Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konkurs N

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Widzieliście, że fundatorem jednej z nagród jest CN i Boomerang? Dziwne...

Komentarz

a to ciekawe bo ja też brałem udział w tym KONKURSIE i nawet regulamin mam, tyle tylko że wyników brak info brak, kolejny regulamin n-ki z Księżyca jak i zresztą KONKURS a to była strona konkursowa http://n.pl/wielkikonkurs
      http://n.pl/fileadmin/pdf/Regulamin_...urs_111014.pdf
      czyli tomek1975 miał rację pytając co z konkursem ale jak widać nikt z n-ki się nie wypowiedział pewnie bo po co

Komentarz

N-ka jak zwykle zrobiła coś niedokładnie. Dzisiaj pojawił się Konkurs dla abonentów. cóż z tego skoro nie można się zarejestrować, aby wziąć udział w konkursie. G R A T U L U J Ę

Komentarz

napisał(a) dartman Zobacz post
          N-ka jak zwykle zrobiła coś niedokładnie. Dzisiaj pojawił się Konkurs dla abonentów. cóż z tego skoro nie można się zarejestrować, aby wziąć udział w konkursie. G R A T U L U J Ę
          Nie można się zarejestrować? Czy możesz wrzucić print screena z komunikatem, który informuje, że rejestracja się nie powiodła?
          This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

napisał(a) AKI Zobacz post
            Mi przy rejestracji nie przyjmuje numer umowy. to ciekawe że na ICA numer im pasuje?
            Tylko, że przy logowaniu do ICA wpisuje się numer Abonenta.
            This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

Takze sie zarejestrowałem otrzymalem potwierdzenie lecz nie moge od wczoraj zalogować się w konkursie.
              dziwne

Komentarz

A ja się wczoraj zarejestrowałem, zalogowałem i dzisiaj wygrałem

Komentarz

ile miałeś punktów?
                  można grać ile razy się chce, czy jeden abonent tylko raz?

Komentarz

Mój problem z zarejestrowaniem polega na tym, że nie mogę potwierdzić zapoznania się z regulaminem. Odpowiednie okienko nie jest aktywne. Wszystkie wcześniejsze dane wchodzą. Co mam zrobić.

Komentarz

napisał(a) connor Zobacz post
                      ile miałeś punktów?
                      34coś ...

napisał(a) connor Zobacz post
                      można grać ile razy się chce, czy jeden abonent tylko raz?
                      Grać możesz do upadłego, raz na godzinę ( rundę ) - wygrać w konkursie podstawowym tylko raz. Później masz drugą szansę w konkursie finałowym 22.12

Komentarz

napisał(a) dartman Zobacz post
                        Mój problem z zarejestrowaniem polega na tym, że nie mogę potwierdzić zapoznania się z regulaminem. Odpowiednie okienko nie jest aktywne. Wszystkie wcześniejsze dane wchodzą. Co mam zrobić.
                        Czy próbował Pan zarejestrować się korzystając z innej przeglądarki? Jeden z forumowiczów zgłaszał, że udało mu się na Google Chrome.

Komentarz

napisał(a) Olga_n Zobacz post
                          Jeden z forumowiczów zgłaszał, że udało mu się na Google Chrome.
                          Na Operze też wszystko działa OK.

Komentarz

ale sciema, wlasnie wygralem serie, i tylko pendrive i nie moge wiecej grac. zaraz zaloze konto na druga umowe
                            Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

Kurcze...nie jest to takie łatwe jak się wydaję, spróbuję ponownie za godzinę bo na razie dwie próby nie udane.
                              Sam pomysł ekstra.

Komentarz

napisał(a) Aninianin Zobacz post
                                ale sciema, wlasnie wygralem serie, i tylko pendrive i nie moge wiecej grac. zaraz zaloze konto na druga umowe
                                ja mam w zanadrzu 3 umowy...

EDIT:
                                w tej rundzie są trudne pytania

np o imię sobowtóra eleny...
                                Ostatni raz edytowany przez connor; 2011-12-10, 14:17.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+