Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• czy to przypadek, że N jest jedyną platformą która żąda od klientów pieniądzy za uaktualnienie oprogramowania? NIE!
    To mnie rozwaliło. W takim DirecTV każda aktualizacja oprogramowania dekoderów dodająca nowe funkcje jest dodatkowo płatna (nie zapłacisz, nie wgrają ci jej). Ale rozumiem że DirecTV też jest już krok od upadku .

Komentarz

• napisał(a) klaudiako14 Zobacz post
      gdyby to mial byc tvn SD +1 to ok, moze byc ale tracic tyle miejsca na tp na kanal hd z godzinnym opoznieniem?? nie no to bez sensu, CHYBA ZE ZOSTANIE USUNIETY TVN HD!!! mam nadzieje ze tak wlasnie bedzie...
      Bez komentarza

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
        Bez komentarza
        Ja skomentuję chociaż w tym wątku nie wypada. Do czego więc wtedy odnosiło by się owe +1

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
          Rewelacja

Cytat:napisał(a) Wrestle_Fan
          A co do kanałów to błagam o Extreme Sports Channel , History HD i Spike !

Cytat:napisał(a) Emilio1985
          A ja błagam o dołączenie Wilna i Lwowa do Polski... no co... jako abonent N mam prawo rządać, czego tylko chce...
          Widzę że się sławny robię

Komentarz

• napisał(a) Emilio1985 Zobacz post
            Widzę że się sławny robię
            Sława w tym wątku jest niepewna czasem można tu zostać "sławnym inaczej".

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
              Sława w tym wątku jest niepewna czasem można tu zostać "sławnym inaczej".
              zwłaszcza, gdy się pisze, jak Emilio - rządać
              TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• napisał(a) Janusz123 Zobacz post
                zwłaszcza, gdy się pisze, jak Emilio - rządać
                oj tam... jeden z odpowiadających w tamtym wątku zwrócił mi uwage na orta. Przyznałem sie do błędu i poprawiłem.

Uznajmy to za chwilowe zaćmienie umysłu

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
                  napisał(a) Olibabas Zobacz post
                  Myśle, że w N będzie Cinemax HD, bo niby po co mieliby właczać swój transporter dla konkurencji? Pewnie to będzie taka niespodzianka!
                  Jak to po co? Zeby sie przetransportowac do n-tego wymiaru w jakosci Full 3D Definition
                  hehe z nowe testy w n

Komentarz

• z cyklu: CP jest lepszy
                    napisał(a) valdi1 Zobacz post
                    Nam wszystkim powinni dać full, jeśli nie, to trzeba składać wypowiedzenia. Niech nie będą tacy mądrzy. Obecnie Polsat dorównuje technicznie N i jest tańszy. Ponadto można jeszcze próbować załatwić tam taniej telefon i internet, a więc to jest poważna konkurencja !!!!!!!!!!! I myślę, że jeśli N nie zaproponuje szybko nam wszystkiego, to po złożeniu rezygnacji i załatwieniu Polsatu nie wrócimy do nich szybko !!!!!!!!!! A przecież to takie proste. Podjąć decyzję, że dla wszystkich chętnych pozostania w N będzie po podwyżce przez jakiś czas full i napisać to na tym forum !!!!!!! Od nas i ilości rezygnacji zależy, czy osiągniemy wszyscy to, co dają teraz tylko nielicznym !!!!!!!!

Komentarz

• Nie chodzi o to, ze ktos inny jest lepszy. Tylko o to, ze KLIENT NASZ PAN. I im predzej eNka czy inne tv to zrozumieja, tym wiecej beda mieli klientow. Gdyby tak 50% abo wyslalo powiadomienie o rezygnacji to po tygodniu przeciez wszyscy oni mieliby pewnie opcje full. Tylko, ze to pewnie praktycznie niewykonalne. Stad traktuje jako zlota mysl Twoj cytat michale: "z cyklu: CP jest lepszy" Trzeba nauczyc sie czytac ze zrozumieniem
                      Wolnosc slowa! Wolnosc slowa!

