Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

oszczędzajmy lasy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• oszczędzajmy lasy

Tyle się mówi i pisze nt. oszczędności papieru. W dniu dzisiejszym otrzymałem od Najjaśniejszej ntv plik druków opłat oraz czysty notes.Opłaty dokonuję przez internet czytając nie zawsze jasne polecenia z monitora a notes jest nieprzydatny. Zamiast tego oczekiwałem rozliczenia opłat,bo konsultanci nie potrafili wyjaśnić mi za co i ile mam płacić. Mam multiroom z dwoma uzupełniającymi dekoderami. Pozdrawiam Andrzejku.
    Ostatni raz edytowany przez Dawid_nc+; 2012-04-12, 09:54. Powód: literówki

Notes to najprawdopodobniej tzw. masa. Wcześniej stosowano przy listach metalowe płytki, obecnie by zwiększyć wagę listu i tym samym móc się uniezależnić od Poczty Polskiej dodają notesy. Tym samym ze względu na wagę listu można wysłać list za pośrednictwem innego operatora pocztowego= tańszego= mniejsze koszty dla n.
    Ekologia niestety nie ma tu nic do rzeczy, liczy się jak zwykle kasa.

Komentarz

To widocznie "blad w sztuce" - platforma n jest wyjatkowo pro-ekologiczna!

Dowodem na to jest wprowadzenie uslugi - elektronicznej faktury wysylanej na dekoder, ktora abonent moze obejrzec na ekranie TV - dzieki temu wyeliminowano tony papieru, ktory byl wysylany do abonentow.

Dzieki tej usludze zostal uratowany, jak podaje marketing TNG n, drzewostan w Dolinie Rospudy

Komentarz

Andrzej wspomniales ze masz oferte multiroom na 3 dekoderz 1 podstawowy i 2 uzupelniajace dobrze zrozumialam .napiszesz mi jak masz je podlaczone

Komentarz

napisał(a) Iceberg Zobacz post
          Notes to najprawdopodobniej tzw. masa. Wcześniej stosowano przy listach metalowe płytki, obecnie by zwiększyć wagę listu i tym samym móc się uniezależnić od Poczty Polskiej dodają notesy. Tym samym ze względu na wagę listu można wysłać list za pośrednictwem innego operatora pocztowego= tańszego= mniejsze koszty dla n.
          Ekologia niestety nie ma tu nic do rzeczy, liczy się jak zwykle kasa.
          Płytki to akurat dodaje sam InPost ku uciesze lokalnym zbieraczom złomu .

A notesik Nka dodaje m.in. przy liściku informującym o przedłużeniu umowy. W sumie nawet przydatna rzecz. Miałem ten notesik ze sobą, a kolega akurat miał tytoń ale nie miał tutek, no i dzięki mnie już miał ;). Skręcił sobie fajne papieroski.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+