Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"n"ka na imprezce Sony

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) xeo151 Zobacz post
    Niby tak, ale przy potem gdy dekoder nie jest CLRA przy chęci aktualizacji do turbo jest problem, więc może warto przedzwonić na infolinie, lub ktoś z moderatorów/pracowników n z forum ma możliwość takiej adnotacji ?
    Jeżeli otrzymujesz sprzęt o innym numerze seryjnym niż CLRA to przy chęci aktywacji na TURBO konieczna jest wymiana dekodera (obecnie wymiany są wykonywane przez CC za pomocą kuriera). Jeżeli otrzymasz od początku natomiast CLRA to aktywacje TURBO otrzymujesz bez problemu na infolini.

Komentarz

• No i niestety dostałem BSLA,który jest dość głośny i mułowaty. W ciągu paru najbliższych dni muszę się namyśleć co z tym fantem zrobić. Jak wygląda kwestia wymiany na CLRA, bo wiem, że mogę w ciągu 10 dni odstąpić od umowy.
      sigpic
      Sony KDL-46LX900 + Nbox recorder + Sky+HD 1TB box
      HK AVR 760 + 7.1 QUDRAL QUINTAS 5000
      HK BDP 10
      HK 990 + Altus 300
      HK HD 990
      HK TU 980

Komentarz

• Wymiana w ramach upgrade - to koszt 99 zł - dzwoniąc do BOK uzyskasz wszystkie informacje na temat szczegółowych warunków dotyczących wymiany. Przy okazji takiej wymiany uzyskasz oprogramowanie TURBO.

Komentarz

• I zostanie ci 5 dych w kieszeni, bo taka opcja lepiej sie oplaca niz clra od razu z turbo
          Ostatni raz edytowany przez sosen13; 2011-09-15, 08:56.
          hollywood
          clra/carbo
          panasonic p50g20b
          lg htx762tz

Komentarz

• Czy warty jest coś ten dekoder za 0zł przy opcji za 48zł?
            Nie zamierzam poszerzać pakietu w przyszłości. Czy ktoś by mógł wypisać kanały które wchodzą w skład tego pakietu, bo za chiny nie mogę przypasować ilości kanałów do pakietów oferowanych bez promocji - zawsze jest odchylenie kilku kanałów.
            Na pewno bym musiał jeszcze zabrać tą antenę za 90zł ale czy ten kabelek hdmi wchodzi w końcu w skład zestawu?

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Komentarz

• napisał(a) Kaziudziad Zobacz post
              Czy ktoś by mógł wypisać kanały które wchodzą w skład tego pakietu, bo za chiny nie mogę przypasować ilości kanałów do pakietów oferowanych bez promocji - zawsze jest odchylenie kilku kanałów.
              W promocji i po niej za standardową opłatą oczywiście masz wszystkie pakiety:

zobacz tutaj - przejdź po pierwszej linii a będą ci się podświetlać kanały http://n.pl/oferta/kanaly.html
              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Witam jest to mój pierwszy post wiec pozdrawiam wszystkich ,wracając do tematu posiadam kod promocyjny po zakupie telewizora samsung i jeżeli dobrze zrozumiałem to mogę zamówić recorder 250 gb abonament 48zł. i zaraz po aktywacji zadzwonić do B.O.K. z prośbą o wymianę na turborecorder 500gb. za 99zł. i nie chodzi mi o ściągnięcie samego softu ,co wtedy z tym recorderem 250gb. czy musze go odesłać ? a jeśli tak to na kogo koszt ?

Komentarz

• napisał(a) Remiqa Zobacz post
                  Witam jest to mój pierwszy post wiec pozdrawiam wszystkich ,wracając do tematu posiadam kod promocyjny po zakupie telewizora samsung i jeżeli dobrze zrozumiałem to mogę zamówić recorder 250 gb abonament 48zł. i zaraz po aktywacji zadzwonić do B.O.K. z prośbą o wymianę na turborecorder 500gb. za 99zł. i nie chodzi mi o ściągnięcie samego softu ,co wtedy z tym recorderem 250gb. czy musze go odesłać ? a jeśli tak to na kogo koszt ?
                  nic nie musisz wysyłać, brakujące 250 GB do softu Turbo odblokują Ci automatycznie

Komentarz

• napisał(a) tomo75i8 Zobacz post
                    nic nie musisz wysyłać, brakujące 250 GB do softu Turbo odblokują Ci automatycznie
                    O ile jest to CLRA, Model: ITI-5720SX
                    Ostatni raz edytowany przez Pilot; 2011-09-19, 12:54. Powód: uzupełnienie
                    Pozdrawiam.

