Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) osator Zobacz post
    ..........Informacja jest jednak o tyle ciekawa, że gdyby był to nowi abonenci otrzymywaliby go (przynajmniej w MM) za darmo do nowej umowy.
    chodzi o USB-Stick .
    Ostatni raz edytowany przez olo46; 2009-11-10, 17:21.

Komentarz

• -oczywiście kłamstwem platformy jest możliwość zlecania nagrania przez komórkę lub internet - kiedy zgłosiłem ten problem pani z centrum obsługi z rozbrajającą szczerością stwierdziła, że ta usługa nie działa, a technicy pracują nad jej usunięciem
      Jeśli to prawda, to całkiem ciekawe... pracują nad jej usunięciem ;)
      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Kiedy powrót The Office ?

Komentarz

• napisał(a) Janusz1977 Zobacz post
        Czy wiadomo coś o ofercie dla stałych abonentów? Wiem że można zadzwonić do e-nki ale tam nic ciekawego nie powiedzą.
        ​​​​​​​​​​
        JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• napisał(a) darius010 Zobacz post
          .........to przedstawiciele mogą powiedzieć na jaki okres została podpisana umowa z TCM............więc niech Izolda powiewie ile tego czasu zostało, niech nie tłumaczy się ,że nie może, bo skoro jest info o tym ,że CP kończy się wyłączność na BBC to oznacza, że może podawać okres trwania umów
          To rozłożyło mnie na łopatki.

Komentarz

• napisał(a) gucio24
            te opcje mam dodatkowe pakiety
            Masło, maślane.

Komentarz

• napisał(a) jaro777
              wymiana recordera na recorder z nagrywarką oczywiście z anteną jedyne 189pln.
              Dobre! .......

Komentarz

• napisał(a) jacksonv Zobacz post
                Witam////
                Jak poradzić sobie z tym,że nie mogę odbierać radia przy wyłączonym tv,który pobiera średnio 280 wat.
                napisał(a) PawSie Zobacz post
                Co się dzieje po tym jak włączysz radio i wyłączysz tv?
                napisał(a) jacksonv Zobacz post
                Na telwizorze czarna plama-przechodzi w stan czuwania.A na n-boxie stacja ,która ostatnio została wlączona.
                Dźwięk z kosmosu..

Komentarz

• napisał(a) niazadowolony Zobacz post
                  .........Do Izoldy - podobno zagrywacie rozmowy - pewnie moja sie nie nagrala lub system kasuje losowe rozmowy ;) - czy nie mozna wyszukac goscia ktory mnie tak fajnie zbajerowal?....................
                  . .

Komentarz

• napisał(a) GAMA007 Zobacz post
                    (...)

Z osobistego wrazenia posiadam ponad 36 kanalow DVB-T i ogladanie ich na dobrym i duzym TV /LCD czy plazma lub OLED TV / naprawde nie jest zadowalajaca.

(...)

Pozdrawiam

GAMA007
                    Nie ma jak oglądać DVBT na dużym OLEDzie ... no chyba na targach 2010 w Azji ...
                    napisał(a) Tristan
                    Zapewniam, że wszyscy nasi konsultanci przechodzą szczegółowe szkolenie, a kompetencje naszych pracowników są weryfikowane przez specjalistów.

Komentarz

• napisał(a) Fixxxer Zobacz post
                      Mialem pecha bo wczoraj nie zauwazylem 16/9
                      No to masz pecha...
                      TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                        Przecież podobno dawał za darmo?

u mnie za darmo, to daje jedna k... na rynku
                        TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• napisał(a) Janusz123 Zobacz post

u mnie za darmo, to daje jedna k... na rynku
                          Sam wytknąłem tę nieścisłość (tylko w nieco mniej dosadny sposób), a teraz się mnie czepiasz.
                          JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• napisał(a) tomula30 Zobacz post
                            dla mogło nie być kanału Wojna i pokój nie lubie russkiego kina
                            . .

Komentarz

• napisał(a) donekcudak Zobacz post
                              (...)
                              ty masz policzalne IQ???, pisałem o C+ która za darmo daje możliwosc odbioru DVB-T a sprzet chociaz gorszy generuje lepszą jakość SD, poczytaj fora HD
                              (...)
                              komentowac ? nieeee.....
                              napisał(a) Tristan
                              Zapewniam, że wszyscy nasi konsultanci przechodzą szczegółowe szkolenie, a kompetencje naszych pracowników są weryfikowane przez specjalistów.

Komentarz

• napisał(a) Messinho Zobacz post
                                Laki13, sport klub nie ma praw na plfa (Polska Liga Futbolu Afroamerykańskiego)...
                                Genialne .

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+