Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przegrywanie z dysku Nboxa na inny dysk

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Przegrywanie z dysku Nboxa na inny dysk

Witam. Czy jest technicznie możliwość przegrania z dysku Nboxa na inny dysk, pendrive itp? Chodzi o to, że 500GB już mam prawie zapełniony, ale mam tam kilka nagrań, które chciałbym zatrzymać dla własnego użytku, czy jest jakaś możliwość aby te pliki jakoś przenieść lub przegrać?
    Nbox Turbodekoder + DVB-T USB

napisał(a) Forest Zobacz post
    Witam. Czy jest technicznie możliwość przegrania z dysku Nboxa na inny dysk, pendrive itp? Chodzi o to, że 500GB już mam prawie zapełniony, ale mam tam kilka nagrań, które chciałbym zatrzymać dla własnego użytku, czy jest jakaś możliwość aby te pliki jakoś przenieść lub przegrać?
    Można kopiować ale jedynie zgrywając z wyjść wizyjnych. Aby zrobić to z pełną jakością trzeba mieć urządzenie przechwytujące typu Hauppauge HD PVR, Colossus, DarkCrystal HD Capture Station lub DarkCrystal HD Capture Pro.
    USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

napisał(a) fan HDTV Zobacz post
      Można kopiować ale jedynie zgrywając z wyjść wizyjnych. Aby zrobić to z pełną jakością trzeba mieć urządzenie przechwytujące typu Hauppauge HD PVR, Colossus, DarkCrystal HD Capture Station lub DarkCrystal HD Capture Pro.
      Do niedawna można było można przegrywać tylko nagrania z kanałów SD (sprawdziłem przez Google; sprzęt Hauppage HD PVR chyba faktycznie umożliwia przegrywanie nagrań także w jakości HD).
      Ostatni raz edytowany przez lukis90el; 2012-04-23, 20:44.
      CLRA (turboBOX+) + 2850ST (BOX+)
      Samsung LE32C650 (TV LCD)
      Samsung UE32F5300 (TV LCD)
      Od 7.11.2013 nc+: Universe+ + Multiroom Premium HD= 69 PLN/mies.

Komentarz

napisał(a) lukis90el Zobacz post
        Do niedawna można było można przegrywać tylko nagrania z kanałów SD (sprawdziłem przez Google; sprzęt Hauppage HD PVR chyba faktycznie umożliwia przegrywanie nagrań także w jakości HD).
        Do niedawna? Hauppauge HD PVR jest dostępny od ponad 4 lat. Tu masz kopię strony jego producenta z kwietnia 2008.
        USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

DarkCrystal HD Capture pozwala na zgrywanie w pełnej jakości HD wszystkiego (złączem component oczywiście), poza VoD. Pozostaje kwestia mocy procesora i ilości miejsca na dysku komputera. W ten sposób od dłuższego czasu archiwizuję sobie nagrania do których będę chciał wrócić za jakiś czas.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+