Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aplikacja na Androida: Przeglądanie oferty programowej i nagrywanie programów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Aplikacja na Androida: Przeglądanie oferty programowej i nagrywanie programów

Witam wszystkich, a w szczególności zainteresowanych wątkiem dedykowanej aplikacji na iPhone'a.
    Ja wprawdzie wypowiem sie w temacie aplikacji na Androida, ale to chyba nie zaszkodzi dyskusji...

Zacząłem pisać oprogramowanie (na początek) do przeglądania oferty programowej Nki z możliwością nagrywania programów, ale ze względu na fakt, że oprogramowanie (webservices) którego używa się do przeglądania programów i nagrywania na stronie internetowej jest nieudokumentowane oraz zaprojektowane na potrzeby konkretnego użycia, jest to kłopot i pomysł jaki mam na realizację z użyciem tego co udało mi się zrozumieć (podglądając komunikację strony internetowej z serwerem) jest bardzo nieefektywny.

Czy komuś jest coś wiadomo na temat jakiejś dokumentacji dotyczącej możliwości komunikacji z serwerami Nki w temacie oferty programowej i zarządzania listą nagrań dekodera?

Slawek

napisał(a) strybus Zobacz post
    Czy komuś jest coś wiadomo na temat jakiejś dokumentacji dotyczącej możliwości komunikacji z serwerami Nki w temacie oferty programowej i zarządzania listą nagrań dekodera?
    Bez wątpienia komuś wiadomo, ale nie sądzę, żeby to był ktoś ze zwykłych użytkowników tego forum. Spróbuj zwrócić się z problem bezpośrednio do n-ki, choć nie wierzę, żeby ktoś udzielił Ci pomocy w tej sprawie. Ale - kto wie.
    Generalnie życzę Ci powodzenia, bo nie ukrywam, że taka aplikacja pod Androida byłaby z mojej strony bardzo mile widziana!
    CLRA/CARBO -> HDMI(DVI) -> Panasonic Viera TX-P42G20E; S/PDIF -> Panasonic AV Control Receiver SA-HT15

Komentarz

Pomysł na taki program wziął się z mojej własnej potrzeby. Często bywam gdzieś w "terenie" i nagle dowiaduję sie, że jest coś fajnego do nagrania... no i klapa... chyba, ze miałbym program na Androida

Czy wiadomo do kogo/jak komunikować się z przedstawicielami n-ki w tej sprawie? Chciałbym spróbować ale warto byłoby zrobić to w miarę możliwości skutecznie.
      Wydaje mi się, że n-ka miałaby fajną wartość dodaną do swojej oferty...

Komentarz

Pomysł na taki program wziął się z mojej własnej potrzeby. Często bywam gdzieś w "terenie" i nagle dowiaduję sie, że jest coś fajnego do nagrania... no i klapa... chyba, ze miałbym program na Androida

Czy wiadomo do kogo/jak komunikować się z przedstawicielami n-ki w tej sprawie? Chciałbym spróbować ale warto byłoby zrobić to w miarę możliwości skutecznie.
        Spróbuj napisać do Tomasza Berezowskiego. Jest odpowiedzialny za sprawy techniczne w n-ce, jest także użytkownikiem tego forum, więc możesz do niego napisać e-mail bez trudu.
        CLRA/CARBO -> HDMI(DVI) -> Panasonic Viera TX-P42G20E; S/PDIF -> Panasonic AV Control Receiver SA-HT15

Komentarz

To co iphone nie ma zwykłej przeglądarki internetowej?
          Redaktor techniczny portalu ************

Komentarz

napisał(a) pszczolek_ligowiec Zobacz post
            Przeglądarka jest, ale jemu chodzi, o aplikację bezpośrednią do N.
            Aby nie trzeba było włączać przeglądarki tylko za jednym kliknięciem
            połączyć się z serwisem N.

Komentarz

napisał(a) Paul 023 Zobacz post
              Przeglądarka jest, ale jemu chodzi, o aplikację bezpośrednią do N.
              Aby nie trzeba było włączać przeglądarki tylko za jednym kliknięciem
              połączyć się z serwisem N.
              Dokładnie. Oczywiście, że można po prostu użyć przeglądarki, ale nawet na telefonach z matrycą 800x480 nie jest to wygodne. Taka dedykowana aplikacja, porządnie i czytelnie wykonana byłaby niezwykle użyteczna. System Android jest w coraz powszechniejszym użyciu i n-ka sama powinna wpaść na pomysł napisania takowej, no ale pewnie i tak na przeszkodzie stanąłby dział biznesowy.

Komentarz

Jestem za aplikacją,ale na razie korzystam z n.lajt.pl i nawet nieźle sobie radzi ta wersja dla komórek i mobilnych urządzeń.

Komentarz

napisał(a) pszczolek_ligowiec Zobacz post
                  ale za to ma symulator pierdzenia
                  Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                  Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                  Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Miło słyszeć głosy zainteresowania dedykowaną aplikacją. Faktycznie na mobilnej wersji strony daje się zrobić to i tamto ale ergonomia może być (przy sensownym zaprojektowaniu ;) znacznie wyższa w wydaniu oprogramowania na Androida (iPhone, itd).

Komentarz

Miło słyszeć głosy zainteresowania dedykowaną aplikacją. Faktycznie na mobilnej wersji strony daje się zrobić to i tamto ale ergonomia może być (przy sensownym zaprojektowaniu ;) znacznie wyższa w wydaniu oprogramowania na Androida (iPhone, itd).
                      Jeszcze raz podkreślę, że dobrze zrobiona aplikacja miałaby duże wzięcie, także działaj, działaj. Skoro Onet wydał swoje Zumi na Androida to widać, że jest dostrzegane zapotrzebowanie.

Komentarz

Czekam z niecierpliwością na aplikację, oby się udało.
                        Pozdrawiam

Komentarz

tylko powiedzcie mi po co?
                          jakoś dziwnie się wywyższają użytkownicy iphone'ów i androidów

Komentarz

Nie masz Iphone nie masz Andka ? więc w jakim celu zabierasz głos w dyskusji ?

Komentarz

Dla wygodny ...

Masz kompleks jakiś na punkcie telefonów z systemem operacyjnym ? Niektórzy tego potrzebują , chcą , lubią to ... to używają ... Innych to nie kręci i chcą telefonu do dzwonienia Nie widzę tu żadnego wywyższania sie ...

Nie szukaj problemu na siłę tam gdzie go nie ma ...
                              Panasonic 42ST30E
                              BOX+ New 2851s
                              Comfort + i HBO

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+