Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dekoder n HD na kartę nie działa !!!!!!!!!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• dekoder n HD na kartę nie działa !!!!!!!!!

Aby co miesiąc nie robić przelewów sprawiłem 02.02 12 sobie dekoder n HD na kartę.Po aktywacji po ok.2-ch godzinach ekran telewizora zrobił się czarny a po chwili plansza n -ki i ,po dwóch minutach dalej oglądam program.Za ok. godzinę to samo.Jakby zanik napięcia na dekoderze na kilka sekund/na zasilaczu dek.dioda pali co wskazuje że napięcie jest ok./po czy na dek. zapala się dioda czerwona, zielona ,plansza n itd..07.02dekoder odnoszę do sklepu-jednak nie chcą mi go wymienić na nowy,odsyłają dekoder do naprawy,po jedenastu dniach 17.02.12/piątek/wraca dekoder z adnotacją usterki nie stwierdzono.Podłączam go i apiać od nowa a ze dwa razy podczas filmu w sumie trzy cztery razy podczas wieczoru/kilka razy zdarzyło się że sam nie chciał zaskoczyć trzeba było mu robić restart .W poniedziałek od rana 20.02.12 znowu do sklepu a sklep sprzęt do serwisu.W piątek24.02.12 nie wytrzymuję /ponad trzy tygodnie bez telewizji/, idę do sklepu sprawdzić czy dekoder wrócił z naprawy,okazuje się że nie dotarł nawet jeszcze do naprawy bo pani w sklepie zapomniała wysłać zgłoszenia.Więc kupuję sobie drugi a że moduły są tańsze a mam telewizor z dekoderem kupiłem moduł n,w domu okazało się nic z tego nie będzie bo mój dekoder jest cyfrowy a do n-ki o czym nikt minie nie poinformował potrzebny jest telewizor z dek. satelitarnym. Więc wydałem pięć stów po to aby przez miesiąc nie oglądać telewizji.kto mi podpowie ile czasu i szmalu trzeba abym mógł sobie spokojnie pooglądać N-kę. Przyjemnego oglądania szczęściarze..............

Czy może ktoś wie kiedy dekoder muszą mi wymienić na nowy !!!!!
    Ostatni raz edytowany przez Pawel.P_n; 2012-02-27, 16:21.
Pracuję...
X
nc+