Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ostrożnie z tą dyskusją bo popsujecie wątek, który służy głównie do zamieszczania "złotych myśli".

Komentarz

• napisał(a) skorpion32
      Złota myśl roku. Na forum, na którym kazda osoba mająca inne poglądy, niz wielbienie ITI na kolanach dostaje ban od razu
      możesz to udowodnić? Pewnie jeszcze napiszesz, że moderatorzy sami wpisują w posty chamskich userów ublizające słowa.

Nie wystarczy mieć inne poglądy. Trzeba je jeszcze umieć przedstawić.
      Ubliżanie, spamowanie i chamskie zachowanie jest wszędzie tępione, a to forum nie jest wyjątkiem.
      Oczywiscie zbanowany koleś przede wszystkim powie, że jest kolejną ofiarą ITI, że ma prawo krytykować, uzewnętrzniać się i pisać podobne pierdoły.

Nieco obiektywnego spojrzenia życzę, a nie tylko szukanie spisków.

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
        możesz to udowodnić? Pewnie jeszcze napiszesz, że moderatorzy sami wpisują w posty chamskich userów ublizające słowa.

Nie wystarczy mieć inne poglądy. Trzeba je jeszcze umieć przedstawić.
        Ubliżanie, spamowanie i chamskie zachowanie jest wszędzie tępione, a to forum nie jest wyjątkiem.
        Oczywiscie zbanowany koleś przede wszystkim powie, że jest kolejną ofiarą ITI, że ma prawo krytykować, uzewnętrzniać się i pisać podobne pierdoły.

Nieco obiektywnego spojrzenia życzę, a nie tylko szukanie spisków.
        Coz znam wiele takich przypadkow.
        Ostatni sprzed tygodnia: Uzytkownik amd30 napisal:
        Jak n-ka OKRADA abo, wypozyczajac filmy VOD bez dzialajacych napisow od 18.04 i nie podajac o tym zadnego info przy zamawianiu, ba szkolac konsultantow, by udawali durniow, to jest ok...

I dostal bana za.. wprowadzanie w blad uzytkownikow i obrazanie konsultantow. Na miesiac.
        I napisal tylko prawde, o czym wie kazdy, kto mial turbo po aktualizacji 18.04...

I bez zartow prosze. Ci co chca wiedziec wiedza, ze az 90% banow na tym forum jest z ... powietrza. Dokladnie za nic. A dokladniej: za to ze n-ka nie do konca funkcjonuje jak powinna...

Uwazasz ze pisanie prawdy zasluguje od razu na bana?? Tum bardziej, ze zlozenie reklamacji akurat na to co napisal nic nie daje...

Ps: Bany za chamstwo i klotnie popieram.
        Ostatni raz edytowany przez skorpion32; 2010-05-16, 21:47.

Komentarz

• napisał(a) skorpion32 Zobacz post
          Coz znam wiele takich przypadkow.
          Ostatni sprzed tygodnia: Uzytkownik amd30 napisal:
          Jak n-ka OKRADA abo, wypozyczajac filmy VOD bez dzialajacych napisow od 18.04 i nie podajac o tym zadnego info przy zamawianiu, ba szkolac konsultantow, by udawali durniow, to jest ok...

I dostal bana za.. wprowadzanie w blad uzytkownikow i obrazanie konsultantow. Na miesiac.
          Rozumiem, że to o Ciebie chodzi.
          Podkreśliłem dwa słowa.
          "OKRADA" - masz jakieś dowody na okradanie abonentów? Konkrety! Po pierwsze - gdzie jest napisane, że w VoD mają być napisy. GDZIE? Po drugie - gdzie jest tu kradzież.
          "Udawanie durniów" - bezsprzecznie chamskie zachowanie zasługujące na bana.

Jednym słowem zasłużył na bana jak mało kto.

I napisal tylko prawde, o czym wie kazdy, kto mial turbo po aktualizacji 18.04...
          Taaa... "tylko" prawdę (w Twoim mniemaniu) okraszoną kłamstwem i ubliżaniem.

Uwazasz ze pisanie prawdy zasluguje od razu na bana??
          Ochłoń...
          Pisanie prawdy a ubliżanie to dwie różne sprawy.
          Nie rozumiesz tego, że zachowałeś się niewłaściwie? Mój dwuletni synek już rozumie jak coś zrobił nie tak, aż dziwne, że Ty nie rozumiesz.

