Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okazja Panasonic TX-P42VT30

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Elendil
    założył(a) wątek Okazja Panasonic TX-P42VT30

Okazja Panasonic TX-P42VT30

http://www.gram.pl/sk0_8QPrJ,q4_Tele...2VT30E_3D.html

Za 3750zł. W necie grubo powyżej 4500, w MM i innych Eurach ok 5500. Przed chwilą zamówiłem

• Rivam
    replied
    Elendil, po przeczytaniu nagłówku tego tematu myślałem, że żeś kupił tego Panasa, nie spodobał Ci się i teraz chcesz opylić.

Leave a comment:

• jachnyc
    replied
    Okazja faktycznie super , ja w styczniu za swojego VT20 dałem 4500

Leave a comment:

• Teddy1
    replied
    napisał(a) Elendil Zobacz post
    [url]
    Za 3750zł. W necie grubo powyżej 4500, w MM i innych Eurach ok 5500. Przed chwilą zamówiłem
    Gratuluję, to zawsze są fajne emocje. Moim zdaniem w dalszym ciągu plazmy rządzą (tak na marginesie rządzi też żądza )

Ja mam już 4 lata Panasa 42py70. Nie ma żadnego blednięcia kolorów, wypalonych pikseli, spadku kontrastu itp. Kolory w dalszym ciągu mnie zachwycają, np. Ziemia i Life na BBC HD. Plazma to krótki czas reakcji matrycy (0,001 ms), miliardy kolorów, brak smużenia, brak schodów na skośnych liniach i przede wszystkim ładne SD, przy fenomenalnym HD.

Elendil, trochę zazdroszczę, ja muszę poczekać jeszcze kilka lat.

Leave a comment:

• Artek Ł.
    replied
    napisał(a) Elendil Zobacz post
    http://www.gram.pl/sk0_8QPrJ,q4_Tele...2VT30E_3D.html

wedłóg mnie nie opłaca się bo za 4500 zł możesz mieć już projektor Full HD + 200 " ekran perełkowy

Leave a comment:

• Ero
    replied
    Ja przy wyborze tv też sie nad nim zastanawiałem, ale to plazma więc jednak przeważył led. Chociaż panas pierwsza klasa.

Leave a comment:

• Elendil
    replied
    Wystarczy. Fotele może dwa metry od ekranu to będzie OK. U mnie max to by było 46" i na taki ledwo się żonka zgodziła. I się nastawiałem na taki rozmiar modelu ST bo cenowo był odpowiedni. Ale że trafił się ten wypaiony VT za takie pieniądze to się nie zastanawiałem długo bo jakością i możliwościami przebija tego ST kilkukrotnie. Jakby nie patrzeć najwyższy model Panasa na ten rok.

Leave a comment:

• Ero
    replied
    Okazja rzeczywiście dobra, ale cali troche mało.

Leave a comment:

• Telewija Na Kartę HD
    replied
    A no to w takim wypadku okazja zacna była też bym korzystał na Twoim miejscu .

Leave a comment:

• Elendil
    replied
    napisał(a) Telewija Na Kartę HD Zobacz post
    No fajnie jeśli planowałeś kupno TV to extra ale raczej nikt nie kupi TV bo promocja mając TV w domu .
    No planowałem na jesieni wziąć wersję ST, która obecnie kosztuje ok 3000 ale nie ma w zestawie okularków. A w VT są 2 pary i dużo innych przydatnych mniej lub bardziej bajerów (np. wi-fi czy dlna). Same okulary dla dwóchosób kupowane oddzielnie kosztowałyby ok 900-1000zł więc dla mnie okazja trafiła się bombowa. Jak ktoś inny planuje zakup w niedługim czasie nowego TV to też może skorzystać. Bo warto.

Leave a comment:

• connor
    replied
    Jakbym miał takie pieniądze od reki to bym kupił z miłą chęcią

Leave a comment:

• Telewija Na Kartę HD
    replied
    No fajnie jeśli planowałeś kupno TV to extra ale raczej nikt nie kupi TV bo promocja mając TV w domu .

Leave a comment:

• Elendil
    replied
    Dlatego, że tańszy ok 1000zł od innych ofert netowych i o blisko 2000 od marketów elektronicznych... Ubiegłoroczny model VT20 jest w sklepach droższy
    Za 3750zł. W necie grubo powyżej 4500, w MM i innych Eurach ok 5500

Leave a comment:

• connor
    replied
    a to dlaczego ta okazja?

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+