Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemy nierozwiązywalne

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisz do przedstawicieli poprzez PW.

Może ktoś wreszcie pójdzie po rozum do głowy i zauważy, że takie rzeczy należy załatwiać od ręki, bo nie tylko tracą klienta, ale robią również negatywną reklamę swojej ofercie.

Komentarz

• Sprawa jest w trakcie załatwiania.

Komentarz

• A to wszystko Michał przez Ciebie i ten kod
        17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
        1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
        1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
        1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
        ADB 2850st
        CLRA 500 GB
        ITI 5800S

Komentarz

• napisał(a) Dawid_n Zobacz post
          Sprawa jest w trakcie załatwiania.
          miejmy nadzieję, że z pozytywnym skutkiem...

napisał(a) maciej87 Zobacz post
          A to wszystko Michał przez Ciebie i ten kod
          Taaaa... widzisz, jaki wredny jestem

Komentarz

• Wiesz wszystko się okaże po wymianie dekodera. Jeśli będzie działać to ok a jeśli nie to będzie na Ciebie Jak na razie po prostu przygoda z N się źle zaczęła dobrze że jesteście Wy i konsultanci bo jest się przynajmniej kogo zapytać. Gdyby to wszystko jedynie szybciej działało ( w samej ence)
            ADB 2850st
            CLRA 500 GB
            ITI 5800S

Komentarz

• To ja dodam swoje 3 gorsze, ostatnio mam problem a SLAVE
              Ostatnio czesto mi sie wiesza przy zmianie kanalow, nie raz nawet tak zetnie, ze jak np ogladam TVN klikne TVP to caly czas leci TVN i widnieje logo TVP (to przy przelaczaniu programu) i nic z tym nie moge zrobic, jak klikam to dekoder nie reaguje, pomaga kilka razy klikniecie numerkow i na koniec power i po kilku minutach dekoder sie wylacz i tak w kolku
              Samsung UE40C8000 Multiroom (2850ST/APOLLO)
              Samsung LE40N87BD nbox ITI-5720SX (DGCB/CARBO)
              Konfiguracja Multiroom: 1010
              Schemat sieci:

Komentarz

• No więc kolejny dzień beż rozwiązania sprawy. To już są po woli kpiny ile można podpinać umowę. I jeszcze ten genialny APSIS w którym powiedzieli że zrobili zgłoszenie i jak dostaną odpowiedź to się ze mną skontaktuje i co. Musiałem i tak ja zadzwonić bo choć odpowiedź mieli to nie zadzwonili. I podobno odpowiedź byłą że ja mam się skontaktować z BOKiem a tam mówią że ja oni by chcieli ze mną rozmawiać to by zadzwonili. Kpina!!! A moja umowa nadal nie podpięta i jestem w "dzikim lesie" nie dobrze się ta przygoda zaczyna. A jak jest z 10 dniowym zwrotem? Czy też mi powiedzą że nei mogę zwrócić bo nie ma mnie w systemie. Na razie nie chce do końca wylewać żali ale już powoli nerwy puszczają. Czy ktoś z konsultantów umie pomóc czy nie bardzo?
                ADB 2850st
                CLRA 500 GB
                ITI 5800S

Komentarz

• Piszę post pod postem bo sprawa się zmieniła. Już umowa jest, mam także inny dekoder ( mam nadzieję że sprawny). A tego się dowiem jak przebrnę prze ekran aktywacyjny który jest bardzo wkurzający. Na tamtym dekoderze jakość była max 50% a na tym jest minimum 96 %. A ja już kupiłem inny konwerter i kable
                  ADB 2850st
                  CLRA 500 GB
                  ITI 5800S

Komentarz

• napisał(a) maciej87 Zobacz post
                    Piszę post pod postem bo sprawa się zmieniła. Już umowa jest, mam także inny dekoder ( mam nadzieję że sprawny)...
                    CLRA dostałeś ?

Komentarz

• napisał(a) maciej87 Zobacz post
                      Piszę post pod postem bo sprawa się zmieniła. Już umowa jest, mam także inny dekoder ( mam nadzieję że sprawny). A tego się dowiem jak przebrnę prze ekran aktywacyjny który jest bardzo wkurzający. Na tamtym dekoderze jakość była max 50% a na tym jest minimum 96 %. A ja już kupiłem inny konwerter i kable
                      Nowego boxa jeszcze nie widać w systemie, ale Dział Techniczny wysłał dziś o 9:29 uprawnienia demo na dekoder. Do 2 godzin powinien zaskoczyć, informuj o postępach w aktywacji.

