Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konkurs N

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• A jakiś kontakt z organizatorem konkursu jest?
    Styczeń 2015
    Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

• Ale, powinni zadzwonić bo adres korespondencyjny może mi np. nie pasować do dostarczenia nagrody i chciałbym wybrać inny. Chyba, że wysyłają Pocztą Polską to nie ma problemu bo zostawią awizo.

Komentarz

• napisał(a) emarti Zobacz post
        A jakiś kontakt z organizatorem konkursu jest?
        organizatorem konkursu jest ITI Neovision, czyli n
        na pewno można kontaktować się z przedstawicielami w takiej sytuacji

Komentarz

• Trzech konsultantów nie wiedziało o jaki konkurs chodzi
          COMFORT+
          Multi+
          EXTRA+
          HBO
          Premium Sport &Film
          CANAL+ VOD
          netVOD+ konto podstawowe
          NC+ GO internet
          Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

• napisał(a) Iceberg Zobacz post
            Ale, powinni zadzwonić bo adres korespondencyjny może mi np. nie pasować do dostarczenia nagrody i chciałbym wybrać inny. Chyba, że wysyłają Pocztą Polską to nie ma problemu bo zostawią awizo.
            można powiedzieć że mam ten sam problem
            Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2011-12-18, 07:13. Powód: delete - zbędny komentarz

Komentarz

• Ludzie kochani ktoś dał wam karteczki czy pendraiva a zachowujecie się jak byście nigdy w życiu nic nie mieli.
              "Ja mam 50 umów to gram aż wygram" nawet babcię z łóżka ściągam bo się należy, a że wasza wiedza zalicza się tylko do czasu wyszukiwania na filmwebie i wikipedii to już co innego bo koszulka musi być

Komentarz

• nie no
                konkurs polega na tym aby grać, mogę gra na tyle umów no i co z tego?

wygrałem parę gadżetów, przyznam że niektóre fajne i teraz myślimy dlaczego n nie postępuje z własnym regulaminem...

Komentarz

• napisał(a) mistrzkaskader Zobacz post
                  Ludzie kochani ktoś dał wam karteczki czy pendraiva a zachowujecie się jak byście nigdy w życiu nic nie mieli.
                  "Ja mam 50 umów to gram aż wygram" nawet babcię z łóżka ściągam bo się należy, a że wasza wiedza zalicza się tylko do czasu wyszukiwania na filmwebie i wikipedii to już co innego bo koszulka musi być
                  Ale, jesteś żałosny dzieciaku. To jaką wiedzą dysponuje nie tobie oceniać, do tego z poziomu ślenczenia przed monitorem i czytania postów innych. Co do konkursu- wygrałem to mi się należy, proste.

Komentarz

• napisał(a) mistrzkaskader Zobacz post
                    Ludzie kochani ktoś dał wam karteczki czy pendraiva a zachowujecie się jak byście nigdy w życiu nic nie mieli..../ciach
                    .../ a że wasza wiedza zalicza się tylko do czasu wyszukiwania na filmwebie i wikipedii to już co innego bo koszulka musi być
                    zapomniałeś o tej stronie
                    ale musisz zrozumieć że okres dorastania rządzi się swoimi prawami
                    "Ja mam 50 umów to gram aż wygram" nawet babcię z łóżka ściągam bo się należy...[ciach]
                    to jest najlepsze

Btw rozumiem że pendrive to sprzęt z "wyższej półki" i tu walka była bezpardonowa, ale te karteczki to z czym były? z pokemonami?

Komentarz

• A ja raz zagrałem i tablecik wpadł

Komentarz

• ooo... teraz możne wygrać iphone'a
                        jeśli takie nagrody już teraz to co w końcu będzie w tym finale?

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
                          ooo... teraz możne wygrać iphone'a
                          jeśli takie nagrody już teraz to co w końcu będzie w tym finale?
                          W finale wielkie TV ja pocztówkę poślę z Paryża na forum
                          Pozdrawiam.

Komentarz

• napisał(a) Pilot Zobacz post
                            W finale wielkie TV ja pocztówkę poślę z Paryża na forum
                            nie bądź taki pewny
                            być może ja wyślę te kartki

ale i telewizor też może być

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
                              nie bądź taki pewny
                              być może ja wyślę te kartki

ale i telewizor też może być
                              No trudno posiedzę nawet na tym mniejszym, Paryż zobaczę na TV5-MONDE, najwyżej (widzę że konkurencja ostra jest)
                              Pozdrawiam.

Komentarz

• napisał(a) Pilot Zobacz post
                                No trudno posiedzę nawet na tym mniejszym, Paryż zobaczę na TV5-MONDE, najwyżej (widzę że konkurencja ostra jest)
                                na pewno ostra
                                przez cały dzień będzie trwał finał, więc konkurencja będzie naprawdę ostra

aaa... w finale odpowiadamy nie na 3, a na 10 pytań

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+