Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVN24 czy pomponik w wersji TV?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TVN24 czy pomponik w wersji TV?

Czy zgadzacie się z ta opinia?
    http://blogi.satkurier.pl/65094-tvn2...abloidowy.html

Dodam jeszcze, mnie osobiscie zrazil do siebie tvn24 relacjonujac skok na spadochronie naszej "wspanialej" pogodynki Doroty Gardias ale to jeszcze by przezyl. Natomiast relacja z koncertu U2 i bieg pewnej pani ktora pierwsza wbiegla na plyte stadionu, pozniejsze jej poszukiwania na pasku najwazniejszych informacji i wywiady byly juz nie do zniesienia Kiedy juz tego "bohatera" znalezli zaprosili go do studia i padlo pytanie od redaktora:"Co pani czula jak tak biegla??????????"
    Zostawie to bez komentarza.......

napisał(a) BAss25 Zobacz post

Dodam jeszcze, mnie osobiscie zrazil do siebie tvn24 relacjonujac skok na spadochronie naszej "wspanialej" pogodynki Doroty Gardias ale to jeszcze by przezyl. Natomiast relacja z koncertu U2 i bieg pewnej pani ktora pierwsza wbiegla na plyte stadionu, pozniejsze jej poszukiwania na pasku najwazniejszych informacji i wywiady byly juz nie do zniesienia Kiedy juz tego "bohatera" znalezli zaprosili go do studia i padlo pytanie od redaktora:"Co pani czula jak tak biegla??????????"
    szczerze mówiąc o tym kanale,daleko mu do CNN czy Sky News.

Komentarz

naprawdę ją znaleźli i zaprosili do studia?
      przyznam że jest wiele ciekawszych tematów do rozmów

Komentarz

naprawde ja znalezli i byla w studio!!!!
        ogladalem to i nie wierzylem ze ogladam stacje tvn24
        ta pani nawet chyba sama nie wiedziala o co chodzi bo ciezko jej bylo odpowiadac na glupkowate pytania redaktora

Komentarz

z tym to na prawdę przegięli
          jest tyle dobrych tematów

a obecnie na TVN24 to albo Smoleńsk, albo tego typu pierdoły
          normalnych tematów, ludzkich spraw nie ma

Komentarz

napisał(a) BAss25 Zobacz post

paralotniarstwo Zapraszam, już nie latam.
            Pozdrawiam.

Komentarz

Jak się hala zawaliła na Śląsku to Kuźniar poinformował że 1m sześcienny śniegu to 1 tona . pomyliło się troszkę z wodą . Wyłam ze śmiechu przez godzinę , a tu taka straszna tragedia

Komentarz

ja wychodzę z założenia, jeśli komuś się nie podoba to niech nie ogląda

Komentarz

Dokładnie jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda albo przełączy sobie na TV TRWAM tam są niusy

Komentarz

Tak się składa, że ostatnimi czasy to już nie jest TVN24, tylko Smoleńsk24...
                    CLRA/CARBO -> HDMI(DVI) -> Panasonic Viera TX-P42G20E; S/PDIF -> Panasonic AV Control Receiver SA-HT15

Komentarz

napisał(a) EdiEd Zobacz post
                      Tak się składa, że ostatnimi czasy to już nie jest TVN24, tylko Smoleńsk24...
                      Od roku zapraszają średnio 2 razy na tydzień tego samego emerytowanego pilota , który przez cały czas ma dopowiedzenia takie same 2-3 zdania. Ale jak sama powiedziała pani Pochanke , że ma zaufanie do niego bo należy do jej rodziny. I wszystko jasne.

Komentarz

napisał(a) Baasia Zobacz post
                        Od roku zapraszają średnio 2 razy na tydzień tego samego emerytowanego pilota , który przez cały czas ma dopowiedzenia takie same 2-3 zdania. Ale jak sama powiedziała pani Pochanke , że ma zaufanie do niego bo należy do jej rodziny. I wszystko jasne.
                        Dokładnie, jest tak jak Pani mówi ten emerytowany pilot jeśli się już pojawia w programie to jego wypowiedzi są autoryzowane.
                        Inna bajka to reporterzy TVN24, biegający za sensacją czasami wystarczy zapytać za ile ten wywiad, zapewniam że zwiną tzw, mikrofony i kamery, przerabiałem ten temat i to działa
                        Pozdrawiam.

