Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ankieta

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ankieta

Dostaliście też zaproszenia do ankiety? Było tam sporo pytań, ale najciekawsze dotyczyło kanałów, które chciałoby się mieć. Było tam kanały C+ więc chyba budują już powoli wspólną ofertę.

napisał(a) tv24 Zobacz post
    Dostaliście też zaproszenia do ankiety? Było tam sporo pytań, ale najciekawsze dotyczyło kanałów, które chciałoby się mieć. Było tam kanały C+ więc chyba budują już powoli wspólną ofertę.
    w ubiegłym roku też było zaproszenie do (prawdopodobnie) podobnej ankiety, też rajcowali pytaniami jakie to kanały chciałbyś zobaczyć w ofercie
    normalnie cuda na kiju, jakieś Sundance HD, History i kilka innych których na tamte czasy nikt nie miał
    i co? i ******o, inni mają a tu jak był zastój tak jest

tak że NIE BIERZ NA POWAŻNIE takich, pożal się... ankiet

Komentarz

Ankieta

Dziś znalazłem w skrzynce mailowej:

Witaj!

Razem z telewizją n zapraszamy Cię do udziału w badaniu, którego celem jest poznanie Twoich opinii na temat płatnej telewizji.

Poniższy link zaprowadzi Cię do ankiety:
      https://ankieta-online.pl/m/2458-790b7a23_3/4400059485

Prowadzone badanie jest anonimowe - na żadnym etapie analizy danych nie będą ujawniane odpowiedzi pojedynczych osób.

Wypełnienie ankiety nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.

Osoby, które wypełnią naszą ankietę do końca, wezmą udział w konkursie. Zwycięzcy konkursu otrzymają jedną z nagród:

- 5 odtwarzaczy iPod Nano 2 GB
      - 5 bonów Empik o wartości 50 zł

Ankietę można wypełniać do 15 kwietnia 2012.

Informujemy, że istnieje możliwość przerwania badania i powrotu do niego w dogodnym dla Ciebie czasie. Ponownie uruchomiona ankieta będzie dostępna od strony, na której została uprzednio zamknięta.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas. Mamy nadzieję, że będzie to dla Ciebie interesujące doświadczenie.

Pozdrawiamy,

Zespół Interaktywnego Instytutu Badań Rynkowych
      www.iibr.pl
      EDIT

Przebrnąłem przez część z ofertami, które mogłyby mnie skusić i niestety, żadna nie wzbudziła zainteresowania. Masakra jakaś. Żeby mieć to co teraz to minimum 30% drożej....
      Ostatni raz edytowany przez Elendil; 2012-04-12, 08:07.
      Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
      Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
      Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Skończyłem całą, przy ofertach zatrzymywałem się w okolicach 100 zł.
        Przy tej kwocie najczęściej był to pakiet: podstawowy+nPremium+HBO+nSreiale+multiroom, choć przy jednym pytaniu bodajże za 104 zł wyszedł mi full.
        Sharp 46LE830 3D
        Dekoder Turbo+Multiroom.

Komentarz

napisał(a) Elendil Zobacz post
          Żeby mieć to co teraz to minimum 30% drożej....
          No ale przepraszam co za zdziwienie? Przecież jasnym jest jak dwa razy dwa że po połączeniu platform będzie drożej i to jest przymiarka do nowych cen i możliwości abonentów

btw: ja ostatnio odmówiłem propozycji przedłużenia umowy z "n" która opiewała na sumy 79/89/99 powiedziałem że mogę zapłacić tyle co teraz 68 maksymalnie i podziękowałem i tak moje rachunki za TV/tel/Internet wynoszą już blisko 200 zł na miesiąc
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
            No ale przepraszam co za zdziwienie?
            Przecież wiesz dobrze, że z mojej strony nie ma zdziwienia. Podkreśliłem to tylko w swoim poście bo to ewidentna przymiarka do tego o czym pisaliśmy od kilku miesięcy.

Komentarz

Potwierdzam, że ankieta jest na nasze zlecenie oraz w ramach doprecyzowania: Nagrodami jak również ich wydaniem zajmuje się firma która realizuje badanie.

Komentarz

Napisze tak: ankieta jest kompletnie durna. I wymaga na koniec podania dokładnych danych osobowych.
                Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

A może zlecicie taką ankietę, co się podoba abonentom, jakie mają zdanie o wyskakujących komunikatach i reklamach blokujących dekodery?..

