Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plany na święta związane z telewizją N.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Plany na święta związane z telewizją N.

Witam

Macie jakieś bezpośrednie plany świąteczne związane z Nką, bo ja tak myśle czy od 20 nie uaktywnić sobie wszystkich kanałów do końca grudnia. HBO + Cinemax + FilmBox za te 10 dni wyniesie mnie około 20zł czyli nie jest źle a sporo wolnego będzie to sie coś pooglada a na koniec grudnia zleci się ich wyłączenie. A wy macie jakieś planu na ten czas czy nawet nie zastanawiał się nikt na ten temat?

Nie wiem czy to objaw normalności czy wręcz przeciwnie, ale nigdy mi do głowy nie przyszło aby planować święta przez pryzmat telewizji Mam nadzieję, że w tym roku też nie wpadnę na taki pomysł....
    Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

Ja mam -- wyłączyć i w cholerę zająć się czym innym niż badziewiem w TV.
      --
      Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

Mam plan dla N na święta. Zaznaczę w EPG do nagrania kilka co ciekawszych pozycji i pojadę spokojnie i rodzinnie spędzić święta.
        W N od 2006
        Było U+Superfilm/68
        Było nC+ silver, 6C+,HBO/69,
        Extra, HBO, HBOGO, C+,C+Film1i2 > 8*C+/74,90 do 29.02.2016
        Zaczyna być taniej i słoneczniej...

Komentarz

delete.....
          Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2011-12-14, 00:39. Powód: brak związku z n :(

Komentarz

No może troszkę źle sprecyzowałem, chodziło mi o cały okres wolnego, tzn od jakiegoś 20 do końca roku

Komentarz

Po co pytasz? Prosisz o pozwolenie? Istnieje możliwość to korzystaj, póki dają.

Komentarz

napisał(a) seb235 Zobacz post
                No może troszkę źle sprecyzowałem, chodziło mi o cały okres wolnego, tzn od jakiegoś 20 do końca roku
                Oj tam, oj tam
                Nagle wszyscy tacy rodzinni, a niejeden będzie całymi dniami przed pudłem siedział.
                Jeśli uważasz, że warto to korzystaj
                --

Komentarz

napisał(a) seb235 Zobacz post
                  A kto ma tyle wolnego? Chyba tylko dzieci i nauczyciele.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                    Wiele firm bez problemu udzieli takiego urlopu.
                    --

Komentarz

chyba jednoosobowych

Komentarz

napisał(a) Therion7777 Zobacz post
                        Wiele firm bez problemu udzieli takiego urlopu.
                        Np. które ??????? haha

Wszyscy wiedzą, że ostatnie dni to statystyki, podsumowania, rozliczenia itd. Jednym słowem wielka mobilizacja - więc urlop jeśli wogóle to po tym gorącym okresie. np. w styczniu.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                          wystarczy chwycić sobie np. grypę lub anginę i pójść sobie na chorobowe.
                          w tedy można sobie można nadrobić zaległości w oglądaniu .
                          ja np. w tygodniu nie mam czasu dużo oglądać telewizji tylko mam czas oglądnąć sobie kawałek wydarzeń na Polsacie , Fakty na TVN i Wiadomości na TVP 1 , a na chorobowym jak mam jakieś przeziębienie to dużo oglądam telewizji . przewiduję, że we święta będę leżał więc będę mógł coś więcej pooglądać .
                          nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
                          Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

Fajnie masz. Ja niestety zwykle nie choruję na zamówienie .

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+