Komentarz

• napisał(a) cruz Zobacz post
                        Stad traktuje jako zlota mysl Twoj cytat michale: "z cyklu: CP jest lepszy" Trzeba nauczyc sie czytac ze zrozumieniem
                        A rób jak uważasz...
                        Tylko jedna uwaga: cytowany tekst nie kończy się na pierwszym zdaniu.

Jeśli uważasz, że w myśl maksymy "Nasz klient - nasz Pan" - "n"ka wszystkim powinna dać opcję full, bo inaczej "sajonara", to już naprawdę nie ma o czym gadać, a Twój tekst to ekonomiczna Złota Myśl roku.

Komentarz

• No coz - co do ekonomii nie beda sie z Toba spieral. Wcale nie napisalem, ze eNka POWINNA dac cokolwiek komukolwiek. To prawa rynku by tak zadzialaly, ze w ramach promocji POWINNA cos wymyslec by przyciagnac nowych abo lub przytrzymac starych.! A jesli smieszy Cie moja mysl roku to trudno. Staram sie - jesli chodzi o ekonomie - wzorowac na najlepszych. W tym wypadku przeczytaj sobie Miltona Friedmana "Wolny wybor" i moze cos do Ciebie trafi Chyba, ze on tez jest smieszny wg Ciebie? On napisal m.in ze "ekonomia jest nauką społeczną o wolności i relacjach między ludźmi, a nie o księgowości i o wskaźnikach makroekonomicznych". Ale ok, koniec tego wykladu - nie jestem w pracy

Komentarz

Wcale nie napisalem, ze eNka POWINNA dac cokolwiek komukolwiek.
                            Ty nie napisałeś, ale wyraźnie o tym napisał user, którego zacytowałem: "Nam wszystkim powinni dać full, jeśli nie, to trzeba składać wypowiedzenia".
                            Potem były jakieś bzdury o porównywalnej (a nawet lepszej) jakości w CP.

To prawa rynku by tak zadzialaly, ze w ramach promocji POWINNA cos wymyslec by przyciagnac nowych abo lub przytrzymac starych.!
                            http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=17096
                            Ostatnich kilkadziesiąt postów w tym wątku chyba są dowodem na to, że "n"ka jednak dba o stałych abonentów.

Staram sie - jesli chodzi o ekonomie - wzorowac na najlepszych.
                            Staraj się, staraj... Powodzenia!

W tym wypadku przeczytaj sobie Miltona Friedmana "Wolny wybor" i moze cos do Ciebie trafi Chyba, ze on tez jest smieszny wg Ciebie? On napisal m.in ze "ekonomia jest nauką społeczną o wolności i relacjach między ludźmi, a nie o księgowości i o wskaźnikach makroekonomicznych".
                            Nie mieszaj w to Friedmana. Jaki to ma związek z tym co napisałem? A przede wszystkim jaki ma to związek z cytatem?
                            Uważasz, że Friedman przyklasnąłby takiemu postawieniu sprawy, jak ów user?

Ale ok, koniec tego wykladu - nie jestem w pracy
                            Nie prosiłem Cię o wykład...
                            Ostatni raz edytowany przez _michal; 2010-05-06, 18:00.

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
                              (...)

Nie prosiłem Cię o wykład...
                              To sie nie napinaj Pozdrowka!

Komentarz

No coz - co do ekonomii nie beda sie z Toba spieral. Wcale nie napisalem, ze eNka POWINNA dac cokolwiek komukolwiek. To prawa rynku by tak zadzialaly, ze w ramach promocji POWINNA cos wymyslec by przyciagnac nowych abo lub przytrzymac starych.!
                                Przecież dodano 4 kanały HD, między innymi Foxlife HD, wychodząc na przeciw większości użytkowników tego forum (wystarczy poczytać wątki).

Samą promocją jest to że N-ka nie pobiera żadnych opłat za kanały HD i ma ich najwięcej spośród platform cyfrowych.

Gdyby N-ka - w zamian za podniesienie abonentu - przyznałaby wszystkim promocje FULL, to w efekcie dochody z tytułu opłat abonamentowych drastycznie by spadły. Nie muszę mówić jak by się to skonczyło...

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+