Proszę też o odpowiedź na wiadomość wysłaną na priv - PILNIE.
                      Ostatni raz edytowany przez Oleg; 2011-08-24, 09:45.
                      This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

• napisał(a) olga_n Zobacz post
                        Nowego boxa jeszcze nie widać w systemie, ale Dział Techniczny wysłał dziś o 9:29 uprawnienia demo na dekoder. Do 2 godzin powinien zaskoczyć, informuj o postępach w aktywacji.

Proszę też o odpowiedź na wiadomość wysłaną na priv - PILNIE.
                        Na wiadomość odpisałem. Tak już wszystko działa. Nie dostałem CLRA bo koleś stwierdził że dekodery CLRa to są tylko dekodery z Turbo tłumaczył mi też że kartę z dekodera poprzedniego musi zabrać i da mi nową z tym dekoderem. Nic już mu sie chciałem mówić że z tego co on mówi to ja się znam troszkę bardziej od niego
                        ADB 2850st
                        CLRA 500 GB
                        ITI 5800S

Komentarz

• co z tą kartą?

dekodery są parowane i nie da się
                          muszą pasować do siebie

oczywiście teoretycznie mógłbyś otrzymać starą kartę, ale po co komplikować życie...

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
                            co z tą kartą?

dekodery są parowane i nie da się
                            muszą pasować do siebie

oczywiście teoretycznie mógłbyś otrzymać starą kartę, ale po co komplikować życie...
                            Nie no właśnie drwie z niego że on mi to tłumaczył. Tak jakbym nie wiedział. Fajnie wyglądają w tym apsisie dyplomy z szkolenia przez n. Jak ja mu powiedziałem że są dekodery clra bez turbo to był zdziwony
                            ADB 2850st
                            CLRA 500 GB
                            ITI 5800S

Komentarz

• Witam!
                              Poniżej wklejam post z działu nRadio dotyczący aktualizacji listy kanałów nRadio.

Cytat:
                              napisał(a) marcinr
                              Chyba coś zaczyna się dziać z 128 mp3 zmiana na 48 aac tylko w dalszym ciągu radio nie gra, pomalutku tydzień się kończy więc zobaczymy na ile przedstawiciele nForum są słowni.
                              Pozdrawiam!
                              MarcinR

Witam!
                              No i okazało się, że są niesłowni bądź poprostu ktoś ich wyżej zlewa na maxa.
                              Mija właśnie drugi tydzień a większość stacji w nRadio jak nie grało tak nie gra.
                              Zdaję sobie sprawę z tego, że nRadio nie jest priorytetem działania Telewizji Nowej Generacji, ale rozbudziliście nadzieje wielu stacjom na zaistnienie w waszym medium a teraz najzwyklej , mówiąc potocznie "zlewacie" . Żadnych konkretnych działań z Waszej strony nie widać, tylko wymijające odpowiedzi w stylu: " przekazano sprawę do techników" czy "jeśli będzie to tylko możliwe to podamy termin" itd.
                              Chociaż mała wzmianka w stylu, że np. czynność dodania/zmiany list programów przerasta Was, nie macie ludzi do tego, sezon ogórkowy, może potrzebujecie jakiejś umowy, zgody danej stacji radiowej na umieszczenie linku do strumienia??? Czy może zaczniecie pobierać opłatę za dobrodziejstwo figurowania w liście nRadio???
                              Pytam w imieniu nie tylko szefostwa i słuchaczy Radio Żnin ale także w imieniu wielu stacji radiowych które widnieją na liście nRadio a sygnał jest nieaktywny.
                              Proszę więc o uczciwą i rzetelną odpowiedź kiedy nastąpi aktualizacja listy stacji radiowych w nRadio.
                              Kolejne pismo zostanie wystosowane do Dyrektora Generalnego Grupy TVN.
                              Pozdrawiam
                              MarcinR

Ponieważ sprawa dotycząca szeroko pojętego nRadia - czyli aktualizacji listy ciągnie się znacznie za długo, i nie widać znaczących efektów postanowiłem umieścić swoją prośbę także tutaj.
                              Za "namową" przesympatycznego i znającego się na rzeczy ( w sprawach technicznych -autorytet ) użytkownika nForum.
                              Być może i mam taką nadzieję, że ze skutkiem pozytywnym, bez "uderzenia" w Zarząd.
                              Napiszę krótko --
                              Poproszę o aktualizację listy nRadio, a zwłaszcza o aktualizację strumienia Radio Żnin Fm 96 Mhz.
                              PZDR
                              MarcinR
                              27.09.08 do końca umowy pozostało....

Komentarz

• skarga

Prosze mi podpowiedzieć gdzie mozna wysłac skargę na działania n-ki i jej konsultantów?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+