Komentarz

Leonie ale po co? wystarczy poczytać forum, nie trzeba żadnych ankiet

w tym przypadku chodzi o to aby "wypytać się abo" jak dużo są w stanie wydać kasy na płatną tv,
                    mamy w kraju to co mamy - lawinowy wzrost cen i kosztów życia więc trzeba zobaczyć nastroje
                    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                      A może zlecicie taką ankietę, co się podoba abonentom, jakie mają zdanie o wyskakujących komunikatach i reklamach blokujących dekodery?..
                      Odpowiedź byłaby podobna jak na pytanie: Czy chcesz podniesienia wieku emerytalnego? Jak myślisz jaka? W obu przypadkach zadawanie tego pytania nie ma sensu bo odpowiedź jest z góry znana. Mieliśmy obowiązkowy kanał 110 później 10 teraz 1-szy, ciekawe, który będzie następny.

Komentarz

napisał(a) Aninianin Zobacz post
                        I wymaga na koniec podania dokładnych danych osobowych.
                        Podania danych wymaga udział w konkursie. Ja ankietę zrobiłem a ipoda odpuszczam. Moje dane są więcej warte

Komentarz

Do mnie też przyszła jakaś ankieta. Nawet miałem coś niby wygrać. Ale napisałem: PRECZ Z KOMUNĄ.

Komentarz

Taaaa.
                            Wczoraj dostałem taką ankietę do wypełnienia.
                            Jakie kanały chciałbyś "koniecznie", jakie "mogą być ale nie muszą", ile chciałbyś płacić itd.
                            To drugie pytanie w dosyć absurdalnych konfiguracjach. Wcześniej pada pytanie o aktualną kwotę, którą płacisz za abonament, w następnych pytaniach pytają czy gdybyś dostał taką samą ofertę od przedstawiciela N ale za większe pieniądze zgodziłbyś się na nowe warunki czy pozostałbyś przy starych.... (oczywiście przedstawiam zagadnienie w skrócie i uproszczeniu).
                            @Augustus62 być może na kanały o które pytali w zeszłym roku nie było zainteresowania dlatego ich nie włączyli...

Komentarz

napisał(a) raphul Zobacz post
                              Taaaa.
                              Wczoraj dostałem taką ankietę do wypełnienia.
                              Jakie kanały chciałbyś "koniecznie", jakie "mogą być ale nie muszą", ile chciałbyś płacić itd.
                              To drugie pytanie w dosyć absurdalnych konfiguracjach. Wcześniej pada pytanie o aktualną kwotę, którą płacisz za abonament, w następnych pytaniach pytają czy gdybyś dostał taką samą ofertę od przedstawiciela N ale za większe pieniądze zgodziłbyś się na nowe warunki czy pozostałbyś przy starych.... (oczywiście przedstawiam zagadnienie w skrócie i uproszczeniu).
                              @Augustus62 być może na kanały o które pytali w zeszłym roku nie było zainteresowania dlatego ich nie włączyli...
                              @raphul też dostałem zaproszenie do.... wiadomo.
                              Nie skorzystałem bo już NIE JESTEM zainteresowany jakimikolwiek kanałami jakie mają (a napewno nie mają zamiaru) dołączyć.
                              Wystarczy mi, że ufny w wynik ubiegłorocznej "ankiety", wypełniłem ją z myślą że przyniesie coś pozytywnego. Ale Oni w ubiegłym roku zrealizowali "dołączanie" kanałów na litere "R" (Romance, Rodin). No wybacz ale takie gnioty można dołączać bez angażowania AŻ Instytutu. Wiem że zapewne podnosi to prestiż i dodaje powagi ale i tak w ostatecznym rozrachunku skończy, jeśli w ogóle, na "[ciach]!biiip![ciach]" w złotym papierku.
                              A nagrody? ja już powoli potrzebuje aparatu słuchowego a nie iPOD'a (zresztą i tak bym nie umiał tego obsługiwać).

btw. nie jestem z Wa-wy, notabene byłem tam tylko raz i to przejazdem i nie wiem gdzie mieści się I.I.B.R. Sp. z o.o na ul. Wołoskiej 7, tylko zaintrygowała mnie lokalizacja - "budynek Mars"
                              żeby tylko wyniki ankiety nie były "z księżyca"

-------------------------------------------------------------
                              edit.
                              @raphul wyszło to komicznie bo odpisałeś na mój post który poleciał w niebyt (bo był w niewłaściwym wątku) i zamiast przenieść go tutaj, żeby miało to ręce i nogi, po prostu został skasowany.
                              czyli najpierw odpowiedziałeś na post który powstał później a którego już nie ma - jasnowidz???
                              no ale kto ma "Panel Administracyjny" ten ma władze "a na władze nie poradze"

Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2012-04-14, 17:23. Powód: gwoli wyjaśnienia

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+