Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytania do Pana Tomasza B.

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) kryha666 Zobacz post
    Dają wszystkim, którym kończy się umowa.
    hmm nawet tym którxzy nie mają Turbodekodera?
    n-Box BZZB/BLUE
    SONY KDL 40 D3550

Komentarz

• napisał(a) mario35 Zobacz post
      hmm nawet tym którxzy nie mają Turbodekodera?
      Hehe! No prawie Tym też pod warunkiem że uTurbią się za 49zł albo wymienią dekoder na CLRA już z Turbo za nie wiem ile
      Konsultant wczoraj informował mnie że starzy abo nie powinni mieć problemów z dostępem do usługi nMultiroom.
      jest o tym temat http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=19746&page=73
      Ostatni raz edytowany przez kryha666; 2011-01-20, 18:21.
      było n: WRdA + 4xnPremium + MRPremium = 79zł
      było nc+: Universe+ + 6xC+ + MRPremium + 3xHBO/6mcy = 79zł
      jest Comfort +Extra+ 6xC+ MRPremium + 3xHBO/6mcy = 79zł
      CLRA/CARBO + APOLLO

Komentarz

Hehe! No prawie Tym też pod warunkiem że uTurbią się za 49zł albo wymienią dekoder na CLRA już z Turbo za nie wiem ile
        Konsultant wczoraj informował mnie że starzy abo nie powinni mieć problemów z dostępem do usługi nMultiroom.
        jest o tym temat http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=19746&page=73
        no właśnie ja mam Recorder serii BZZB i on nie ma na tą chwile możliwości obsługi multi, pytałem Tomka o nowy soft i nowe możści ale odpisał ze nie ma sensu zminiać tego co jest stabilne , więc aby mieć multiroom pozostaje wymienić na turbacza
        n-Box BZZB/BLUE
        SONY KDL 40 D3550

Komentarz

• Czas poprawić >> http://n.pl/ramowka/index/tvp1_hd.html

Komentarz

• napisał(a) Bolero Zobacz post
            Samo logo nie zmieni jakosci obrazu. Chyba ze logo wolisz ogladac.

Komentarz

• kliknij na http://n.pl/ramowka/index/tvp1_hd.html
              to się dowiesz o co chodzi.

Komentarz

• No tak moj blad Coz skoro Pan Tomek nie chce tu nic wiecej napisac, moze uczestnicy spotkania wycisna wiecej szczegolow na temat TVP1 "HD" w N - ktos ewidentnie gdzies dal ciala.

Komentarz

• Jak to mówią,tylko ten co nic nie robi "nie daje ciała"

Komentarz

• Prośba do Pana Tomasza Berezowskiego.

Witam wszystkich.
                    Piszę w tym miejscu ponieważ sam już nie wiem kogo pytać , z kim rozmawiać, do kogo napisać więc może Pan Tomasz Berezowski będzie jedną z osób, która poradzi mi co mam dalej robić.

Mój problem polega na tym, że 10-12-2010 r. kupiłem TUNER TELEWIZJI NA KARTĘ ADB 2850ST HD z 3-miesięcznym dostępem do wszystkich kanałów, za który to zapłaciłem ponad 400 zł. Radość moja trwała raptem parę godzin ponieważ z następnym uruchomieniem tunera radość się skończyła. Powodem była awaria tunera (brak sygnału).
                    Jeszcze przed Świętami B. N. po uzyskaniu nr RMA wysłałem tuner zgodnie z procedurą do Centrum Napraw Teleplan w Bydgoszczy gdzie w dniu 28-12 poinformowano mnie , że sprzęt dotarł i rozpoczęto naprawę, która zgodnie z zapisem Karty gwarancyjnej winna zakończyć się w ciągu 7 dni .
                    Niestety mija miesiąc od wysłania sprzętu do naprawy i nie ma nadziei , że szybko go otrzymam. Na moje telefoniczne (telefonuję co jakiś czas) pytania Pani z BOK-u najpierw poinformowała mnie, że brakuje Płyt głównych na wymianę, potem, że brakuje nowego softu a jeszcze później , że nie mogą "sparować" tunera z kartą i takie tam dyrdymały, A w sumie co mnie to obchodzi. W przyszłym tygodnu znów zadzwonię i ciekawy jestem co teraz wymyślą.
                    Ja czekam, czas płynie, nie mam ani pieniędzy ani tunera za to mam coraz większą nerwicę. Przecież każdy inny SZANUJĄCY się serwisant w porozumieniu z producentem już dawno wymienił by sprzęt na inny.

