Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Minął czerwiec, jest lipiec....

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Pawrym Zobacz post
    Czy w kolekcji nFilm VoD pojawiły się Wam nowe filmy? Bo u mnie od paru dni są już tylko dwa i tak się zastanawiam, czy czasem kolejną lipcową nowością nie będzie zapowiadana w korespondencji jej likwidacja. Jak dla mnie, to w jej miejsce mogą dać na stałe jeden film gratis tygodniowo. Przynajmniej zawsze byłoby to coś nowego, a tak - przez miesiąc zalegają na dysku filmy, które już widziałem na nFilmie i do tego w większości w lepszej jakości, bo przecież w HD dawali do kolekcji VoD tylko jeden film.
    Ja też mam tylko 2 ale na str. N widzę że powinny być 4 i w zapowiedzich się 2 pojawiły ( Plan B np.) Czyli likwidacji narazie nie będzie , a jednak powinna być bo na chwilę dzisiejszą istnienie tej kolekcji nie ma sensu, a jak już pisali że może nastąpić likwidacjia to powinna jak najszybciej
    I też popieram pomysł z jednym filmem (albo nie jednym bo kolekcjia Nfilm ma 4) gratis w tygodniu.
    Ja jak mam na stałe nFilmy i z nich nagrywam to co mnie ciekawi to tak się sklada że z tej kolekcji ani jednego filmu nie oglądałem.
    A jak już nie gratisowe filmy to np w cenie 3 zł czy 2zł

Komentarz

Czyli jednak moje nadzieje raczej spalą na panewce. No ale właśnie - dadzą "Plan B", który obejrzałem 3 czerwca i z tego, co pamiętam, miał dobrą jakość, a teraz dadzą go w SD, bo przecież "Wielki film" będzie na dysku jeszcze do 17 lipca. Więc chyba tylko właściciele starszych telewizorów obejrzą go za pomocą kolekcji.

Ps. Grzegorzzz, a "Fame" w końcu masz?
      TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

@Pawrym. Fame jak do tej pory się nie pojawiło. A chyba do 10 ma być więc jeszcze czas .
        Akurat nie oglądałem tego filmu , a jak się nie pojawi to przeboleję. Ale "Ciacho" i "Człowiek, który gapił się na kozy" to mam zamiar oglądać jak się oczywiście pojawią.
        PS. Bo jak nie pojawi się żaden z tych 3 to piszę reklamacjie bo tak nie może być.

Komentarz

napisał(a) Grzegorzzz28 Zobacz post
          @Pawrym. Fame jak do tej pory się nie pojawiło.
          No i jak, Pechowcu , doczekałeś się w końcu tego filmu? Bo jak nie, to sprawdź w Fun VoD, czy pojawiły Ci się dziś 4 nowe filmy. Na 1. pozycji powinna być jakaś "Kusząca służąca". Naocznie nie sprawdzałem, bo mam zablokowaną tę kolekcję. Jak i ich nie masz, to chyba będziesz musiał gdzieś interweniować. W NfilmHD VoD nadal są tylko 2 filmy, więc czy ktoś z moderatorów wie, czy to przejściowe, czy jednak kres kolekcji?

W nc+ od 6.11.2013r.

Komentarz

Ja na swoim prywatnym recorderze mam 4 filmy nawet wczoraj oglądałam, kolejny film z serii Millenium - dziewczyna, która igrała z ogniem. Na firmowych dekoderach też wszystko w porządku.

Komentarz

napisał(a) monika_n Zobacz post
              Ja na swoim prywatnym recorderze mam 4 filmy nawet wczoraj oglądałam, kolejny film z serii Millenium - dziewczyna, która igrała z ogniem. Na firmowych dekoderach też wszystko w porządku.
              Dziękuję za odpowiedź, Pani Moniko! To w takim razie te 2 filmy i do mnie pewnie wkrótce dolecą. Choć w wątku o nFilmach ktoś zamieścił zdjęcie i też były na nim tylko dwie pozycje. I stąd wynikało moje pytanie, gdyż tak naprawdę nie zależy mi na tych filmach, bo już je widziałem.

W nc+ od 6.11.2013r.

