Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) connor
    Specjaliści od ekonomii i finansów państwa się odezwali.

Dodam, że proszę zakończcie temat, bo to nie jest forum polityczne i korzystając z tego forum nie chcę uczestniczyć w "wojnie polsko-polskiej". Z resztą regulamin tego forum zabrania poruszania takich kwestii.

Jak chcecie się kłócić zapraszam no fora poświęcone polityce i będziecie się tam mogli wyzywać do woli.

Jeszcze raz dodam jakbyście nie zrozumieli:
    WON Z POLITYKĄ Z TEGO FORUM!!!!!
    ,, moderacja '' nowej ,, generacji ''
    Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2010-08-19, 23:10.

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
      ... Nic nie powinno się stać z zawartością dysku. Ten reset res... czyści dysk
      perełka

Komentarz

• napisał(a) pike01
        Fakturki zakłócające odbiór programów stacji TV - macie pozwolenie - N; ?
        Tak to ja zgłaszałem KRRiT. Dalej zbieram dokumentację.....
        Buehehehe
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• "Po 1 primo: tylko z powodu odswiezania nie mam cyfry.
          Po 2 primo: jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze."

a ja myślalem że po drugie to "secundo" ale widocznie ktoś się naoglądal komedi i nie zrozumial że tam bohater przy każdym "po" mowi "primo" aby pokazać jaki jest niedouczony

wniosek - jak nie znasz językow obcych - to używaj Polskiego

"Pierwsze, drugie i trzecie primo ma swoje źródło w dawnych tekstach satyrycznych które wykpiwały nieuctwo tych, którzy lubili używać słów obcych nie rozumiejąc ich. Następcy, prezentując się jako dobrze zorientowani, mówili tak ironizując. To się tak upowszechniło, że teraz, tak jak Ty nicole, są ludzie którzy uważają to za wyrażenie prawidłowe.
          Prosze zapamietać: primo, secundo, tertio ... , nie inaczej."
          http://pytamy.pl/question/dlaczego-m...zawsze-primo/1
          Ostatni raz edytowany przez grausam; 2010-08-23, 09:42.
          Corab 72cm ->CLRA/Carbo ->tv Philips 42pfl8404H AC3->coaxial ->Philips hts3270 5.1

abo do końca maja 2013

Komentarz

• Kolego polonisto.
            Masz jakieś wewnętrzne uczucie aby douczać ludzi ?
            Skąd się wzięło po pierwsze primo i po drugie primo każdy używający wie, a jeżeli nie wie to i tak jest śmiesznie i oto w tym wszystkim chodzi.
            No ale dobrze, że chociaż sam się w złote myśli wpisałeś przynajmniej nie trzeba Cię tutaj cytować.
            Ostatni raz edytowany przez kaeres; 2010-08-23, 09:53.
            EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• Panie i Panowie. W tym wątku nie powinno się zasadniczo prowadzić dyskusji, a jedynie zamieszczać całe bądź fragmenty wypowiedzi, które ktoś uznaje za "złotą myśl" z powodu jej śmieszności, nieprawdziwości, idiotyczności, humorystyczności, oryginalności i innych nie ujętych tu powodów.

Komentarz

• napisał(a) Jorgo0001 Zobacz post
                Skąd wiecie że Maciek i Izold sa przedstawicielami telewizji N????
                Ostatni raz edytowany przez danielqs; 2010-09-05, 12:09.

Komentarz

• napisał(a) Jorgo0001 Zobacz post
                  Widze że N coś doda jednak bo powiększyła puste pola na swojej stronce o kanałach
                  napisał(a) Jorgo0001 Zobacz post
                  Ja czekam na pierwszą możliwą okazję do rezygnacji z N
                  napisał(a) Jorgo0001 Zobacz post
                  Tuba TV startuje 13 września jeden z forumowiczów na stronie http://satkurier.pl/news/58699/tuba-...-wrzesnia.html pisze że tego dnia dodadzą polsat

. .
                  Ostatni raz edytowany przez olo46; 2010-09-07, 19:42.

Komentarz

• napisał(a) czarus9999 Zobacz post
                    Jeżeli Polsat znajduje się na transporterach CP i ma system kodowania taki jak CP to dla Cyfry i innych może zakodować obraz, ale nie ma prawa zakodować dla tych którzy polsat odbierają naziemnie, bądź w cyfrowym polsacie.
                    Ciekawe było by posunięcie Polsatu jak by dla Cyfry zakodowali mecz
                    . .

Komentarz

• napisał(a) raphul Zobacz post
                      Piszecie o Polsacie HD a przecież takiego kanału nawet w ofercie Pelagii nie ma, zdaje się, że mają tylko Polsat Sport HD a tym to już raczej na pewno się nie podzielą.
                      Nie sądzę zatem żeby specjalnie dla Nki stworzyli kanał HD i jeszcze może dali jej to na wyłączność, tj.nie byłby dostępny nigdzie indziej nawet w Pelagii.
                      to są dopiero PRAWDY OBJAWIONE
                      09.09.2010 news dnia
                      i do tego nader wymowny awatar

Komentarz

• Co prawda to nie użytkownik forum, lecz cytat z artykułu ale warty zapamiętania dla potomnych:

Kolekcja funVOD, to relaks i czysta przyjemność na wyciągnięcie ręki, bez wychodzenia z domu.
                        Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

• To jednocześnie hazard z wykorzystaniem "Jednorękiego bandyty".

Komentarz

• napisał(a) hazy Zobacz post
                            Co prawda to nie użytkownik forum, lecz cytat z artykułu ale warty zapamiętania dla potomnych:
                            to z oficjalnego komunikatu
                            relaks na wyciągnięcie ręki, biorąc pod uwagę kontekst jest IMO marketingowym tekstem dekady
                            Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                            Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                            Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• Kurna, oplułem monitor .

Komentarz

• napisał(a) Elendil Zobacz post
                                to z oficjalnego komunikatu
                                relaks na wyciągnięcie ręki, biorąc pod uwagę kontekst jest IMO marketingowym tekstem dekady
                                Lepsza jest: "czysta przyjemność na wyciągnięcie ręki"
                                Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+