Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemy nierozwiązywalne

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• t.berezowski@tvn.pl
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Nie do końca jestem pewien, czy ten adres @ jest właściwy, bądź po prostu jego właściciel nie odpisuje/ nie odpowiada
      27.09.08 do końca umowy pozostało....

Komentarz

• napisał(a) marcinr Zobacz post
        Nie do końca jestem pewien, czy ten adres @ jest właściwy, bądź po prostu jego właściciel nie odpisuje/ nie odpowiada
        Proponuję wysłać maila na nkontakt@n.pl

Możesz też zadzwonić do BOKu i zapytać gdzie możesz taką skargę złożyć. Nie podając Ci takiej informacji narażają się na "dyscyplinarkę" - a ponieważ rozmowy są nagrywane - łatwo będzie udowodnić brak kompetencji.
        Ostatni raz edytowany przez Oleg; 2011-10-20, 11:18.

Komentarz

• Witam.
          napisał(a) marcinr Zobacz post
          Witam!
          Poniżej wklejam post z działu nRadio dotyczący aktualizacji listy kanałów nRadio.
          .
          .
          Radio Żnin (240) jest odbierane już przez nbox-a.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

• Witam!!!!
            Faktycznie Radio Żnin już śmiga na 240 programie Dziękuję!
            Nie chciałbym zbyt mocno nadwyrężać - ale czy można by było zmienić opis stacji na taki który ma zapisany w koncesji - czyli:
            Radio Żnin Fm 96 Mhz
            Ponieważ pójdą do produkcji jingle oznajmiające "dobrą nowinę" pojawienia się radia w eNce - zmiana nazwy jest wręcz porządana!
            Z góry bardzo dziękuję
            MarcinR
            Ostatni raz edytowany przez marcinr; 2011-09-16, 22:37. Powód: jingle
            27.09.08 do końca umowy pozostało....

Komentarz

• u mnie nie działa to radio, tylko rmf-y i zetki

Komentarz

• Po wymianie dekodera CLRA (uszkodzony) na CLRA przestało mi działać zdalne nagrywanie, zgłosiłem problem telefonicznie w BOK ale do tej pory nic nie zostało zrobione, dzwonię co dziennie i za każdym razem dostaję odpowiedź typu "blablabla". Proszę o rozwiązanie problemu z nagrywaniem!
                Czekam na pomoc.
                Ostatni raz edytowany przez Bero; 2011-09-20, 13:06.

Komentarz

• Odpowiedź w tym wątku:
                  http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=8743&page=132

Na przyszłość: wystarczy wysłać pytanie na priv.

Komentarz

• Ja napisałam na maila podanego wyżej tzn : t.berezowski@tvn.pl i może ten pan nie odpowiada sam ale reakcja kosultantów n-ki była błyskawiczna . Świadczy to o tym ,że przekazano moją sprawę gdzie trzeba i została szybko i pozytywnie rozwiązana. Dziekuję panu Berezowskiemu za szybką i efektywną pomoc.

Komentarz

• TNK HD
                      DEKODER HD 2850ST

Od kilku dni mam problem , kanały typu tvp1, tvp2, tvn ,..są niedostępne z tym
                      nowym magicznym komentarzem (poszerz ofertę lub zgłoś błąd).

Karta doładowana - z pozostałymi kanałami nie mam problemów
                      Dodzwonienie się do BOK graniczy z cudem.

Jakieś pomysły ?

Komentarz

• napisał(a) kristal Zobacz post
                        TNK HD
                        DEKODER HD 2850ST

Od kilku dni mam problem , kanały typu tvp1, tvp2, tvn ,..są niedostępne z tym
                        nowym magicznym komentarzem (poszerz ofertę lub zgłoś błąd).

Karta doładowana - z pozostałymi kanałami nie mam problemów
                        Dodzwonienie się do BOK graniczy z cudem.

Jakieś pomysły ?
                        Numer karty na priv poproszę.
                        This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

• Proponuje zamknac ten temat, zostal on stworzony przez Tomka celem wpisywania problemow z ktorymi BOK i modzi nie mogli sobie poradzic. A takie pytania bo ktos nie wie jak sie do bok-u dzwoni mozna pisac gdzie indziej,
                          CLRA CARBO x 2
                          MR Premium
                          TNK HD
                          dsb 606 po nauce latania
                          i kilka innych mniej istotnych sprzetow ;)

Komentarz

• napisał(a) niqu Zobacz post
                            Proponuje zamknac ten temat, zostal on stworzony przez Tomka celem wpisywania problemow z ktorymi BOK i modzi nie mogli sobie poradzic. A takie pytania bo ktos nie wie jak sie do bok-u dzwoni mozna pisac gdzie indziej,
                            T. Berezowski często pomagał w sprawach podobnych do tych, w których aktualni moderatorzy obecnie też pomagają i nie wymaga to dzwonienia do BOK. Wystarczy wpisanie problemu do tego wątku lub Priv do któregoś z nich. Wątek nadal jest więc "na czasie".

Komentarz

• napisał(a) Tomasz Berezowski Zobacz post
                              Szanowni,
                              Jeśli ktoś z Was ma problemy z naszymi usługami, to niniejszym ustanawiam PZDBP (Punkt Zgłoszeń Dla Beznadziejnych Przypadków).

Czyli jeśli:
                              - masz problem z usługami N
                              - wyczerpałeś wszelkie przewidziane w umowie drogi kontaktu
                              - i zamierzasz wypowiedzieć umowę

to:

- wyślij maila na adres t.berezowski@tvn.pl
                              - podaj wszystkie dane , jakie znasz - numer umowy, abonenta, numer boxa i karty
                              - opisz swój problem, również używając słów powszechnie uznawanych za obraźliwe

Obiecuję, że pomogę. Pod jednym warunkiem:
                              - będziesz czytał moje zwrotne maile natychmiast, a nie po tygodniu

PS. Można kopiować i wklejać w inne wątki również na innych forach...
                              PS2. Tak, wiemy, że są problemy. Wdrażamy nowy CRM i gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Wióry proszone są o kontakt
                              Olo A czytales/odswierzyles sobie pierwszy post czy klepiesz co Ci na palce przyszlo ?
                              CLRA CARBO x 2
                              MR Premium
                              TNK HD
                              dsb 606 po nauce latania
                              i kilka innych mniej istotnych sprzetow ;)

Komentarz

• napisał(a) niqu Zobacz post
                                Olo A czytales/odswierzyles sobie pierwszy post czy klepiesz co Ci na palce przyszlo ?
                                Jeszcze tak źle ze mną nie jest bym po 9-ciu miesiącach rozpoczynał temat od czytania 1-go wpisu ze 195-ciu.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+