Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"n"ka na imprezce Sony

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) yavamir Zobacz post
    nadal cisza niby nic ale człowiek się denerwuje że może coś nie tak zrobił...
    Podaj na PW nr PESEL.

Komentarz

• http://n.pl/nsklep/promocje/fullhd
      Tylko 5 dni do zakończenia promocji. Ciekawa jaka będzie następna
      abonent "n" od grudnia 2008
      obecnie: nbox Turbo 500GB, Hollywood dla Abonentów (przedłużenie związane z wycofaniem Da Vinci)

Komentarz

• pewnie taka sama...
        Na przełomie lipca i sierpnia też mówili o końcu promocji za x dni i po tych x dniach promocja była identyczna jak poprzednio

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
          pewnie taka sama...
          Na przełomie lipca i sierpnia też mówili o końcu promocji za x dni i po tych x dniach promocja była identyczna jak poprzednio
          Dokładnie .
          W N od 2.08.2011 r . Obecnie Full Pakiet + nFilmy .
          nBox HDTV Recorder BZZB

Komentarz

• jak na chwile obecna, najlepsza oferta to wlasnie promocja sony, nie ma sie co zastanawiac
            hollywood
            clra/carbo
            panasonic p50g20b
            lg htx762tz

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
              pewnie taka sama...
              nieprawda, na koniec promocji zabrali kabel HDMI

Komentarz

• ... ale teraz jest kupon rabatowy na wydruk zdjęć w formacie fotoksiążki - i to aż -25% ;D

Komentarz

• faktycznie,
                  znając n to za 5 dni wróci ten kabel HDMI, a zniknie kupon...

Komentarz

• Witajcie,

Mam pytanie: Czy wiadomo do kiedy może potrwać ta promocja?

Moja dotychczasowa umowa z obecnym dostawcą TV wygaśnie z końcem września. Od 1 października chciałbym mieć n-kę. Czy jest jakaś opcja, żeby np zamówić n-kę na końcu sierpnia (załapać się na promocję Hollywood) a uruchomić i aktywować usługę od 1.10?

Komentarz

• napisał(a) dougan Zobacz post
                      Witajcie,

Moja dotychczasowa umowa z obecnym dostawcą TV wygaśnie z końcem września. Od 1 października chciałbym mieć n-kę. Czy jest jakaś opcja, żeby np zamówić n-kę na końcu sierpnia (załapać się na promocję Hollywood) a uruchomić i aktywować usługę od 1.10?
                      Nie, umowa jest aktywowana od dnia podpisania umowy. Ewentualnie jeśli podpiszesz umowę we wrześniu to wrzesień będzie bezpłatny, a abonament będzie naliczany dopiero od października, więc rachunki się nie zdublują. Pozostają ewentualne koszty aktywacji.
                      This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

Witajcie,

Weź zamów przez www lub telefon pod sam koniec sierpnia. Kurier przywiezie ci na początku września, wrzucisz aktywację i wrzesień będziesz miał i tak za free.

Komentarz

• Dzięki za obie odpowiedzi.
                          Mam jeszcze kilka wątpliwości związanych z ofertą Hollywood i z dokumentem "Warunki promocji".
                          1) W promocji jest informacja o okresie umowy 18 m-cy. W nagłówku warunków 13 lub 24 m-ce.
                          2) W pkt. 5 są dwa podpunkty w których podano że warianty umowy to 18 i 24 m-ce.
                          Nigdzie nie można wybrać wariantu 24 m-ce.

Zostało to zmienione?

Komentarz

• umowa podpisana przez kuriera zawsze trwa 13 miesięcy...

Komentarz

Wczoraj słyszałem w Zetce reklamę Sony Roadshow. W ciągu kolejnych dni (podano terminarz do 25.08) mają być w następnych miastach, więc pewnie jeszcze promocja potrwa przynajmniej kilka dni.

Ponieważ RoadShow jest imprezą wakacyjną, więc pewnie do końca sierpnia (ewentualnie kilka dni dłużej).

Komentarz

• Tak na logikę to ta promocja powinna potrwać co najmniej do połowy września bo jeśli ludzie dostają te kupony będąc na wakacjach nad morzem to trzeba im dać wrócić z wakacji i trochę czasu na podjęcie decyzji, ewentualnie na rozwiązanie umowy z dotychczasowym dostawcą.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+