Komentarz

Tvn 24

TVN 24 przestał być dla mnie źródłem informacji już jakiś czas temu.

To dość słaby kanał "impresyjny", działający na emocje, bo czasem trudno mówić o informacjach. TVN24 z premedytacją "pompuje" pewne tematy, sztucznie nakręca nieistotne zdarzenie, robiąc z nich tragedie.

Zapewne wiecie, że Fakt czy SuperExpress robione są wg sztampy, niezmiennego wzorca. Ma być nieszczęście, śmierć, fografia piersi, cudowne ocalenie i ludzka deformacja. Czasem w takim sąsiedztwie. I tak wygląda codziennie tabloid.

Również TVN24 zdaje się działać wg jakiegoś wzorca. Gdy nie ma tragedii na drodze czy katastrofy, to do rangi problemu państwowego urasta to, co jeden "kapiszon" powiedział na drugiego. A potem ten drugi odpowiada, ten pierwszy komentuje, włączają się w to panie z różnych ugrupowań. Potem leci to na pasku, komentują w paru stałych programach, na koniec w kawie naławę i loży. Na koniec jeszcze w jakimś innym śniadaniu, szkiełku itp.

Robią z widzów baranów, ponieważ jest wiele naprawdę ważnych problemów i informacji o świecie. Ale ITI uznaje zapewne, że są za trudne dla widza.
                          W platformie n od listopada 2007. Tak taniej i dobrej tv sat w Polsce już nie będzie.

Komentarz

napisał(a) Teddy001 Zobacz post
                            TVN 24 przestał być dla mnie źródłem informacji już jakiś czas temu.

To dość słaby kanał "impresyjny", działający na emocje, bo czasem trudno mówić o informacjach. TVN24 z premedytacją "pompuje" pewne tematy, sztucznie nakręca nieistotne zdarzenie, robiąc z nich tragedie.

Zapewne wiecie, że Fakt czy SuperExpress robione są wg sztampy, niezmiennego wzorca. Ma być nieszczęście, śmierć, fografia piersi, cudowne ocalenie i ludzka deformacja. Czasem w takim sąsiedztwie. I tak wygląda codziennie tabloid.

Również TVN24 zdaje się działać wg jakiegoś wzorca. Gdy nie ma tragedii na drodze czy katastrofy, to do rangi problemu państwowego urasta to, co jeden "kapiszon" powiedział na drugiego. A potem ten drugi odpowiada, ten pierwszy komentuje, włączają się w to panie z różnych ugrupowań. Potem leci to na pasku, komentują w paru stałych programach, na koniec w kawie naławę i loży. Na koniec jeszcze w jakimś innym śniadaniu, szkiełku itp.

Robią z widzów baranów, ponieważ jest wiele naprawdę ważnych problemów i informacji o świecie. Ale ITI uznaje zapewne, że są za trudne dla widza.
                            Całkowicie zgadzam się z tą opinią, zawsze możemy przełączyć program na pilocie i mieć inny pogląd nawet na tą samą informację
                            Pozdrawiam.

Komentarz

napisał(a) Pilot Zobacz post
                              Całkowicie zgadzam się z tą opinią, zawsze możemy przełączyć program na pilocie i mieć inny pogląd nawet na tą samą informację
                              Owszem możemy przełączyć na inny kanał , problem polega na tym że jeżeli jest dany kanał to możemy (wręcz powinniśmy) dyskutować nad jego treścią.
                              Nie dociera do mnie powiedzenie "jak się nie podoba to przełącz , i nie oglądaj"
                              Jak by nie było płacimy za ten czy inny kanał ,i opinie o nim mamy prawo wypowiadać.
                              I jeszcze jedno , jakimś w/g mnie nieporozumieniem jest nazywaniem (jak to sie robi) TVN 24 kanałem opiniotwórczym . Kanał informacyjny powinien być kanałem informacyjnym , a nie kształtującym jakąś opinię.
                              Ostatni raz edytowany przez Baasia; 2011-04-11, 09:15.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+