Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aplikacja na Androida: Przeglądanie oferty programowej i nagrywanie programów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

O czym wy tu opowiadacie? Przecierze API Androida opiera się na Javaie (Dalvik). Czy mam rozumieć że niektórzy oczekują aplikacji napisanej w C++, albo może VB Życzę powodzenia i gratuluję wiedzy.

To wtedy sam jestem dostarczyć kilka pomysłów i języka w którym powinna być napisana, tak żeby była dostępna na większość telefonów.
    Możesz mnie oświecić co miało by wchodzić w zakres tej "dostawy", czyż byś był autorem jakiegoś nowego, rewolucyjnego języka programowania? Czy mam rozumieć że oferujesz przynajmniej swój autorski kompilator i pełną dokumentację? Podaj proszę jaką Twoje wiekopomne dzieło ma przewagę nad tym co każdy może sobie za darmo z sieci pobrać. Umieram z ciekawości.

A tak serio, wracając do meritum, to nikt rozsądny nie tknie się tego, do póki n nie zrobi porządku z API po swojej stronie. Bo póki co, to sami się w tym pogubili, a tworzenie jakiejkolwiek aplikacji tylko po to, żeby działała (lub nie) jak YT na nBoxach, czyli do kolejnej zmiany po stronie dostawcy usługi jest po prostu stratą czasu.
    A kiedy n się ogarnie? Stawiam dukaty przeciw orzechom że nie szybko, może nawet nigdy!

Komentarz

napisał(a) Pampalini Zobacz post
      O czym wy tu opowiadacie? Przecierze API Androida opiera się na Javaie (Dalvik). Czy mam rozumieć że niektórzy oczekują aplikacji napisanej w C++, albo może VB Życzę powodzenia i gratuluję wiedzy.

Możesz mnie oświecić co miało by wchodzić w zakres tej "dostawy", czyż byś był autorem jakiegoś nowego, rewolucyjnego języka programowania? Czy ma rozumieć że oferujesz przynajmniej swój autorski kompilator i pełną dokumentację? Podaj proszę jaką Twoje wiekopomne dzieło ma przewagę nad tym co każdy może sobie za darmo z sieci pobrać. Umieram z ciekawości.

A tak serio, wracając do meritum, to nikt rozsądny nie tknie się tego, do póki n nie zrobi porządku z API po swojej stronie. Bo póki co, to sami się w tym pogubili, a tworzenie jakiejkolwiek aplikacji tylko po to, żeby działała (lub nie) jak YT na nBoxach, czyli do kolejnej zmiany po stronie dostawcy usługi jest po prostu stratą czasu.
      A kiedy n się ogarnie? Stawiam dukaty przeciw orzechom że nie szybko, może nawet nigdy!
      Niestety,odkąd n jest na sprzedaż nikt bałaganu nie ogarnia ....
      Ostatni raz edytowany przez nsattv; 2011-09-18, 15:50.

Komentarz

Brak czasu na rozwój n - powód sprzedaż TVN.
        Ostatni raz edytowany przez Ziomal153; 2011-09-18, 15:43.
        Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

Nie wydaje mi się aby plany sprzedaży większościowego pakietu Grupy TVN miały istotny wpływ na rozwój oprogramowania nBoxów. Moim zdaniem przyczyną problemów z oprogramowaniem nBoxów są decyzje podjęte jeszcze przed startem n. Wówczas nie popisał się ani ówczesny Zarząd ITI Neovision, ani ADB które powinno im wybić głupoty z głowy (cóż - klient nasz Pan). Później przyszedł nowy Zarząd i pozostało im tylko sprzątać - skasowali wszystkie pomysły poprzedników oprócz multiroom który był bardzo oczekiwany i skupili się na naprawianiu błędów w oprogramowaniu które już jest w boxach. Teraz prawdopodobnie programiści tworzą lwią część oprogramowania od nowa i nie wypuszczą jej dopóki nie będą przekonani że jest naprawdę dobre - i słusznie, bo model sprzedawania usług które są ledwo w fazie beta kompletnie się nie sprawdził. Ile to potrwa? To zależy od nakładów, niestety obawiam się że tu mają miejsce ostre cięcia - trzeba podreperować wynik, przecież potencjalni kupcy (TVNu) będą zaglądać w papiery.
          TO SĄ TYLKO MOJE PRZYPUSZCZENIA.

Komentarz

Niech szybko sprzedają mam nadzieję że zmieni się wiele na lepsze bo aktualnie jedyne co mamy to niekończąca się opowieść Tańca z Gwiazdami aż na wymioty się zbiera
            Uwolnić listę kanałów w N-boxie

Komentarz

Pojawiła się aplikacja wypuszczona przez cyfrę co prawda jeszcze nie jest dopracowana i dla mnie to wygląda na beta testy ale jest ! a N-ka w lesie.

Komentarz

Do usuniecia
                Ostatni raz edytowany przez nsattv; 2012-02-29, 01:59.

Komentarz

Kilka ? show me, bo chyba mnie coś ominęło.

Komentarz

wejdź do android market i sie rozgladnij
                    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Do usuniecia
                      Ostatni raz edytowany przez nsattv; 2012-02-29, 02:00.

Komentarz

Napisałem tak "Pojawiła się aplikacja wypuszczona przez cyfrę" i nie to co by się czepiał że nie czytacie ze zrozumieniem.
                        Idąc tropem tego rozumowania "Weź pod uwagę że takich aplikacji jest już kilka.Po co kolejna?" To jak powstał samochód dla mas Ford T to wszystko inne co powstało jest zbędne.

Komentarz

Do usuniecia
                          Ostatni raz edytowany przez nsattv; 2012-02-29, 01:59.

Komentarz

Nie zwykłem prowadzić pustej dyskusji, jednak skoro chcesz to proszę uznajmy jednak dla wspólnego dobra i nie zaśmiecania wątku że na tym poprzestanę

napisał(a) nsattv Zobacz post
                            A czym taka..bezsensowan aplikacja made by n różniła by sie od tej z np wp.pl?
                            Z budowy twojego zdania wnioskuję że wszystkie aplikacje traktujące o progrmach TV są bez sensu. A to nie prawda

napisał(a) nsattv Zobacz post
                            Niech stworza aplikację,za pomocą której będzie można oglądac ich kanały a nie program telewizyjny
                            A co do tego to bardzo proszę https://market.android.com/details?i...5wbGF5ZXIiXQ..

To wszystko co mam na ten temat do powiedzenia
                            Pozdrawiam

Komentarz

napisał(a) Andrewan Zobacz post
                              Napisałem tak "Pojawiła się aplikacja wypuszczona przez cyfrę" i nie to co by się czepiał że nie czytacie ze zrozumieniem.
                              A jaka to różnica czy aplikacja jest wypuszczona przez cyfrę czy przez wp.pl ?
                              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+