• Tyrbo bez dysku ale za to prosto z Radomia

Komentarz

• No co tunerowi tylko dysk wypadł. Co tu do śmiechu

BTW. Elendil czemu swoją aukcje tu wrzucasz
                        Ostatni raz edytowany przez hazy; 2010-11-08, 09:49.
                        Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

• zapomnial napisać że kupujący musi go oddać właścicielowi = ITI bez żadnego odszkodowania
                          Corab 72cm ->CLRA/Carbo ->tv Philips 42pfl8404H AC3->coaxial ->Philips hts3270 5.1

abo do końca maja 2013

Komentarz

• @hazy widzę że od razu humor Ci się poprawił

Komentarz

• napisał(a) hazy Zobacz post
                              BTW. Elendil czemu swoją akcje tu wrzucasz
                              Ja mam zwykłego czarnucha....

Szukałem sobie quada i TNK HD w pobliżu i znalazłem tego artystę.... pomijając samą próbę sprzedaży nboxa to zaprezentowana została piękna polszczyzna
                              Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                              Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                              Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• No co ! Synek sprzedaje żeby tata na wódkę nie przepuścił

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+