Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

" Kanał 3D w N.pl - sportowe, informacyjne, przyrodnicze,filmy ... "

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• " Kanał 3D w N.pl - sportowe, informacyjne, przyrodnicze,filmy ... "

Kanał 3D w N.pl ? Co wy na to .
    Ostatni raz edytowany przez marian zakrzewski; 2010-05-18, 15:45.

• Pawel85
    replied
    napisał(a) legionista1916 Zobacz post
    Nie uważasz że Od takich pytań czy wszystko Ok jest PRIVA
    A kim jest ta PRIVA? To jakiś odpowiednik Divy?

Leave a comment:

• legionista1916
    replied
    napisał(a) Leon Zobacz post
    A tak na poważnie, to po świętach wszystko jest ok?.
    Nie uważasz że Od takich pytań czy wszystko Ok jest PRIVA

Leave a comment:

• Leon
    replied
    Tak tylko jest problem jaki kupić telewizor 3D bo jest tego mnóstwo a z jakością nie najlepiej najlepsza marka to chyba SONY a polecają LG a wiadomo że wciskają KIT ja bym Poczekał na razie starczy mi Kineskopowy mam tylko 1 kanał HD o 3D nie ma co wspominać
    A tak na poważnie, to po świętach wszystko jest ok?.

Leave a comment:

• legionista1916
    replied
    napisał(a) janosikjanosik Zobacz post
    Posiadam SAMSUNG PS64D8000 i nie narzekam na jakość 2D I 3D . A jaka firma najlepsza , uważam że kalibracja w domu to podstawa dobrego odbioru .
    samsung nie wiem czy jest Dobrą marką ale Monitor jest Ok telewizor chyba najlepszy to SONY

Leave a comment:

• marian zakrzewski
    replied
    Napisał kosa skc

jedna wielka ściema.tylko tak można to określić! żenada na max'a !n show przy tym tym co teraz nam proponują na n premium to byl wypas.teraz to zwykła konwersja i to pod warunkiem ze w ustawieniach sobie zmienich na 3d,bo automatyczne ustawienie 3d nie łączy sie z tv tak jak w nshow gdzie wyświetlane były dwa obrazy!

Zgadzam się z tym w 100%

Leave a comment:

• janosikjanosik
    replied
    Posiadam SAMSUNG PS64D8000 i nie narzekam na jakość 2D I 3D . A jaka firma najlepsza , uważam że kalibracja w domu to podstawa dobrego odbioru .

Leave a comment:

• Marek__D
    replied
    Z telewizorami przystosowanymi do technologii 3D obecnie podobnie jak jeszcze z 2 lata temu z telewizorami HD - można było je rozróżnić jako Full-HD, albo HDready.

Leave a comment:

• legionista1916
    replied
    napisał(a) darek Zobacz post
    Tak, tylko jak teraz kupisz bez 3D, to za rok,dwa kupisz nowy telewizor , bo będzie więcej produkcji ?
    Tak tylko jest problem jaki kupić telewizor 3D bo jest tego mnóstwo a z jakością nie najlepiej najlepsza marka to chyba SONY a polecają LG a wiadomo że wciskają KIT ja bym Poczekał na razie starczy mi Kineskopowy mam tylko 1 kanał HD o 3D nie ma co wspominać

Leave a comment:

• darek
    replied
    napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Na dzień dzisiejszy jakbym miał kupować nowy telewizor to właśnie taki z opcją 3D.

I nie ma czegoś takiego jak "Telewizor 3D". Jest to normalny telewizor Full HD z dodatkową funkcją 3D. Możesz kupić telewizor z funkcją 3D i oglądać wszystko w 2D.
    Zwłaszcza że ta dodatkowa funkcja też może być "ready" i wymaga dokupienia transmitera

Leave a comment:

• acess
    replied
    napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Na dzień dzisiejszy jakbym miał kupować nowy telewizor to właśnie taki z opcją 3D.

I nie ma czegoś takiego jak "Telewizor 3D". Jest to normalny telewizor Full HD z dodatkową funkcją 3D. Możesz kupić telewizor z funkcją 3D i oglądać wszystko w 2D.
    Na co jeszcze trzeba uwazać to aby to 3D było również FULL HD
    bo niestety w pewnym modelu Samsunga nowej serii D6xxx, ładnie się ludzie przejechali bo to tylko HD READY 3D i robi przy tym niezłe psikusy , na pewnym forum głośno o tym jest, a TV tak bardzo wychwalany i polecany. Nawet otrzymał nagrodę EISA Best Product..2011-2012 cóż.

Dziś niestety trzeba posiadać własną wiedzę, i umiejętnie z niej korzystać.
    Ostatni raz edytowany przez acess; 2011-12-25, 10:31.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Na razie nie opłaca się kupować telewizora 3D duży koszt i mało Programów

Leave a comment:

• XMAREKK30
    replied
    Ja teraz nie mam tv 3d ale jak miałbym kupować to tylko z 3d i wcale nie są takie drogie może kiedyś jak wchodziły dopiero na nasz rynek to tak.Programów może niema za dużo ale filmów jest sporo np na Blu- Ray a jakoś jest na pewno lepsza niż na npremium i co raz więcej przybywa tytułów

Na pewno to będzie plazma jako druga model 50vt30 panasonic

Leave a comment:

• darek
    replied
    Tak, tylko jak teraz kupisz bez 3D, to za rok,dwa kupisz nowy telewizor , bo będzie więcej produkcji ?

Leave a comment:

• legionista1916
    replied

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+