Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"n"ka na imprezce Sony

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ja rozumiem, że to już ostatni gwizdek na tą promocję? Sobie już zamówiłem, teraz myślę nad dziadkiem, 23-24.08 – Dziwnów odbyła się ostatnia impreza sony, czyli ta promocja też zniknie na dniach ?
    TVN HD, TVP HD, Polsat HD za 15zł ?

Komentarz

• wczoraj w DD TVN widziałem że byli w radomiu

na pewno jeszcze trochę to potrwa, bo ludzie muszą wrócić z wakacji i się zastanowić

Komentarz

• Moze ktos tak w skrocie mi napisac...

co sie zyska dzieki temu kodowi :p ?

Komentarz

• napisał(a) acess Zobacz post
          Moze ktos tak w skrocie mi napisac...

co sie zyska dzieki temu kodowi :p ?
          abonament zamiast 59, 89 to 48, 68 i dużo tańsze dekodery

Komentarz

• O wlasnie szczegolnie chodzi mi o te dekodery , idac dalej o MR..

masz moze konkretne ceny ? i jak z umowami ? na ile ?

Komentarz

• Tu masz stronę promocji:

http://n.pl/sony/logowanie
              Ostatni raz edytowany przez Michał_nc+; 2011-08-28, 13:31.

Komentarz

• O fajnie.

Teraz mogę przejrzeć ofertę dekoderów.
                chciałbym nabyc same tunery.

Powie mi ktoś czy ten recorder za 49zł pod MR bedzie mozna go uzyc ?

a takze drugie pytanie:
                czy mozna nabyc te dwa tunery ?
                biały (nowy) i czarny recorder?

bo nie ukrywam chciałbym je nabyć a żeby miec pod MR
                gdzie posiadam juz białego Nboxa i jak wiadomo nie mogę uruchomic na nim MR.
                Ostatni raz edytowany przez acess; 2011-08-28, 13:25.

Komentarz

• Widać musisz się troszkę jeszcze rozejrzeć w ofercie tv N. W tej promocji nie można nabyć usługi MR. Dekoder recorder dostajesz losowo. Tylko biorąc recorder turbo masz pewność że dostaniesz CLRA
                  I biały ( nowy) i recorder musisz nabyć w jeden umowie aby korzystać z usługi MR. Jeśli interesuje Cię taka opcja to tylko pozostaje strona N czy sklep jeśli interesuje Cię jeden dekoder to polecam promocję Sony.
                  Ostatni raz edytowany przez maciej87; 2011-08-28, 13:26.
                  17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
                  1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
                  1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
                  1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
                  ADB 2850st
                  CLRA 500 GB
                  ITI 5800S

Komentarz

• Ale ja nie chcę nabyc bezpośrednio usługi MR.

tylko pytam o dekoder czy obsłuży MR.

ewentualnie oprogramowanie turbo , tak ? do niego by trzeba było zastosować

Komentarz

• napisał(a) maciej87 Zobacz post
                      Widać musisz się troszkę jeszcze rozejrzeć w ofercie tv N. W tej promocji nie można nabyć usługi MR. Dekoder recorder dostajesz losowo. Tylko biorąc recorder turbo masz pewność że dostaniesz CLRA
                      I biały ( nowy) i recorder musisz nabyć w jeden umowie aby korzystać z usługi MR. Jeśli interesuje Cię taka opcja to tylko pozostaje strona N czy sklep jeśli interesuje Cię jeden dekoder to polecam promocję Sony.
                      ależ można
                      wystarczy zamówić np hollywod

do tego jak masz turbo to zamawiasz dekoder dodatkowy za 399, jak nie masz to aktywujesz turbo za 48 i bierzesz dekoder za 399...

Komentarz

• Prawdopodobnie naruszam regulamin: do usunięcia
                        ----------------------------------------------
                        6. Zabrania się Użytkownikom Forum zamieszczania treści bezprawnych, działających na szkodę platformy n oraz innych Użytkowników, obraźliwych, wulgarnych, niezgodnych z powszechnie obowiązującym w Polsce prawem, nieprawdziwych, propagujących przemoc, nagannych moralnie, naruszających dobre obyczaje, naruszać dóbr osobistych, obrażać uczuć religijnych, ośmieszać, szkalować, publikować treści mogących godzących lub potencjalnie godzących w prawa autorskie, publikowania danych adresowych oraz teleadresowych innych niż własne, prowadzić kampanii reklamowych, politycznych, społecznych, wdawania się w spory lub ich prowokowania, podawania odnośników do stron internetowych, portali, forów dyskusyjnych o podobnej tematyce lub niezgodnych z założeniami Forum, publikować treści o charakterze reklamowym bez zgody Administratora lub Moderatora.
                        Ostatni raz edytowany przez magicflava; 2012-02-28, 19:04.

Komentarz

• To masz dwie opcje w tej umowie albo bierzesz WR za 48 na miesiąc i dekoder za 48zł i po wpisaniu umowy do systemu (około kilku dni) robisz wymiankę na TURBO za 99 zł. Albo bierzesz Hollywood za 68 zł i dekoder za 199zł i nic więcej nie robisz a jak będzie Ci się kończył abo to możesz potem zakupić MR.
                          ADB 2850st
                          CLRA 500 GB
                          ITI 5800S

Komentarz

• napisał(a) maciej87 Zobacz post
                            To masz dwie opcje w tej umowie albo bierzesz WR za 48 na miesiąc i dekoder za 48zł i po wpisaniu umowy do systemu (około kilku dni) robisz wymiankę na TURBO za 99 zł. Albo bierzesz Hollywood za 68 zł i dekoder za 199zł i nic więcej nie robisz a jak będzie Ci się kończył abo to możesz potem zakupić MR.
                            a bez wymiany sie nie da ?

bo wyczytalem w regulaminie ze jest oprogramowanie turbo.. tylko do czego to nie wiem

do zwyklego recordera ?

-----
                            bo nie chcialbym zamawiac dwoch umów..

to jak mam teraz podpisaną umowe + bialy nbox

drogo mnie wyjdzie MR..

chyba lepiej juz warto wziac nnk tam tylko 200zl na modul z kartą no ale i mniej programow ;/
                            Ostatni raz edytowany przez acess; 2011-08-28, 13:54.

Komentarz

• jeśli chcesz WR to sie nie da. Ale skoro nie chcesz teraz brać MR to po co Ci od razu dekoder CRLA bo nic nie pisałeś że chcesz mieć większy dysk czy coś
                              ADB 2850st
                              CLRA 500 GB
                              ITI 5800S

Komentarz

• da się, tylko warunek że dostanie CLRA, wtedy zamawia soft za 48 i multiroom za 399
                                jak nie dostanie CLRA to może wymienić przez BOK razem z multiroom

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+