Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"n"ka na imprezce Sony

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) connor Zobacz post
    umowa podpisana przez kuriera zawsze trwa 13 miesięcy...
    dlaczego wiec na stronie podane sa rozne okresy trwania umowy? np dla hollywood rzeczywiscie 18mcy, co jak dla mnie jest lepsze niz 13scie. a jak niby mialbym podpisac umowe inaczej niz przez kuriera zamawiajac hollywood - jedynie online??
    hollywood
    clra/carbo
    panasonic p50g20b
    lg htx762tz

Komentarz

• lepiej podpisać umowę na 13 miesięcy. Zawsze potem możesz przejść na okres nieoznaczony umowy lub wcześniej negocjować warunki przedłużenia okresu oznaczonego.

Komentarz

• jak podpiszesz na 18 to będziesz mógł płacić te 68 przez 18, ale jak zechcesz zerwać to możesz po 13, bo jak stanowi ustawa
        Umowę zawartą na czas dłuższy niż rok poczytuje się po upływie tego terminu za zawartą na czas nieoznaczony

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
          lepiej podpisać umowę na 13 miesięcy. Zawsze potem możesz przejść na okres nieoznaczony umowy lub wcześniej negocjować warunki przedłużenia okresu oznaczonego.
          a nie jest tak ze po wygasnieciu promocji i przechodzeniu na okres nieoznaczony placisz za pakiety normalna cene a nie taka jaka byla w promocji? dlatego wydaje mi sie ze jesli jest jakas naprawde super promocja, to na im dluzej umowa tym lepiej.
          i connor: pisales ze sa zawsze umowy podpisywane przez kuriera na 13mcy, a teraz ze moge podpisac na 18scie..
          hollywood
          clra/carbo
          panasonic p50g20b
          lg htx762tz

Komentarz

• napisał(a) sosen13 Zobacz post
            a nie jest tak ze po wygasnieciu promocji i przechodzeniu na okres nieoznaczony placisz za pakiety normalna cene a nie taka jaka byla w promocji? dlatego wydaje mi sie ze jesli jest jakas naprawde super promocja, to na im dluzej umowa tym lepiej.
            Tak jest, ale jak zadzwonisz do nich wcześniej (w ciągu ostatnich trzech miesięcy umowy) - dadzą Ci propozycję przedłużenia umowy - najczęściej na równie dobrych warunkach jak sama promocja.
            Gdyby nie dali - napisz wypowiedzenie i czekaj...
            Sami do Ciebie zadzwonią z być może jeszcze lepszą ofertą.

Komentarz

• przesledzilem troche watek o przedluzaniu umow dla stalych klientow i czesto wlasnie wcale nie dostaniesz lepszej oferty jeli juz miales naprawde dobra wczesniej, dlatego wciaz upieram sie przy swoim, ze w zaleznosci od atrakcyjnosci promocji, moze byc tak ze im na dluzej tym lepiej. a nie zadzwonia do mnie juz z innych wzgledow, hehe.. (patrz profil)
              Ostatni raz edytowany przez sosen13; 2011-08-23, 23:44.
              hollywood
              clra/carbo
              panasonic p50g20b
              lg htx762tz

Komentarz

• No to w końcu mogę się pochwalić że promocja Sony u mnie zadziałała uff
                17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
                1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
                1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
                1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
                ADB 2850st
                CLRA 500 GB
                ITI 5800S

Komentarz

• Ile się czeka na emaila po złożeniu zamówienia?
                  Czy po odebraniu przesyłki jest 10 dni na zwrot jak nie będzie mi odpowiadać?
                  TVN HD, TVP HD, Polsat HD za 15zł ?

Komentarz

• mail powinien szybko przyjść, zaś jeśli chodzi o zwrot to tak - 10dni.
                    Extra+ - 49,90 i History Hd, H2 - 2,99

Forumowa loża szyderców

Komentarz

• no tak otrzymałem tego pierwszego o weryfikacji. ile trzeba czekać na kolejnego o wysyłce? dwie doby?
                      TVN HD, TVP HD, Polsat HD za 15zł ?

Komentarz

• napisał(a) Cortez2011 Zobacz post
                        no tak otrzymałem tego pierwszego o weryfikacji. ile trzeba czekać na kolejnego o wysyłce? dwie doby?
                        Jak ja zamówiłem to dostałem 1 email na początku i późnej 2gi e-mail witamy w N . Nie ma żadnych info o tym że wysłali paczkę
                        W N od 2.08.2011 r . Obecnie Full Pakiet + nFilmy .
                        nBox HDTV Recorder BZZB

Komentarz

• napisał(a) Cortez2011 Zobacz post
                          Ile się czeka na emaila po złożeniu zamówienia?
                          Czy po odebraniu przesyłki jest 10 dni na zwrot jak nie będzie mi odpowiadać?
                          Email może leżeć w spamie!!!
                          Tak masz 10 dni na zwrot ( taki mały haczyk tzn dopiero jak umowa będzie w systemie)
                          Nie dostaniesz żadnej informacji że paczka została wysłana. Możesz napisać do konsultanta lub zadzwonić do BOK i po podaniu peselu dostaniesz informację co się dzieje z przesyłką.
                          17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
                          1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
                          1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
                          1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
                          ADB 2850st
                          CLRA 500 GB
                          ITI 5800S

Komentarz

• nieprawda
                            masz 10 dni od podpisania, a dekoder zwracasz później trochę

jak przekroczysz 10 dni to może być problem

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
                              nieprawda
                              masz 10 dni od podpisania, a dekoder zwracasz później trochę

jak przekroczysz 10 dni to może być problem
                              W przypadku 10 dniowego odstąpienia od umowy dekoder powinien być zwrócony od razu w APSiS razem z pismem rezygnacyjnym. 14 dni na zwrot dekodera obowiązuje przy standardowym rozwiązaniu umowy.
                              Odstąpienie przysługuje każdemu klientowi, niezależnie od oferty.
                              That is not dead which can eternal lie, yet with strange aeons even death may die...

Komentarz

• ale teoretycznie można pismo o odstąpieniu wysłać pocztą i wtedy kanały będą trochę świecić...

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+