Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana w nMultiroom Standard. Pytanie do przedstawicieli

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zmiana w nMultiroom Standard. Pytanie do przedstawicieli

Witam.
    Mam pytanie do przedstawicieli, dlaczego promocja oglądaj na nawet 6 dekoderach zmieniła się na 3 i czy zostanie przywrócona opcja dokupienia 5 dekoderów w nMultiroom Standard??
    nBox Recorder CLRA (CARBO), promocja Full + DVB-T USB Stick + Biały uzupełniający (po 4 dniach) do nMultiroomHD. Instalacja 2111. Połączone z dostępem do internetu (20m do Turbo i 15 do białego)

napisał(a) jkg12 Zobacz post
    Witam.
    Mam pytanie do przedstawicieli, dlaczego promocja oglądaj na nawet 6 dekoderach zmieniła się na 3 i czy zostanie przywrócona opcja dokupienia 5 dekoderów w nMultiroom Standard??
    Nie wiem, dlaczego została zmieniona (mogę się tylko domyślać).
    Nie wiem, czy zostanie przywrócona, bo obecnie mamy tą z 3 dekoderami i ta obowiązuje.

Komentarz

Mógłby pan się podzielić swoimi domyśleniami ??
      nBox Recorder CLRA (CARBO), promocja Full + DVB-T USB Stick + Biały uzupełniający (po 4 dniach) do nMultiroomHD. Instalacja 2111. Połączone z dostępem do internetu (20m do Turbo i 15 do białego)

Komentarz

napisał(a) Pawel.P_n Zobacz post
        Czyżby za dużo takich ofert się pojawiło?

Ta promocja była tak skonstruowana, że czy ktoś potrzebował jeden czy dwa dekodery slave, bo na przykład nie miał więcej telewizorów, to byłby bardzo niegospodarny biorąc mniej niż 5 dekoderów slave. Dekodery te były bez żadnej aktywacji i bez żadnych opłat za używanie przez cały okres umowy. Nawet gdyby miały tylko leżeć mu na półce, to należało je wziąć. Zawsze można było obdarować nimi znajomych. Jak na razie i tak działają bez konieczności łączenia z turbodekoderem, a potem może można by je używać do telewizji na kartę...
        USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

A tak na margine ten MR z 6 ma odbiornikami ktoś ma.. chodzi to..
          "MULTI+
          PREMIUM SPORT &FILM
          CANAL+ VOD
          AKTYWACJA NC+ GO INTERNET R
          EXTRA+ HB ITI+ Mediabox
          "

Komentarz

napisał(a) Pawel.P_n Zobacz post
            Nie wiem, czy zostanie przywrócona, bo obecnie mamy tą z 3 dekoderami i ta obowiązuje.
            czyli jak mam już 2 dekodery od roku do multiroom-u to czy można dokupić trzeci dekoder i przedłużyć umowę ?
            nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
            Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

napisał(a) Artek Ł. Zobacz post
              czyli jak mam już 2 dekodery od roku do multiroom-u to czy można dokupić trzeci dekoder i przedłużyć umowę ?
              Rozróżniamy dwa przypadki.

- jeżeli zamówiłeś Multiroom Standard z dwoma dekoderami, to planujemy w niedalekiej przyszłości umożliwić zakup dodatkowego.

- jeżeli od początku masz Multiroom Premium, czyli usługę, która pozwala korzystać maksymalnie z jednego dodatkowego pokoju, to obecnie nie ma możliwości dokupienia kolejnych dekoderów.

Uprzedzając kolejne pytania. Nie są obecnie znane, żadne szczegóły ewentualnego przejścia z Multiroom Premium na Multiroom Standard w ramach czasu oznaczonego.

Komentarz

Propozycja wieloletniego klienta.

Moja propozycja dotycząca multiroom która by mnie w pełni zadowoliła:
                opcja Multiroom premium w obecnej formie + możliwość dołączenia do 2-óch dodatkowych dekoderów ADB2850/49 ST z funkcjonalnością standard
                (dekoder zakupiony na własność, z możliwością podpięcia dysku zewnętrznego, możliwość wykorzystania dekoderów z N na kartę/TNK HD). Opłata miesięczna zgodnie z obowiązującym cennikiem 20/15 zł za dodatkowy dekoder.