Komentarz

napisał(a) Pawrym Zobacz post
                No i jak, Pechowcu , doczekałeś się w końcu tego filmu? Bo jak nie, to sprawdź w Fun VoD, czy pojawiły Ci się dziś 4 nowe filmy. Na 1. pozycji powinna być jakaś "Kusząca służąca". Naocznie nie sprawdzałem, bo mam zablokowaną tę kolekcję. Jak i ich nie masz, to chyba będziesz musiał gdzieś interweniować. W NfilmHD VoD nadal są tylko 2 filmy, więc czy ktoś z moderatorów wie, czy to przejściowe, czy jednak kres kolekcji?
                No widzisz chyba naprawdę mam pecha bo filmu nadal nie ma ;
                W premierach Vod mam wszystkie jakie są na str n podane. , w PB też komplet . Nfilm nadal 2 ( ale na nich mi niezależy)W fan vod 4 nowości wsumie 8 filmów. Filmy w promocji 3 po 6zł . Nseriale 17 - ale nie wiem ile powinno być
                Podsumowując praktycznie wszystko jest tylko filmu "Fame" nie ma , nie wiem dlatego że darmowy i nie do wszystkich wysłali To odrazu mówię filmu "Całe życie z wariatam" nie chce bo oglądałem na hbo a "Ciacho" i "Człowiek, który gapił się na kozy" zamawiam bo zamierzam wypożyczyć. I jak nie dotrą to napiszę reklamacjie o zadośćuczynienie

@monika_n a na swoim dekoderze masz film "Fame". Co może być powodem że film nie dotarł ( mam dekoder na 2 kablach jakość dobra , działa 24h na dobę) a mamy już 8 a podobno jest od 4. Ostatnio kojarzę jak się zbliża nowy miesiąc i 1 ma dojść np 8 premier vod i budzę się rano sprawdzam to wszystkie 8 jest więc problemy z pojawianiem się filmów od jakiegoś czasu u mnie nie było. A tu film darmowy i klops

Komentarz

@monika_n a na swoim dekoderze masz film "Fame". Co może być powodem że film nie dotarł ( mam dekoder na 2 kablach jakość dobra , działa 24h na dobę) a mamy już 8 a podobno jest od 4. Ostatnio kojarzę jak się zbliża nowy miesiąc i 1 ma dojść np 8 premier vod i budzę się rano sprawdzam to wszystkie 8 jest więc problemy z pojawianiem się filmów od jakiegoś czasu u mnie nie było. A tu film darmowy i klops
                  Tak, nawet sobie go na weekend zamówiłam być może umknął mi któryś z Twoich postów, ale masz dekoder podłączony 1 czy 2 kablami antenowymi?

Komentarz

Tak, nawet sobie go na weekend zamówiłam być może umknął mi któryś z Twoich postów, ale masz dekoder podłączony 1 czy 2 kablami antenowymi?
                    Dekoder mam na 2 kablach antenowych.

A co do kabli antenowych zbliżał się raz np 1 kwiecień , był ostatni dzień miesiąca ( nie pamiętam dokladnie który był to miesiąc) i od 1 mialy wejść premiery vod np 6 filmów i chyba wtedy 4 do PB. I zrobiłem mały test ostatniego dnia miesiąca o 22:00 odłączylem od dekodera 2 kable ( czyli sygnału zero , programy nie odbierały) dekodera nie wyłaczałem cała noc był właczony . Oglądałem film z dysku. I mimo odłaczonych całkiem kabli , a właczonym dekoderze jak rano o 8 podpiołem kable i weszłem w vod to patrze filmy wszystkie nowe i 4 w PB. Nie wiem jakim cudem się ściągneły filmy jak kable były odłaczone.
                    A teraz mam podłaczone wszystko ładnie pięknie dekoder 24h chodzi właczony i filmu darmowego niema Czy to wina deszczy które ostatnio padają bez opamiętania

Komentarz

Według opisu wcześniejszego większość filmów już Ci się ściągnęła. Przpadek zapewne sprawił, że ten na którym i najbardziej zależy pewnie czeka do ściągnięcia jako jeden z ostatnich na liście .

Komentarz

Według opisu wcześniejszego większość filmów już Ci się ściągnęła. Przpadek zapewne sprawił, że ten na którym i najbardziej zależy pewnie czeka do ściągnięcia jako jeden z ostatnich na liście .
                        No właśnie ostatnio wszystko ładnie pięknie się ściąga. Praktycznie z dnia na dzień. Bo pamiętam z rok może 2 lata temu jak w miesiącu pojawiało się około 15 filmów w premierch Vod i film miał być np od 20 to zdarzało sie że nawet ponad tydzień później się pojawiał.
                        Ostatni raz edytowany przez Grzegorzzz28; 2011-07-09, 18:13.

Komentarz

W końcu film "Fame" się ściągnął

Komentarz

W końcu film "Fame" się ściągnął
                            No to go jeszcze zdążysz obejrzeć. U mnie też wczoraj w nFilmHD VoD pojawiły się brakujące tytuły. A że filmy Ci się ściągnęły mimo odłączonych kabli, to raczej nic dziwnego. Ekspertem nie jestem, ale wydaje mi się, że czasem filmy ściągają się w dzień i potem czekają na dysku, aby już po trochę po północy mogły być dostępne. Ja wczoraj od 22. do prawie 4. nad ranem nagrywałem, a jednak widzę, że w kolekcji PB są nowe 4 filmy.

W nc+ od 6.11.2013r.

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+