Komentarz

No właśnie nie chodzi mi o odblokowanie softu chce fizycznie mieć ten turborecorder 500gb dlatego że jest on po prostu lepiej wykonany .Co ty na to ?

Komentarz

• napisał(a) Remiqa Zobacz post
                        chce fizycznie mieć ten turborecorder 500gb dlatego że jest on po prostu lepiej wykonany .Co ty na to ?
                        bardzo wątpię

Komentarz

• nie bardzo zatem rozumiem? jesli juz masz taki dekoder jak pisze kolega wyżej to możesz ale nie musisz "wzbogacać" go o oprogramowanie Turbo. Jeśli nie zamówisz Turbo to poprostu będziesz miał 250 GB miejsca na dysku. Jeśli się mylę to proszę bardziej doświadczonych forumowiczów o poprawienie mnie.

Komentarz

nie bardzo zatem rozumiem? jesli juz masz taki dekoder jak pisze kolega wyżej to możesz ale nie musisz "wzbogacać" go o oprogramowanie Turbo. Jeśli nie zamówisz Turbo to poprostu będziesz miał 250 GB miejsca na dysku. Jeśli się mylę to proszę bardziej doświadczonych forumowiczów o poprawienie mnie.
                            No to poprawiam, seria BZZB, nie ma możliwości wgrania oprogramowania Turbo, choć z wyglądu ten dekoder wygląda tak samo. Serie i model możesz odczytać na nalepce ze spodu tego tunera.
                            Pozdrawiam.

Komentarz

• Na forum wyczytałem że ten 250gb. jest po prostu głośniejszy ,turbo 500gb ma dysk od dołu wiec go tak nie słychać .(ale to wszystko przeczytałem wiec jeżeli nie mam racji to mnie poprawcie )

to jest fragment :
                              Jeżeli chodzi o wygląd to widać, że ADB cały czas coś poprawia w swojej konstrukcji. Błyszcząca obudowa została zamieniona na matową co uważam za plus. Koniec porysowanej obudowy od wycierania z kurzu. Z prawej strony mamy nieco inny układ ikon Dolby Digital itp. Z tyłu widać całkowicie odmieniony układ złącz. Oczywiście wiąże się to z wymianą płyty głównej na nowy model. Od spodu pojawiły się też gumowe nóżki chociaż w ostatnich modelach recordera też były już obecne. Podobnie jak wiatrak od dysku, który został przeniesiony na spód dekodera. W związku z tym dekoder jest cichy jak nigdy dotąd. Koniec problemów z jakąkolwiek słyszalnością sprzętu. Największy wpływ ma oczywiście także sam dysk twardy, który został wymieniony na większy model: 500GB Western Digital Greenpower Eco.
                              Ostatni raz edytowany przez Remiqa; 2011-09-19, 13:25.

Komentarz

• W promocji sony właśnie dzisiaj abonament podrożał
                                zamiast 68 jest 78, a zamiast 48 jest 54

miałem z kolegą któremu zamawiałem bo udało się wziąć jeszcze za 68...

jeszcze dekoder...
                                widać że używka, zapakowany w folie termokurczliwą, ale po rozpakowaniu widać rysy na górze dekodera
                                zastanawiam się teraz od czego?
                                ktoś tak mocno czyścił ten dekoder ruchami kolistymi, czy może coś na nim stało?
                                może kwiaty?

dla mnie to trochę dziwne, bo sądzę że na takim sprzęcie nie można nic trzymać...

napisał(a) Pilot Zobacz post
                                No to poprawiam, seria BZZB, nie ma możliwości wgrania oprogramowania Turbo, choć z wyglądu ten dekoder wygląda tak samo. Serie i model możesz odczytać na nalepce ze spodu tego tunera.
                                tak samo nie wygląda
                                są wyraźne różnice między nimi
                                chcesz się przekonać to postaw dwa te dekodery obok siebie to zobaczysz...

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+