Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Umowa na 13 miesięcy? (*)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) connor Zobacz post
    BTW spróbuj skorzystać z tego prawa w CePie to zobaczysz jak ci rozwiążą
    Prawo obowiązuje wszystkich operatorów w takim samym stopniu, więc nie widzę powodu aby w CP nie można było z tego prawa skorzystać
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

no niestety
      próbowałem z nimi tym sposobem rozwiązać i się nie dało - powiedzieli że ich produkt nie jest produktem niebezpiecznym, bl, bla, bla

ale nawet dobrze wyszło, bo jeszcze do końca umowy CP miałem, a później trochę na pre-paidzie

Komentarz

powiedzieli że ich produkt nie jest produktem niebezpiecznym, bl, bla, bla
        Że co proszę? I ty się na to zgodziłeś?

USTAWA
        z dnia 2 marca 2000 r.
        o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.1)
        (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.)

Komentarz

A ja mam pytanie z innej bajki, jak brzmi dokładnie ustawa która pozwala mi zerwać umowę po roku czasu, zawartą przez internet lub telefon na 24 miesiące ??
          Samsung UE40C7000 3D
          CLRA/CARBO
          Samsung T240HD
          2850ST/APOLLO multiroom

Komentarz

Było o tym co najmniej 100 razy na forum, łącznie z cytatami. Szukajcie a znajdziecie, proście a będziecie prości....

EDIT: A co tam, mam dobry humor to napiszę:

Art. 8. 1. Umowa o świadczenie ciągłe lub okresowe może być zawarta na czas oznaczony albo nieoznaczony.
            2. Umowę zawartą na czas dłuższy niż rok poczytuje się po upływie tego terminu za zawartą na czas nieoznaczony.
            3. Jeżeli czas trwania umowy nie jest oznaczony, każda ze stron może ją wypowiedzieć bez wskazania przyczyn, z zachowaniem terminu miesięcznego, chyba że strony zastrzegły krótszy termin wypowiedzenia.
            USTAWA
            z dnia 2 marca 2000 r.
            o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.1)
            (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.)

(jak już GAD napisał)
            Ostatni raz edytowany przez hazy; 2011-07-04, 11:17.
            Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

napisał(a) szymm2 Zobacz post
              A ja mam pytanie z innej bajki, jak brzmi dokładnie ustawa która pozwala mi zerwać umowę po roku czasu, zawartą przez internet lub telefon na 24 miesiące ??
              A zobacz przed swoim postem co napisałem? podałem dokładnie jej nazwę

btw: i nic nie zrywasz, tylko wypowiadasz

Komentarz

Dzięki wielkie Panowie
                Samsung UE40C7000 3D
                CLRA/CARBO
                Samsung T240HD
                2850ST/APOLLO multiroom

Komentarz

przydał by się taki temat mówiący o przepisach jakie obowiązują przy zawieraniu umowy poza aps. Przyklejony temat, który traktował by o problemie w pierwszym poscie. Było by to przydatne dla n'kowiczow jak i potencjalnych abonentów pozyskiwanych od konkurencji. Ludzie od CP uciekają jak mogą od jednoznacznej odpowiedzi na zagadnienie związane z zawarciem umowy poza aps. Często twierdzą że trzeba trwać przy niej przez 36 mies.
                  Panasonic 42ST30E
                  BOX+ New 2851s
                  Comfort + i HBO

Komentarz

jest już taki temat - wystarczy poczytać

odnośnik do niego masz w moim podpisie

Komentarz

A ja wzielam CP a teraz żałuję,jak będzie mozna to bede próbowała w ten sposób pożegnać się z nimi

Komentarz

napisał(a) aska76 Zobacz post
                        A ja wzielam CP a teraz żałuję,jak będzie mozna to bede próbowała w ten sposób pożegnać się z nimi
                        ale to przejdzie, tylko jak umowa była podpisana przez kuriera
                        te przepisy nie dotyczą umów podpisanych w punktach sprzedaży

Komentarz

Może się zdecyduj jak w końcu jest? bo mam wrażenie że klepiesz posty byleby klepać

no niestety
                          próbowałem z nimi tym sposobem rozwiązać i się nie dało
                          ale to przejdzie, tylko jak umowa była podpisana przez kuriera

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                            Może się zdecyduj jak w końcu jest? bo mam wrażenie że klepiesz posty byleby klepać
                            Klepie, klepie i już jest na 6 miejscu w rankingu najwięcej postujących na forum .

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                              Klepie, klepie i już jest na 6 miejscu w rankingu najwięcej postujących na forum .
                              Nie chodzi o to ze klepie ale klepie i nie wie co....

http://nhdtv.pl/forum/memberlist.php...rt=posts&pp=30
                              Paweł,ale jestes przed nim)
                              Ostatni raz edytowany przez nsattv; 2011-07-04, 14:15.

Komentarz

napisał(a) nsattv Zobacz post
                                Nie chodzi o to ze klepie ale klepie i nie wie co....
                                Ale cel osiąga ;).

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+