Komentarz

• Dzwonilem na infolinie, pytalem, czy po wypozyczeniu filmow beda napisy. Mily Pan zapewnil mnie ze tak, ze oni o zadnym bledzie nie slyszeli. Wypozyczam film. Napisow nie ma. Dzwonie z pretenscjami dlaczego nie ma, i ze na forum pisze, ze jest globalna awaria napisow. Pan od Vod twierdzi ze NIKT ( 7 maj!!) od 18 04 nie zglaszal problemow i ze wina jest po mojej stronie. Filmu nie obejrzalem, pieniadze stracilem.
            Ps: skoro nie gwarantuja napsiwo, to po co byla ostatnia aktualizacja ktora ty to przywrocila.
            Reklamacje odrzucili, mimo ze problem opisalem baaardzo dokladnie.

Teraz pytanie: Jak nazwac takie zachowanie??

Komentarz

• 1. nie gwarantują, tylko dają taką możliwość, a ostatnia aktualizacja tę możliwość przywróciła, ale nie zagwarantowała

2. odnośnie reklamacji - czy możesz zacytować uzasadnienie odrzucenia reklamacji. To może być ciekawe...

Komentarz

• Operator nie stwierdzil wystepowania bledu w postaci nie dzialajacych napisow, ponadto w umowie nikt mi ich nie gwarantuje. Wyslane listem, ktory ich kosztowal wiecej, niz uznanie reklamacji.
                Kazdego by cos trafilo...

Komentarz

Operator nie stwierdzil wystepowania bledu w postaci nie dzialajacych napisow, ponadto w umowie nikt mi ich nie gwarantuje.
                  Tu możesz się powołać na rozmowę z konsultantem, który ponoć Cię o tym zapewnił. O braku napisów w VoD szeroko było mówione na forum - możesz się na to też powołać.

Wyslane listem, ktory ich kosztowal wiecej, niz uznanie reklamacji.
                  Kazdego by cos trafilo...
                  Odpowiedź na reklamację mogą zrobić tylko w formie pisemnej.

Komentarz

• Przerabialem to wielokrotnie: zawsze to samo: udaja ze nie wiedza o problemie, nawet jesli na forum jest czarno na bialym.

Komentarz

Dzwonilem na infolinie, pytalem, czy po wypozyczeniu filmow beda napisy. Mily Pan zapewnil mnie ze tak, ze oni o zadnym bledzie nie slyszeli. Wypozyczam film. Napisow nie ma.
                      A powiedziałeś na wstępie że masz turbacza, czy też udawałeś durnia?

W zwykłych recorderach napisy działały, bo sam z VOD korzystałem codziennie.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                        A powiedziałeś na wstępie że masz turbacza, czy też udawałeś durnia?

W zwykłych recorderach napisy działały, bo sam z VOD korzystałem codziennie.

Oczywiscie ze powiedzialem, zreszta przeciez nawet gdybym nie powiedzial, to podajesz nr abo i oni maja wszystko w komputerze. Widocznie takie dostali z gory zalecenia...

Komentarz

• Gdzie w Waszych wywodach Złote Myśli? Prowadzicie rozmowę w niewłaściwym wątku. Jest on na tyle fajny, że nie warto go psuć.

Komentarz

• z telewizja 3D trzeba uważać
                            napisał(a) t_rex_ Zobacz post
                            Ludzie ratujcie!!! - włączyłem na chwilę ten 3D - wskoczył mi do pokoju jakiś czarnawy piłkarz biega mi po chałupie - arbuza mu dałem pokopał pokopał ale już popsuł, chleb mi wyżarł z chlebaka kanał wyłączyli i jak ja się mam go pozbyć !!!

Komentarz

• napisał(a) emarti Zobacz post
                              Podepne sie pod temat.

Mam pytanie moze glupie ale mi sie wydaje zastanawiajace:

Czy podlaczenie nboxa do internetu jest bezpieczne?

Wiadomo zawsze cos co jest podlaczone do neta ma mozliwosc zalapania wirusow, włamań np. na konto abonenckie itp.
                              Czytalem gdzies ze majac nboxa wlaczonego pod internet "enka" ma mozliwosc podglądu abonenta.
                              Czy to prawda?
                              10/10

Komentarz

• wcale bym się nie zdziwił gdyby n-box wysyłał netem info o oglądanych programach
                                Corab 72cm ->CLRA/Carbo ->tv Philips 42pfl8404H AC3->coaxial ->Philips hts3270 5.1

abo do końca maja 2013

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+