Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Franz Zobacz post
    Bardzo podoba mi się oferta N.
    Niestety z powodu braku F1 zmuszony jestem wziąć Cyfrowy Polsat
    Jak mus to mus. Gangsterom lepiej się nie sprzeciwiać.

Komentarz

• napisał(a) Franz Zobacz post
      Gdyby N-ka miała F1 - 99.9% rynku!
      Sam osobiście chętnie płaciłbym dodatkowo 20-30 zł za samą F1
      Wielu narzeka na koszt nFilmu jako opcji dodatkowej za 20zł miesięcznie. A tutaj gostek za samą F1 chciałby płacić 3 dychy.

Komentarz

• Jest już słynny, 2 posty na forum i 2-e złote myśli.

Komentarz

• napisał(a) koczisss
          Wiem, że jesteś zakochany bezgranicznie w ence, jak nawet ktoś Ci napluje w twarz, to będziesz twierdził, że deszcz pada [...]
          ... .

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
            napisał(a) ibot Zobacz post
            I jak traktować poważnie takiego kandydata na abonenta, któren gdzies w maglu usłyszał jakąś plotę i wierzy. Żadne "mam mętlik w głowie" tylko mam ZERO POJĘCIA W TEMACIE. Będziesz tak się bujał, truł nam gitare, psuł opinię i powietrze, zamiast zamówic fachowca. Ty nawet nie przeczytałeś co ci napisali abys zrobił z siłą, że o czytaniu nEksperta czy nOlsbita już nie wspomnę. Ale czego wymagać , skoro połowa ludzi nie wie "jak ten facet wlazł tam do środka ekranu" . A teraz zobaczycie jakie jajca będą gdy Trwam od czerwca będzie w MPEG4 i okaże się że ynstalacje sa do..... a winien ktoś być musi ! Może komisja następna z/s w Toruniu.
            haha.dobre.nigdy tu nic nie pisze ale az sie zarejestrowalem

Komentarz

• Ale żeby aż tak ?

napisał(a) McCoolPi3 Zobacz post
              Witam, jestem rozwodnikiem po CP. Nie jest mi żal pierwszego "małżeństwa" bo moja nowa wybranka "eNka" zaspakaja mnie w 100%
              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                Ale żeby aż tak ?
                Kod PHP:
                napisał(aMcCoolPi3  Zobacz post
                Witam
                jestem rozwodnikiem po CPNie jest mi żal pierwszego "małżeństwa"

bo moja nowa wybranka "eNka" zaspakaja mnie w 100
                Jak się skończą platformy to pozostanie tylko "samogwałt".

Komentarz

• napisał(a) timi222 Zobacz post
                  I nie przejmuj sie tymi glupotami co wypisuja, wszystkie polskie platformy zyja glownie z polakow ktorzy mieszkaja za granica biednej polski, sa to milliony abonentow ktorzy oplacaja najwyzsze pakiety.
                  Ale się uśmiałem rzeczywiście trzeba być MEGA krezusem w Polsce aby było stać na abonament rzędu 5 paczek fajek lub 10 litrów paliwa na miesiąc
                  TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) arturrro Zobacz post
                    TV LCD to duze monitory komputerowe , do ogladania TV słuzy TV PLAZMA .
                    Bez komentarza ...

Komentarz

• napisał(a) gutek25 Zobacz post
                      Czego niewierz i z czym masz problem. Ja bardziej wole hbo niz cinemax
                      napisał(a) emil_komentator Zobacz post
                      Mam takie pytanko... Ktoś koszystał z promocji HBO + CINEMAX, prze trzy miesiące za darmo? Jak to wygląda...?
                      Uzupełniać się wzajemnie - bezcenne
                      CLRA/BLUE, "100", 2xQuattro GI, Multiswitch 9/6 GI
                      "Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz" - Prawo Balaniego

Komentarz

• napisał(a) acz2 Zobacz post
                        No i dosyć tego fakturę mam zapłaconą za luty o oni straszą mnie,że jak nie zapłacę
                        to wyłączą sygnał,ciekawe co na to UOKiK ,skargę już wysłałem...........
                        Warto pomyśleć o Trybunale w Strasburgu. .

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
                          Warto pomyśleć o Trybunale w Strasburgu. .
                          tak trzymaj i wyslij im siatke z drutu....to moze im pąki pusci

Komentarz

• napisał(a) mirsmi Zobacz post
                            tak trzymaj i wyslij im siatke z drutu....to moze im pąki pusci
                            Jesteś cieniutki. Chyba mój komentarz do "złotej myśli" potraktowałeś na poważnie?

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
                              Ze wszystkich sworzeń żywych człowiek jest najmniej udanym egzemplarzem.
                              Żyć ze świadomością, że jest się gorszym nawet od Pełzaka Ameby...współczuję.

Komentarz

• napisał(a) lennox79 Zobacz post
                                Żyć ze świadomością, że jest się gorszym nawet od Pełzaka Ameby...współczuję.
                                A chociaż przeczytałeś do czego zacytowany przez Ciebie fragment się odnosił? Przecież nie dotyczył człowieka, który powinien postępować tak jak postępują zwykle ludzie.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+