Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

AXN HD już we Włoszech

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• AXN HD już we Włoszech

SKY Italia wzbogaciła się o wersję HD kanału AXN

http://pl.kingofsat.net/channelhistory.php?ch=8114

No to czekamy na polską wersję

Raczej Włoch nie uznałbym za dobry przykład dla polskich mediów.
    Będąc w kinie na dokumencie o włoskiej telewizji zauważyłem, że:
    1) Silvio Berlusconi i jego ludzie mają aż 90% udziału w rynku telewizyjnym (dla porównania Jarosław Kaczyński i jego ludzie mają ok. 60% udziału w tym samym rynku)
    2) u nich wszędzie (nawet w programie publicystycznym) muszą być tzw. veline [takie dziewczyny, które są rzekomym uatrakcyjnieniem programu] (dla porównania u nas musi być wszędzie jakiś ksiądz [niekoniecznie biskup]).

P.S. Choć bez wątpienia AXN HD byłoby dobrym wzmocnieniem pakietu Hity Filmowe.
    CLRA (turboBOX+) + 2850ST (BOX+)
    Samsung LE32C650 (TV LCD)
    Samsung UE32F5300 (TV LCD)
    Od 7.11.2013 nc+: Universe+ + Multiroom Premium HD= 69 PLN/mies.

Komentarz

napisał(a) lukis90el Zobacz post
      1) Silvio Berlusconi i jego ludzie mają aż 90% udziału w rynku telewizyjnym (dla porównania Jarosław Kaczyński i jego ludzie mają ok. 60% udziału w tym samym rynku)
      To Donek Tusk i jego ludzie mają aż 40%? Niezły wynik .

Komentarz

Hmm to podzieliliście media.
        Ale chyba zapomnieliście o o. Dyrektorze

sorry za off'a

Komentarz

@ MaroKR

W portugalskich paczkach Meo i Cabo przecież już od roku jest axn HD ...

Pzdr

Komentarz

napisał(a) cr1234 Zobacz post
            @ MaroKR

Pzdr
            Przydałby się u nas bo jakość SD jest żenująca. Zagubieni z obciętym obrazem i pikseloza
            n - nbox HDTV
            Cyfra+ & Cyfrowy Polsat - Ferguson Ariva TT HD PVR

Komentarz

Hity filmowe jako pierwsze miały kanał HD a teraz ciągną się w ogonie
              Nawet informacja i rozrywka ma teraz 5 kanałów HD.
              O Kino Polska HD też od dawna przycichło.

Komentarz

Teoretycznie to FOXlife HD bardziej pasuje do pakietu Hity Filmowe niż Informacja i Rozrywka. Jednak pewnie ze względu na podniesienie ceny tego drugiego to właśnie w nim wylądował ten kanał.

A na tę chwilę to niestety pakiet Hity Filmowe ma co najwyżej pół kanału HD. Niestety wszystkie nowości na tym pseudo kanale MGM_już_nie_HD lecą w zwykłym SD.
                Aż żal patrzeć. Filmy z lat '60 emitowali w bardzo dobrym HD, aż szczena czasem opadała że tak dobrze te filmy mogą wyglądać, a produkcje z lat 2000+ emitują w badziewnym SD.

Komentarz

Digital+ (hiszpański Canal+, która jest wystawiona pod młotek) też wprowadziła AXN HD.

Link do wiadomości tutaj.

Komentarz

@ MaroKR

Pzdr
                    Ooo tam jest polska wersja językowa?

To że jest w Portugalii to wiem i pisałem o tym na tym forum ,a w dodatku Tobie dodam, tamtejsza wersja AXN HD była pierwszą w Europie

Komentarz

@ MaroKR

Pzdr
                      Ooo tam jest polska wersja językowa?

To że jest w Portugalii to wiem i pisałem o tym na tym forum ,a w dodatku Tobie dodam, tamtejsza wersja AXN HD była pierwszą w Europie

Raczej Włoch nie uznałbym za dobry przykład dla polskich mediów.
                      2) u nich wszędzie (nawet w programie publicystycznym) muszą być tzw. veline [takie dziewczyny, które są rzekomym uatrakcyjnieniem programu] (dla porównania u nas musi być wszędzie jakiś ksiądz [niekoniecznie biskup]).

