Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konkurs N

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• tomek1975
    założył(a) wątek Konkurs N

Konkurs N

mam takie pytanie jak zamawiałem, n-ę był Konkurs odpowiedziałem na pytania itd, i co dalej z tym KONKURSEM, czy to było tylko PIC NA WDĘ FOTOMONTAŻ ? może ktoś też brał w tym czymś udział?

• korona-191
    replied
    W kwestii nie otrzymanych nagród proszę pisać na adres: doradca@n.pl. W treści maila napiszcie numer umowy i jedno z haseł. Napiszcie też jaką nagrodę powinniście otrzymać. Prześlę informację do działu odpowiedzialnego za konkursy i w poniedziałek wyjaśnimy tą kwestię.

Leave a comment:

• gooralek77
    replied
    Patrz mój wpis powyżej, pozycja 441! Polecam tą drogę.

Leave a comment:

• macb
    replied
    ja do dziś nie otrzymałem nawigacji

Leave a comment:

• rpolak
    replied
    brak nagrody konkurs świąteczny

Wygrałem nagrodę w konkursie świątecznym i nadal do mnie nie przyszła.
    Jakiś żart! Nikt nic nie wie! Dzwonie, pisze i tylko "zgłosimy to do odpowiedniego działu" a nagrody jak nie było tak nie ma!!!!!!!!!! czy ktoś jeszcze ma taki problem?

Leave a comment:

• maniek218
    replied
    ja na dwoch umowach wygralem dwie nagordy i przyszla tylko jedna !

Leave a comment:

• GIGIamigos
    replied
    A maskotka gdzie?

Cały czas nie mam maskotki z konkursu? Zjedliście ją?

Leave a comment:

• Pilot
    replied
    Jak coś innego to też pytaj na PW.

Leave a comment:

• gooralek77
    replied
    Dzięki Pilot za priva. W każdym razie poszło info do Moniki i oczywiście po kilku minutach została pozytywnie załatwiona sprawa z którą na n.kontakt do tej pory nikt nie był w stanie się porządnie zająć. Moniko jeszcze raz WIELKI SZACUN po raz kolejny!

Leave a comment:

• Pilot
    replied
    Szczegóły masz na PW, nie wiem czy pomogę, warto przemyśleć, moje gbybanie upierdliwca .
    Pozdrawiam.

Leave a comment:

• gooralek77
    replied
    Nie jesteś odosobniony! Na początku lutego napisałem na n.kontakt zapytanie po czym dostałem odpowiedź, że sprawa została przesłana do weryfikacji mijały sobie kolejne dni, tygodnie.... w poprzednim tygodniu napisałem, czy dostali już odpowiedź co tam słychać w sprawie nagrody i w piątek dostałem odpowiedź:
    "Witam,
    Informuję, że Pańska prośba o weryfikację sprawy została ponownie przesłana do weryfikacji.
    Przepraszam za utrudnienia.
    Użycie funkcji RE (odpowiedź) pozwoli na zachowanie ciągłości korespondencji Zachęcam również do pozostawienia swojego adresu e-mail pod adresem http://e-magazyn.n.pl zapewni to możliwość otrzymywania bezpłatnego e-magazynu, zawierającego aktualności ze "świata n".

Anna M....... .
    Konsultant ds. Obsługi Klienta

Biorąc pod uwagę ostatnie ruchy to jak dla mnie nikt już nad niczym w tej firmie prawdopodobnie nie panuje!

Leave a comment:

• wwwpaw
    replied
    napisał(a) Pilot Zobacz post
    "zakichana" nie była, rozmiar pasuje, nic więcej nie mam do dodania
    A tak sie cieszyłem źe wygrałem i do dnia dzisiejszego jeszcze nie otrzymalem nagrody czyli koszulki prosze o pomoc w tej sprawie.
    Chyba, ze eNka robi fikcyjne konkursy!!!

Leave a comment:

• Pilot
    replied
    "zakichana" nie była, rozmiar pasuje, nic więcej nie mam do dodania

Leave a comment:

• wwwpaw
    replied
    Ile trzeba czekać na zakichana koszulkę już zapomniałem dawno o wygranej i chyba dobrze bo pewnie i tak koszulki nie dostanę.

by by eNko...

Leave a comment:

• gooralek77
    replied
    Nie jesteś w tym osamotniony! Wygląda jak by o wysyłce nagród niektórym wygranym po prostu zapomnieli!

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+