Starzy klienci multiroom byliby z pewnością w zadowoleni.
                Nie widzę sensu w obecnych dwóch rozdzielonych ofertach tylko dla nowych klientów. Niepewność, niedoinformowanie, ciągłe zmiany nie przyczyniają się pozytywnie do wyboru tej platformy. Trudno nawet komukolwiek z znajomych proponować czegokolwiek w n, jak przy realizacji okazuje się, że oferta jest już zupełnie inna i znacznie ograniczona (np. ostatnia zmiana z 6 do 3 dekoderów).

Komentarz

A na ulotkach w APS i na stronie wciąż mamy MR na 6 TV http://n.pl/multiroom_hd.html

po wpadce z TVN +1 myslałem ze już niżej nie mozna upasc ale jak widze sie mylilem - żenuła
                  TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Wprowadzić aktywację za każdy dekoder powyżej 3 i będzie po problemie. Ja potrzebuje 4 dekoderów w domu i obecnie zmiana promocji, mimo licznika na stronie który na to nie wskazywał bardzo mnie rozczarowała

Komentarz

To nie jest tak, że Multiroom Standard został "skrócony" do konfiguracji TURBO + 2 dodatkowe dekodery. Obecnie takie, zamówienia nie są jeszcze wprowadzone do systemu. Jak tylko otrzymamy potwierdzenie, że umowy widnieją w bazie abonentów, to każdy z takich użytkowników będzie mógł domówić do swojej oferty kolejne dekodery.

W tej sytuacji pozostaje mi przeprosić za odłożenie pewnych rzeczy w czasie.

Warunki zamówienia dodatkowych dekoderów, zamieszczam poniżej:

Każdy dodatkowy dekoder uzupełniający to opłata jednorazowa 49zł. W tym przypadku za każdy dodatkowy dekoder pobierana jest również opłata miesięczna 15zł do posiadanego wcześniej abonamentu.

Zamówienia będzie można zlecić w formie telefonicznej, w momencie kiedy umowy pojawią się w systemie i mówimy tu o umowach z dekoderem TURBO+ dwoma dekoderami slave.

Komentarz

Witam.
                        napisał(a) o7o Zobacz post
                        .
                        opcja Multiroom premium w obecnej formie + możliwość dołączenia do 2-óch dodatkowych dekoderów ADB2850/49 ST z funkcjonalnością standard
                        .
                        Problem w tym, że dekodery dodatkowe w MS to ITI-5800S. No i nie ma oferty z równoległym działaniem MP i MS.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

W opcji Allinclusive, również 15zł miesięcznie?

Komentarz

Witam, ja np. nie mam multiroom, posiadam jedynie dekoder (ten biały bez nagrywarki), i umowę która kończy się chyba w ciągu najbliższego miesiąca. Czy jest możliwość przedłużenia umowy i wzięcia multiroom z tymi 3 dekoderami? I jaka jest ewentualna cena tego wszystkiego? Opłaty jednorazowe i późniejszy abonament.

Komentarz

napisał(a) Michał_n Zobacz post
                              To nie jest tak, że Multiroom Standard został "skrócony" do konfiguracji TURBO + 2 dodatkowe dekodery. Obecnie takie, zamówienia nie są jeszcze wprowadzone do systemu. Jak tylko otrzymamy potwierdzenie, że umowy widnieją w bazie abonentów, to każdy z takich użytkowników będzie mógł domówić do swojej oferty kolejne dekodery.
                              Oj, co to się dzieje z promocjami n-ki tej jesieni?

Najpierw ten pomysł z wyłączeniem TVN HD+1 tuż przed jesiennym szczytem, potem oferta z telewizorem za 1 zł bez jakiegokolwiek zabezpieczenia się na wypadek rozwiązania umowy w związku z mającymi nastąpić zmianami w ofercie, no i w końcu ta promocja ALL INCLUSIVE, w której każdemu wciskano za darmo 5 dodatkowych dekoderów, czy były komuś do czegoś potrzebne, czy nie.

Kto to wszystko wymyśla? Czyżby wraz z TB odeszły też osoby znające się na przygotowywaniu promocji?
                              USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+