P.S. Choć bez wątpienia AXN HD byłoby dobrym wzmocnieniem pakietu Hity Filmowe.
                      @lukis90el co Ty bełkoczesz ? Co mnie obchodzi co ma Silvio i suki z ekranu ? Dla mnie ważne jest to, że mają jako pierwsi w środkowej Europie, swoją wersję AXN HD

Komentarz

napisał(a) MaroKR Zobacz post
                        @lukis90el co Ty bełkoczesz ? Co mnie obchodzi co ma Silvio i suki z ekranu ? Dla mnie ważne jest to, że mają jako pierwsi w środkowej Europie, swoją wersję AXN HD
                        Chodziło mi o to, by nie brać wszystkiego co akurat leci (bez przejrzenia zawartości) od Włochów (i jakiejkolwiek innej nacji także)
                        Jeżeli chcesz się przekonać o co mi chodzi, to sobie obejrzyj (przynajmniej 15 minut) którąś włoską telewizję (nie chodzi mi tu o jakiś kanał z garażową wyprzedażą czy monologiem modelki, ale o kanał o podobnej tematyce co u nas TVP, TVN czy Polsat [czyli któryś z kanałów Berlusconiego-premiera: RAI czy któryś z kanałów Berlusconiego-biznesmena: Italia 1, Canale 5 i Rete 4 [), wtedy zauważysz, o co mi chodziło...

Komentarz

Chodziło mi o to, by nie brać wszystkiego co akurat leci (bez przejrzenia zawartości) od Włochów (i jakiejkolwiek innej nacji także)
                          Jeżeli chcesz się przekonać o co mi chodzi, to sobie obejrzyj (przynajmniej 15 minut) którąś włoską telewizję (nie chodzi mi tu o jakiś kanał z garażową wyprzedażą czy monologiem modelki, ale o kanał o podobnej tematyce co u nas TVP, TVN czy Polsat [czyli któryś z kanałów Berlusconiego-premiera: RAI czy któryś z kanałów Berlusconiego-biznesmena: Italia 1, Canale 5 i Rete 4 [), wtedy zauważysz, o co mi chodziło...
                          O czym ty piszesz ? AXN nie jest włoską produkcją więc bez sensu jest porównywanie go do włoskich stacji. Zobacz na tytuł wątku a później podejmuj debatę.

Komentarz

napisał(a) MaroKR Zobacz post
                            O czym ty piszesz ? AXN nie jest włoską produkcją więc bez sensu jest porównywanie go do włoskich stacji. Zobacz na tytuł wątku a później podejmuj debatę.
                            Widzę, że nadal nie rozumiesz o co mi chodzi. Włochy (właśnie z powodu o którym napisałem) nie są rynkiem telewizyjnym o wiarygodności porównywalnej do Rosji czy Białorusi.
                            Jeżeli zaś chodzi o sam AXN HD, to nie patrzmy na Włochy. Bez wątpienia lepszym przykładem od Włoch jest Hiszpania (porównywalny kraj do Polski; nawet bardziej liberalny) - tam też wprowadzono AXN HD. Poczytaj sobie artykuł, do którego link podałem w poście #9.

Komentarz

Widzę, że nadal nie rozumiesz o co mi chodzi. Włochy (właśnie z powodu o którym napisałem) nie są rynkiem telewizyjnym o wiarygodności porównywalnej do Rosji czy Białorusi.
                              Jeżeli zaś chodzi o sam AXN HD, to nie patrzmy na Włochy. Bez wątpienia lepszym przykładem od Włoch jest Hiszpania (porównywalny kraj do Polski; nawet bardziej liberalny) - tam też wprowadzono AXN HD. Poczytaj sobie artykuł, do którego link podałem w poście #9.
                              Po pierwsze zobacz na datę mojego postu, po drugie to Digital+ zamierza dopiero wprowadzić od czerwca 2010r AXN HD, a we Włoszech ten kanał już nadaje od 24 maja. Pisząc o Berlusconim nie wiedziałeś jeszcze o wprowadzeniu AXN HD do hiszpańskiej oferty.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+