Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"n"ka na imprezce Sony

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• "n"ka na imprezce Sony

dojeżdżam sobie dziś do OPO Cetniewo i co widzę...
    Impreza objazdowa Sony, na której prezentuje różne swoje produkty (playstation, TV 3D, laptopy, itp.), a na jednym ze stoisk... "n"ka prezentująca swą ofertę.
    Nawiasem mówiąc - całkiem fajny pomysł na promocję swych produktów - być tam, gdzie najwięcej ludzi, pokazać tam to, co najlepsze.
    I chyba się udaje sądząc po ilości ludzi kręcących się przy stoiskach (pewnie dzięki nie najlepszej pogodzie) - oprócz "n"ki i Sony, swoje stoisko ma też AXN.

Szkoda tylko, że panowie, którzy prezentują "n"kę nie wiedzą nic o nowościach, które nas czekają wraz z konferencją... Ale przynajmniej dzieciak był usatysfakcjonowany otrzymanym balonikiem

Każdy, kto wyrazi zainteresowanie ofertą otrzymuje kupon na promocyjne ceny abonamentu (Hollywood za 68zł i Wielka Rewolucja za 48zł).

Wtedy należy wejść na stronę http://n.pl/sonyroadshow i wprowadzić kod z kuponu (ciekawe, czy jest unikalny).
    Jakby co to mam jeden kod do przekazania w dobre ręce.

znając życie to jest jeden kod jak jest jakiś wyraz
    a jeżeli ciąg liter i cyfr to kody są unikalne

tak z ciekawości jest jakiś kod ważności tego kodu?
    Ostatni raz edytowany przez connor; 2011-07-20, 19:01.

Komentarz

terminu ważności na ulotce nie ma. Jest tylko info, że oferta ważna do wyczerpania zapasów. Na mój gust, oferta jest ważna do końca trwania imprez objazdowych n+Sony+AXN.

A czy jest unikalny? sprawdzę jak pójdę po kolejny kupon

Komentarz

dzięki za kod

jak wykorzystam to ok
        jak nie to powiem, żeby ktoś inny mógł skorzystać

Komentarz

Cześć, gdybyś nie wykorzystał to chętnie zrobię to za Ciebie Pozdrawiam.
          5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
          2850ST / APOLLO (DVB-T)
          Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

spoko, Panowie...
            Druga ulotka ma ten sam kod, czyli nie jest unikalny.
            Ostatni raz edytowany przez Michał_nc+; 2011-08-03, 12:24.

Komentarz

No to mam teraz dylemat ... brać białego takiego jak mam teraz w TNK 2850st , czy Czarnego ... z tym że jest stary i jest ryzyko że nie będzie CLRA w związku z czym nie wykupie w razie co do niego oprogramowania turbo ...

Chyba poleci 2850st

Rozumiem że dane adresowe mam podać z dowodu ? A adres korespondencyjny tam gdzie mają mi posłać zestaw ...

Tak ?
              Ostatni raz edytowany przez stonka; 2011-07-20, 21:23.
              Panasonic 42ST30E
              BOX+ New 2851s
              Comfort + i HBO

Komentarz

stonka Bardzo dobrze rozumiesz. Dane z dowodu a korespondencyjny tam gdzie mają wysłać Ci zestaw.

Komentarz

Jak Masz jednokablową instalację w tym pokoju i nie zamierzasz tego modyfikować to brałbym 2850 zamiast PVR 250GB! moje zamówienie już poszło mam 2*2850 z TNK HD już bez doładowywań sprzedaję każde za 250 zł i będę miał małego białasa za 48zł/mc ze wszystkimi pakietami podstawowymi! chyba nie ma się co zastanawiać
                  5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
                  2850ST / APOLLO (DVB-T)
                  Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

napisał(a) Sebe Zobacz post
                    Jak Masz jednokablową instalację w tym pokoju i nie zamierzasz tego modyfikować to brałbym 2850 zamiast PVR 250GB! moje zamówienie już poszło mam 2*2850 z TNK HD już bez doładowywań sprzedaję każde za 250 zł i będę miał małego białasa za 48zł/mc ze wszystkimi pakietami podstawowymi! chyba nie ma się co zastanawiać
                    Oj nie ma TNK poleci na allegro

Mam instalacje dwu kablową , ale nie chcę dekodera z 80gb na nagrania ... i tak nagrywam podczas absencji w domu, więc 2850st "styknie"
                    Panasonic 42ST30E
                    BOX+ New 2851s
                    Comfort + i HBO

Komentarz

a co dokładnie jest w tym pakiecie wielka rewolucja >?? Wielka Rewolucja za 48zł bo nie pamiętam... a korci mnie wziąśc abo za 48 zł

edit :

http://n.pl/sony/promocje/wielka_rewolucja czemu nie można sprawdzić zawartości poszczególnych pakietów ?
                      Ostatni raz edytowany przez Telewija Na Kartę HD; 2011-07-21, 08:06.
                      W N od 2.08.2011 r . Obecnie Full Pakiet + nFilmy .
                      nBox HDTV Recorder BZZB

Komentarz

napisał(a) Telewija Na Kartę HD Zobacz post
                        http://n.pl/sony/promocje/wielka_rewolucja czemu nie można sprawdzić zawartości poszczególnych pakietów ?
                        Proszę napisz, że żartujesz....
                        Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

napisał(a) _michal Zobacz post
                          spoko, Panowie...
                          Druga ulotka ma ten sam kod, czyli nie jest unikalny.
                          Wielkie dzieki, ale: po wejściu do formularza okazuje się ,że:
                          Nfilm HD + HBO HD w cenie pakietu. ALE JUŻ c
                          Cinemax HD + Filmbox HD - 2 miesiące w prezencie.Potem mozna pewnie dokupić. Chyba "oryginalny " Hollywood był lepiej wyposazony ?To co to za Hollywood ? I co z MR ?
                          Ostatni raz edytowany przez Michał_nc+; 2011-08-03, 12:24.
                          ernet
                          --------------------------------------------------------
                          Telewizja NC+ Inside .
                          Silver(+) oraz 6xC+,3xHBO,5xFilmbox +MR
                          MediaBox

Komentarz

napisał(a) ernet Zobacz post
                            Wielkie dzieki, ale: przy opcji Hollywood widnieje napis
                            1) Filmowe Opcje Dodatkowe - Nfilm HD + HBO HD przez 2 miesiące w prezencie. Czy to znaczy,że po ich upływie trzeba będzie je wykupić ?! To co to za Hollywood ? I co z MR ? PS. Na Infolini nie znają szczegułów
                            Z tego co widzę to zwykły błąd. Jak najedziesz na te filmowe opcje dodatkowe to pojawia ci się większy napis i tam nie ma już nic na temat "2 miesięcy w prezencie". Natomiast przy Wielkiej Rewolucji taki napis jest.
                            Czyli na pewno nFilm HD i HBO HD są w ofercie Hollywood na stałe.

Komentarz

napisał(a) ernet Zobacz post
                              Wielkie dzieki, ale: po wejściu do formularza okazuje się ,że:
                              Nfilm HD + HBO HD w cenie pakietu. ALE JUŻ c
                              Cinemax HD + Filmbox HD - 2 miesiące w prezencie.Potem mozna pewnie dokupić. Chyba "oryginalny " Hollywood był lepiej wyposazony ?To co to za Hollywood ? I co z MR ?
                              Nie, w Hollywood nie było Cinemaxa oraz Filmboxa. Nie przesadzajmy, za 68 zł nie można mieć za dużo Po to jest FULL.
                              Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+