Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) amek11 Zobacz post
    Witam !
    Ostatnio coś mnie naszło żeby wziąć sobie telefon z abonamentem w PLAY.
    No i w wymaganych dokumentach jest jasno napisane że wystarczy dowód
    osobisty i np. bieżący rachunek za telewizję cyfrową "n".
    No i tu pojawia się problem...
    Jak ja mam niby pokazać ten rachunek za "n"-ke skoro te rachunki wyświetlają się na ekranie telewizora.?
    napisał(a) Leon Zobacz post
    Faktycznie potrzebujesz pomocy ale my Ci pomóc nie możemy to zadanie dla fachowca.Zanieś telewizor i pokaż im rachunki.I przestań pisać bzdury, ile masz lat 11?
    ..........
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Całe szczęście, że do Play nie musi wlec Rubina.

Komentarz

• napisał(a) crasher Zobacz post
        Napisałem na kontakt do filmbox, że ja już dziękuję za wszelkie "otwarte okna". Następnym razem, niech N zapyta mnie czy zgadzam się na darmową promocję - bo takich sobie nie życzę. Co do filmboxu jak można mieć zaufanie do telewizji, jak nie ma kto przepisać nawet ramówki....
        od tego dobrobytu to się niektórym w głowach już przewraca

Komentarz

• napisał(a) grzesiek14 Zobacz post
          Mowa o wizerunku konsultanta w APS-ie i sposobie prezentowania oferty. Nawet turbacz był wyjęty z opakowania i nastąpiła pełna prezentacja możliwości sprzętu w sposób bardzo zrozumiały i miły ( pani nawet poklepała dekoder i go pogłaskała czyli pełny profesjonalizm)
          Ocieplenie wizerunku "n" w czystej postaci, zabrakło mi tylko słowa o ubraniu konsultantki

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
            Ocieplenie wizerunku "n" w czystej postaci, zabrakło mi tylko słowa o ubraniu konsultantki
            Była bez żeby wizerunek był bardziej ciepły.

Komentarz

• napisał(a) Oldboy Zobacz post
              Ja problemu z LM nie mam bo jej nie ogladam ! wole nasza extraklase , jak mam sie napinac na LM a wynik z reguły pada 1:0 lub 0:0 to śmiechu warte ileż razy może grać Manchester z Bajernem itd ciagle to samo ! nuda i tyle , sam Platini mysli co z tym badziewiem zrobić bo wszyscy tego maja już dość ogladać ale problemem jest kasa która płynie za prawa do transmisji i dlatego to jeszcze istnieje.
              Ludzie sie rajają czymś co tak naprawde jest lipą dobrze opakowaną , nawet liga eropejska jest już ciekawsza bo spotykaja sie kluby o różnym poziomie sportowym nie dajace se w kasze dmuchać .
              LM vs Ekstraklasa
              EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• napisał(a) kolo1964 Zobacz post
                wejdz sobie na stronke Canalplus i na program C+sport HD i sprawdz program na cały tydzien i napisz mi jakie to są te sladowe ilości HD bo ja chyba inaczej widze
                napisał(a) Emilio1985 Zobacz post
                A to program podawany na stronie C+ też jest w jakości HD? Hm... niedługo to już bochenek chleba będzie pieczony w HD...
                ......

Komentarz

• napisał(a) darius010 Zobacz post
                  7 bramek w tym karny i czerwona vs 2-0 i klepanie barcy chyba każdy wie co było ciekawsze, pierwszy raz Polsat pokazał klasę abonenci Cp zobaczyli lepszy mecz w HD - był w HD nie sypcie postów że ala HD bo w tym przypadku dostali doskonały obraz i mb tego nie zepsuły
                  Post dzień po meczach LM
                  EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• napisał(a) Bocian86 Zobacz post
                    ... Zjedź na dół... do stopki. Tam znajdziesz to czego szukasz...
                    przyczyne ''przeciągu'' w skarpecie

Komentarz

• napisał(a) fabero Zobacz post
                      i kiedy w końcu TNK rozpocznie działalność w kwesti kontaktu z klientem. Może jakiś email ?
                      bo wydaje się, że działalność TNK opiera się tylko na dojeniu.
                      napisał(a) olo46 Zobacz post
                      A oglądaniu nie? Zacznij oglądać to nie będziesz czuł się dojony.
                      .................

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                        I... /ciach/... a ja się nie zgadzam! wolę aby te pieniądze zostały wydane na nowe inne kanały HD, zasięg DVB-T w bardzo szybkim tempie będzie się powiekszał, jeżelu wytrzymałeś ileś tam lat bez Polsatu to i rok jeszcze wytrzymasz
                        napisał(a) raphul Zobacz post
                        ...A ja się nie zgadzam na to żebyś Ty się nie zgadzał !
                        Dlaczego Twoja racja ma być twojsza niż mojsza ?
                        Jeden chce polsat, drugi 'hahade' i ok....
                        jak dzieci w piaskownicy

Komentarz

• Złe porównanie
                          bardziej pasuje do naszej polityki

Komentarz

• Na jedno wychodzi.

Komentarz

• Taki maly kwiatek od Tomasz30
                              sami jestescie dziecmi nie umiem normalnie rozmawiać na forum tylko kogos wkurzać do bani z wami.

Komentarz

• Chłopak jest szczery i przyznał się że nie umie normalnie rozmawiać na forum. Tylko pogratulować , taka szczerość to rzadkość .

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+