Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konkurs N

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Szybkie pytanko, bo jakoś nie mogę znaleźć w regulaminie. Ile osób zdobędzie nagrody w finale?
    Abonent n od 6 sierpnia 2008 r.
    Czekam z niecierpliwością na Travel Channel HD

Komentarz

1 wycieczka, 10 tv samsung i 1 tv sony, 2 iphone to chyba 14 ;]
      COMFORT+
      Multi+
      EXTRA+
      HBO
      Premium Sport &Film
      CANAL+ VOD
      netVOD+ konto podstawowe
      NC+ GO internet
      Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

napisał(a) marcin_ketrzyn Zobacz post
        1 wycieczka, 10 tv samsung i 1 tv sony to chyba 12 ;]
        Bo chyba będą rundy od 10-22. W każdej rundzie po 3 pytania, potem pod koniec dnia zsumują punkty.
        Abonent n od 6 sierpnia 2008 r.
        Czekam z niecierpliwością na Travel Channel HD

Komentarz

Pendrive n, pendrive NG, karteczki + pisaki, MP4. i inne tego typu nagrody z listy jak można wygrać bo albo czegoś nie rozumiem albo przeoczyłem wątek w regulaminie?

Bo chyba będą rundy od 10-22. W każdej rundzie po 3 pytania, potem pod koniec dnia zsumują punkty.
          Według regulaminu możesz zagrać tylko jeden raz w konkursie finałowym i chyba tak jak w konkursie podstawowym gracz z największą ilością punktów zgarnie nagrodę główną.
          Ostatni raz edytowany przez emarti; 2011-12-11, 12:34.
          Styczeń 2015
          Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

http://n.pl/jaksiepatrzy/

strona główna i tam masz w jakiej godzinie co można wygrać. Nie pokazuje w przód tylko daną godzinę
            COMFORT+
            Multi+
            EXTRA+
            HBO
            Premium Sport &Film
            CANAL+ VOD
            netVOD+ konto podstawowe
            NC+ GO internet
            Multiroom Premium

Komentarz

napisał(a) lukasz792 Zobacz post
              Procedura uczestnictwa w Konkursie Finałowym:
              (a)
              Udział w Konkursie Finałowym mogą brać jedynie osoby, które odpowiedziały na przynajmniej jeden zestaw pytań w Konkursie Podstawowym.
              (b)
              Odpowiedź na 10 pytań znajdujących się na stronie konkursowej w sposób tam wskazany;
              (c)
              Wyłonienie 12 Uczestników ‐ Zwycięzców w Konkursie Finałowym, którzy uzyskali najwięcej punktów za udzielone odpowiedzi, obliczonych po zakończeniu Konkursu Finałowego zgodnie z pkt 8 poniżej;
              (d)
              Telefoniczna weryfikacja Uczestników – Zwycięzców w przeciągu 7 dni roboczych od dnia udzielenia prawidłowych odpowiedzi w Konkursie Finałowym;
              (e)
              Otrzymanie podpisanego formularza dla celów opłacenia podatku;
              (f)
              Dostarczenie nagród.

Uczestnikiem – Zwycięzcą w Konkursie Finałowym jest Uczestnik, który w dniu 22 grudnia zdobył najwięcej punktów za odpowiedzi na 10 pytań finałowych.
              COMFORT+
              Multi+
              EXTRA+
              HBO
              Premium Sport &Film
              CANAL+ VOD
              netVOD+ konto podstawowe
              NC+ GO internet
              Multiroom Premium

Komentarz

Dlaczego nie mogłem wpisać odpowiedzi na ostatnie pytanie???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdy chciałem zrobić poprawkę nadal nie mogłem wpisać odpowiedzi!!!!! Może za dobrze mi szło bo na dwa pierwsze pytania znałem odpowiedź bez Google. To kpina!!!!!
                Styczeń 2015
                Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

napisał(a) emarti Zobacz post
                  Dlaczego nie mogłem wpisać odpowiedzi na ostatnie pytanie???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdy chciałem zrobić poprawkę nadal nie mogłem wpisać odpowiedzi!!!!! Może za dobrze mi szło bo na dwa pierwsze pytania znałem odpowiedź bez Google. To kpina!!!!!
                  napisz reklamacje, uzasadnienie masz mocne

Komentarz

napisz reklamacje, uzasadnienie masz mocne
                    Widać że nie zawsze wszystko w konkursach jest w 100% pewne.
                    Styczeń 2015

Komentarz

emarti- ja bym przyczyny szukał raczej po stronie dostawcy sieci.
                      U mnie było podobnie przed południem, okazało się, że sieć szwankuje i ma lagi.
                      Ale, oczywiście trzeba napisać "łosukali mnieeeee" bo jak coś jest nie tak to od razu szuka się drugiego dna w postaci nieuczciwości innych.

Komentarz

emarti- ja bym przyczyny szukał raczej po stronie dostawcy sieci.
                        U mnie było podobnie przed południem, okazało się, że sieć szwankuje i ma lagi.
                        Co ma wspólnego szwankowanie sieci z brakiem możliwości wpisania tekstu w puste pole? Kursor migał, net chodził a przy próbie wpisania tekstu nic się nie działo. Gdy klikałem na "poprawkę" wszystko było dobrze ale nadal nie mogłem wpisać tekstu. Ehhh...

Chciałbym się dowiedzieć co organizatorzy mają na myśli pisząc w opisie konkursu "...im szybciej i precyzyjniej odpowiesz na pytanie..." ?
                        Czy chodzi tu o odpowiedź pełnym zdaniem? Na przykład : Jaki gatunek filmów lubisz? Odpowiedź: Gatunek filmów jaki lubię to komedie.
                        Styczeń 2015

Komentarz

Odpowiedzi Uczestników zbliżone do prawidłowych (w przypadku liczb), albo zawierające omyłki pisarskie również otrzymają odpowiednią liczbę punktów obliczoną na podstawie algorytmu korzystającego z PHP’owej funkcji similar_text(), której działanie polega na porównaniu ze sobą dwóch ciągów znakowych (w naszym przypadku odpowiedzi użytkownika oraz poprawnej odpowiedzi) i zwrócenie w procentach podobieństwa obu ciągów. Jeśli oba ciągi są identyczne wówczas podobieństwo wynosi 100%, jeśli jest omyłka pisarska‐ podobieństwo jest odpowiednio niższe.
                          Od czego masz regulamin ??
                          COMFORT+
                          Multi+
                          EXTRA+
                          HBO
                          Premium Sport &Film
                          CANAL+ VOD
                          netVOD+ konto podstawowe
                          NC+ GO internet
                          Multiroom Premium

Komentarz

Czytałem to. Ale nie wynika z tego nic co mnie zainteresowało a mianowicie jak odpowiadać. Pełnym zdaniem czy wyrazami.
                            Styczeń 2015

Komentarz

Wyrazami. Bo jak napiszesz: Aktor grający w filmie to Tom Hanks zamiast Tom Hanks odejmie Ci procenty za " Aktor grający w filmie to "
                              COMFORT+
                              Multi+
                              EXTRA+
                              HBO
                              Premium Sport &Film
                              CANAL+ VOD
                              netVOD+ konto podstawowe
                              NC+ GO internet
                              Multiroom Premium

Komentarz

A, może mi ktoś powiedzieć czy pytanie jakie są w danej rundzie są jednakowe dla wszystkich grających czy losowe, dla każdego inne?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+