Jeśli ma Pan jakąś możliwość aby pomóc rozwiązać ten problem - będę zobowiązany .
                    Pozdrawiam
                    PiMa

Komentarz

• Może nie do końca na temat napiszę, ale mam propozycję dla n

niech n zorganizuje reklamy typu: jak wycofują kanały to przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy bez konsekwencji

tak jak kiedyś play zrobiło
                      i dwie reklamy później np teraz kanały BBC w n!

taka reklama, nawet krótka - 15 s. na kanałach grupy TVN może wiele korzyści przynieść

Komentarz

Dają wszystkim, którym kończy się umowa.
                        Ale ja nie Tobie zadałem to pytanie ... mi umowa sie konczy za 2 lata po pierwsze podpisalem w sierpniu 2010...umowe promo full. dla abonentow na 18-cy ....a pod koniec roku wymienilem na turbo .....czyli kolejne 13-cy .... wiec moje pytanie kiedy oferta multiroom dla podobnych do mnie ????
                        Ostatni raz edytowany przez atkin; 2011-01-20, 21:25.
                        Samsung LE 40'MN8 + Samung 32'B530 + 1xCLRA ITI-5720SX/CARBO +1x2850ST/APOLLO TnK HD + Multiroom

Komentarz

• Panie Tomku, chciałbym przy okazji aktualnej obecności Pana zapytać czy bedą zrealizowane takie zmiany w sofcie dekoderów do tnk hd aby można było nagrywając z dvb-t oglądać inny kanał nadawany z satelity czy jest to technicznie nie do zrobienia.Pozdrawiam.
                          5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
                          2850ST / APOLLO (DVB-T)
                          Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

• ...oraz czy będzie można tworzyć listy kanałów z własną numeracją, bo dekoder na prawdę jest świetny, ale wybieranie kanału 3265 aby oglądać TVP Info (z Astry) jest dość irytujące.
                            ----------
                            Proszę o wprowadzenia do nboxów możliwości układania własnej listy kanałów z WŁASNĄ NUMERACJĄ.

Komentarz

• napisał(a) michal Zobacz post
                              ...oraz czy będzie można tworzyć listy kanałów z własną numeracją, bo dekoder na prawdę jest świetny, ale wybieranie kanału 3265 aby oglądać TVP Info (z Astry) jest dość irytujące.
                              Nie.
                              10 znaków
                              --
                              Pozdrawiam,
                              Tomasz Berezowski
                              1xCLRA/CARBO, 1xBZZB/BLUE, 2xTechnisat DigitS2 TnK, 1xSamsung H370G CP, 1xMARIUS 2010 CI FTA, 1x2850ST/APOLLO TnK HD, 1xCLRA/CARBO+2850ST/APOLLO multiroom, 1xLYNGBOX

Komentarz

• napisał(a) Sebe'77 Zobacz post
                                Panie Tomku, chciałbym przy okazji aktualnej obecności Pana zapytać czy bedą zrealizowane takie zmiany w sofcie dekoderów do tnk hd aby można było nagrywając z dvb-t oglądać inny kanał nadawany z satelity czy jest to technicznie nie do zrobienia.Pozdrawiam.
                                Nie.
                                10 znaków
                                --
                                Pozdrawiam,
                                Tomasz Berezowski
                                1xCLRA/CARBO, 1xBZZB/BLUE, 2xTechnisat DigitS2 TnK, 1xSamsung H370G CP, 1xMARIUS 2010 CI FTA, 1x2850ST/APOLLO TnK HD, 1xCLRA/CARBO+2850ST/APOLLO multiroom, 1xLYNGBOX

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+